Ціни на Sony X-Series SRS-XG300
Відео 6Фото 18 | від 705 до 1 447 zł Удароміцна та пиловодонепроникна мобільна акустична система високої потужності з якісним звучанням, бездротовим підключенням, світловими ефектами, функцією спікерфону та вражаючою автономністю. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів. Ця модель розроблена спеціально для використання на відкритих майданчиках та біля водойм. Вечірка в саду, пікнік на узліссі або пляжний відпочинок – у будь-якій з цих ситуацій мобільна акустична система Sony X-Series SRS-XG300 допоможе створити атмосферу свята та веселощів. Головною фішкою колонки став потужний і чистий звук, що створюється шістьма акустичними випромінювачами (два вуфери 61х68 мм з некруглою діафрагмою оптимізованої форми, два твітери 20 мм і два пасивні випромінювачі, що підсилюють ампліт...уду басових звуків). Для зручного перенесення пристрою є зручна висувна ручка. Стильний циліндричний корпус, виконаний із міцного ABS-пластику та прикрашений активним LED-підсвічуванням Ambient Illumination, має помітну вагу 3000 г. Для підключення до джерела аудіосигналу використовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2 з підтримкою популярних кодеків SBC, AAC та LDAC. Акумулятор високої ємності може забезпечити до 25 активної автономності. Функція Stereo Pair дозволяє створювати повноцінні стереопари. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Srsxg300HEu8 SRSXG300HEU8 Głośnik Jasnoszary 25 h SRSXG300H.EU8Dzięki X-Balanced Speaker Units, przednim głośnikom i pasywnym radiatorom, ciesz się nowym wymiarem dźwięków
Wielo... щеkolorowe oświetlenie, które zmieniają się w zależności od nastroju, muzyki lub okazji w takcie stworzysz wyjątkową atmosferę
Spraw, aby Twoja impreza była jeszcze większa, dzięki imprezie Connect przez Bluetooth - połącz do 100 kompatybilnych głośników Bluetooth Sony i ciesz się równomiernym dźwiękiem
Dzięki bezprzewodowemu głośnikowi SRS-XG300 możesz łatwo rozmawiać z przyjaciółmi dzięki redukcji dźwięku Amazon.plПоскаржитись | 735 zł |
SONY Głośnik bezprzewodowy SONY SRS-XG300 SzaryDzięki wytrzymałemu głośnikowi przenośnemu Xg300 możesz nie rozstawać się z dźwiękiem o wysokiej jakości. Kiedy rob... щеisz imprezę w ogrodzie lub wybierasz się na plażę, po prostu go naładuj, złap za wygodny uchwyt i zabierz ze sobą. Korzyści: Odporność na wodę i rdzewienie na poziomie Ip67 25 godzin pracy na akumulatorze i szybkie ładowanie Chowany uchwyt Mocny, imprezowy dźwięk X-Balanced Speaker Unit MediaMarkt.plПоскаржитись | 999 zł |
SONY SRS-XG300H Szary SRSXG300H.EU8Kolor: Szary Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 318 x 138 x 136 mm Akcesoria w zestawie: - Głośnik
- Zasil... щеacz Waga (g): 3000 g Czas pracy do: (h): 25 h Zasilanie: Akumulator Kolor dominujący: Szary Czas pracy: od 21 h Rozmiar urządzenia: Duży Funkcje i cechy głośników: Party Connect, Para stereo Pasmo przenoszenia [Hz-kHz]: 20 Hz – 20000 Hz Inne urządzenie Bluetooth: Wszystkie urządzenia z funkcją Bluetooth Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, SSP Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.2 Wejście audio (3.5 mm): Tak NFC: Nie Złącze USB: - USB-A
- USB-C Karty SD: Nie Inne: Zasięg 30 m Złącza: ["USB-C","USB-A Neonet.plПоскаржитись | 1 128 zł |
