Ціни на action камеру SJCAM SJ5000X Elite
Відео 29Фото 12 | від 495 до 606 zł Тип: action камера; Тип корпуса: фронтальна (звичайна); Захист від пилу та вологи боксу: IP68; Зйомка WVGA (480p): 800x480 пікс 240 к/с; Зйомка HD (720p): 1280x720 пікс 60 к/с; Зйомка Full HD (1080p): 1920x1080 пікс 60 к/с; Зйомка Quad HD: 2560x1440 пікс 30 к/с; Зйомка Ultra HD (4K): 3840x2160 пікс 30 к/с в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SJCAM SJ5000X Elite Złoty KMW-SJC-033Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite to zmodernizowana wersja modelu poprzedniej generacji. Działa na docenionym i s... щеolidnym chipsecie Novatek 96660, który użyty był również w wersjach SJ4000Plus i SJ10Plus. Model potrafi zarejestrować obraz o rozdzielczości 4K(2880 x 2160) przy 24fps oraz 2K(2560 x 1440) przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Obraz w jakości Full HD (1920 x 1080) nagramy z prędkością 60 klatek na sekundę. Model SJ5000X Elite zapisuje video w formacie mp4. Zalety kamery sportowej SJCAM SJ5000X-Elite: Wodoodporna obudowa – możliwość używania kamery pod wodą oraz na śniegu. Nawet na głębokości 30 metrów pod wodą. Czujnik ruchu. Przy użyciu tej funkcji kamera uruchomi się sama, gdy odnotuje ruch w obszarze, na który została skierowana. Kąt widzenia aż 170 stopni. Nagrywanie w FullHD 4K Wymienny akumulator 900mAh Car Mode. Pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie się kamery w samochodzie, a także nadpisuje nagrywany materiał. Zatem kamery SJ5000X możesz z powodzeniem używać także jako wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Kamera SJCAM SJ5000X czarna | 606 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X EliteKamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite To najnowszy sprzęt ze stajni SJCAM. Jest to