Głośniki przenośne Sony SRS-XG300 Szary GL-M-SON-086Sony SRS-XG300 Życie powinno toczyć się na pełnej głośności. Zbierz więc znajomych, włącz muzykę, do oporu podkręć... щеgłośność, a potem przetańczcie całą noc przy akompaniamencie czystego, bogatego dźwięku. Głośniki z serii X pozwalają najpełniej cieszyć się każdą chwilą, rozkręcać niezapomniane imprezy i żyć pełnią życia. Idź tam, gdzie niesie Cię impreza Potrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, imprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój. Noszenie ułatwia wysuwany uchwyt, który chowa się, gdy nie jest używany. Mocny, imprezowy dźwięk Gdziekolwiek jesteś, możesz słuchać mocnego, imprezowego dźwięku z dynamicznym basem i czystymi wokalami, odtwarzanego z użyciem jednostki niskotonowej, membran biernych i przednich jednostek wysokotonowych. X-Balanced Speaker Unit W przeciwieństwie do standardowych głośników membrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XG300 nie ma kształtu koła. Powoduje to zwiększenie ciśnienia akustycznego i poprawia jakość dźwięku. Wyższe ciśnienie akustyczne, mniej zniekształceń Wydłużona membrana głośnika ma większą powierzchnię, co przekłada się na większe ciśnienie akustyczne i mocniejszy bas. Mniejsza amplituda ruchów membrany przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza mniej zniekształceń. Niech się stanie światłość Koncepcja oświetlenia „nastrojowym światłem” tworzy nowoczesne, stylowe i eleganckie wrażenie. Oświetlenie synchronizuje się z muzyką i wpisuje w Twój styl życia, zarówno na imprezach, jak i w zwykły dzień. Wybierz schemat świecenia w aplikacji Sony | Music Center i oświetl imprezę lub pokój dokładnie tak, jak Ci się podoba. Wytrzymała konstrukcja Głośnik XG300 zaprojektowano, by mógł Ci wszędzie towarzyszyć i dorównywać wytrzymałością. Jest odporny na pył i wodę (stopień IP67), więc możesz go zabrać na plażę, do parku i w każde inne miejsce — muzyka będzie grać bez względu na poziom zapylenia. Komputronik.plПоскаржитись | 999 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XG300 CzarnyPotrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, i... щеmprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój. Electro.plПоскаржитись | 993 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XG300 CzarnyPotrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, i... щеmprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój.... Avans.plПоскаржитись | 993 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XG300 Czarny SRSXG300B.EU8Potrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, i... щеmprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 993 zł |
Sony Srsxg300b.eu8 Bluetooth Speaker CzarnyCechy:- Wysokiej jakości, potężny dźwięk z głębokim basem i klarownościąWod XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 923 zł |
Głośnik Sony SRS-XG300 czarny (SRSXG300B.EU8) | 894 zł |
Bezprzewodowy głośnik Sony z serii X (szary) | SRS-XG300HIdź tam, gdzie niesie Cię impreza Potrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG3... ще00 pozwala zabrać ze sobą mocny, imprezowy... EmpikПоскаржитись | 994 zł |
Sony SRS-XG300 CzarnyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDПоскаржитись | 999 zł |
Portable Speaker Sony SRS-XG300 Czarny | 951 zł |
Sony SRS-XG300 czarny | 1 013 zł |
Sony SRSXG300BEU8 Przenośny Głośnik Czarny 25 Godzin SRSXG300B.EU8LIVE LIFE LOUD z SRS-XG300! Głośnik Sony zapewnia wysokiej jakości, mocny dźwięk z głębokimi i czystymi basami dzię... щеki X-Balanced Speaker Units, przednim głośnikom i pasywnym radiatorom. A jeśli chcesz jeszcze wzmocnić bas, wystarczy nacisnąć przycisk MEGA BASS!
Wielokolorowe oświetlenie pasywnych radiatorów, które zmieniają się w zależności od nastroju, muzyki lub okazji w takcie stworzysz wyjątkową atmosferę. Oświetlenie można dostosować w aplikacji Sony Music Center gdzie można również sterować ustawieniami dźwięku.
Spraw, aby Twoja impreza była jeszcze większa, dzięki imprezie Connect przez Bluetooth. Połącz do 100 kompatybilnych głośników Bluetooth Sony i ciesz się równomiernym dźwiękiem.
Dzięki bezprzewodowemu głośnikowi SRS-XG300 możesz łatwo rozmawiać z przyjaciółmi lub kolegami. Dzięki redukcji echa dwie osoby mogą rozmawiać jednocześnie bez efektu hali. Dzięki połączeniu multipoint-możn Amazon.plПоскаржитись | 705 zł |
SONY Głośnik bezprzewodowy SONY SRS-XG300 CzarnyDzięki wytrzymałemu głośnikowi przenośnemu Xg300 możesz nie rozstawać się z dźwiękiem o wysokiej jakości. Kiedy rob... щеisz imprezę w ogrodzie lub wybierasz się na plażę, po prostu go naładuj, złap za wygodny uchwyt i zabierz ze sobą. Korzyści: Odporność na wodę i rdzewienie na poziomie Ip67 25 godzin pracy na akumulatorze i szybkie ładowanie Chowany uchwyt Mocny, imprezowy dźwięk X-Balanced Speaker Unit MediaMarkt.plПоскаржитись | 999 zł |
Głośniki przenośne Sony SRS-XG300 Czarny GL-M-SON-085Sony SRS-XG300 Życie powinno toczyć się na pełnej głośności. Zbierz więc znajomych, włącz muzykę, do oporu podkręć... щеgłośność, a potem przetańczcie całą noc przy akompaniamencie czystego, bogatego dźwięku. Głośniki z serii X pozwalają najpełniej cieszyć się każdą chwilą, rozkręcać niezapomniane imprezy i żyć pełnią życia. Idź tam, gdzie niesie Cię impreza Potrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, imprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój. Noszenie ułatwia wysuwany uchwyt, który chowa się, gdy nie jest używany. Mocny, imprezowy dźwięk Gdziekolwiek jesteś, możesz słuchać mocnego, imprezowego dźwięku z dynamicznym basem i czystymi wokalami, odtwarzanego z użyciem jednostki niskotonowej, membran biernych i przednich jednostek wysokotonowych. X-Balanced Speaker Unit W przeciwieństwie do standardowych głośników membrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XG300 nie ma kształtu koła. Powoduje to zwiększenie ciśnienia akustycznego i poprawia jakość dźwięku. Wyższe ciśnienie akustyczne, mniej zniekształceń Wydłużona membrana głośnika ma większą powierzchnię, co przekłada się na większe ciśnienie akustyczne i mocniejszy bas. Mniejsza amplituda ruchów membrany przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza mniej zniekształceń. Niech się stanie światłość Koncepcja oświetlenia „nastrojowym światłem” tworzy nowoczesne, stylowe i eleganckie wrażenie. Oświetlenie synchronizuje się z muzyką i wpisuje w Twój styl życia, zarówno na imprezach, jak i w zwykły dzień. Wybierz schemat świecenia w aplikacji Sony | Music Center i oświetl imprezę lub pokój dokładnie tak, jak Ci się podoba. Wytrzymała konstrukcja Głośnik XG300 zaprojektowano, by mógł Ci wszędzie towarzyszyć i dorównywać wytrzymałością. Jest odporny na pył i wodę (stopień IP67), więc możesz go zabrać na plażę, do parku i w każde inne miejsce — muzyka będzie grać bez względu na poziom zapylenia. Komputronik.plПоскаржитись | 999 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XG300 SzaryPotrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, i... щеmprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój. Electro.plПоскаржитись | 1 000 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XG300 SzaryPotrzebujesz głośnika zapewniającego potężny dźwięk w każdym miejscu. Głośnik XG300 pozwala zabrać ze sobą mocny, i... щеmprezowy dźwięk, a dzięki wbudowanemu oświetleniu tworzy odpowiedni nastrój.... Avans.plПоскаржитись | 1 000 zł |
Głośnik Sony SRS-XG300 szary (SRSXG300H.EU8) | 916 zł |
Sony Srs Xg300 Bluetooth Speaker Szary SRSXG300H.EU8Zabierz ze sobą wspaniały dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Głośnik XG300 jest wyposażony w X-Balanced Speaker Unit popr... щеawiający jakość dźwięku oraz wysuwany uchwyt ułatwiający przenoszenie.Ce XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 447 zł |
ще 5 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!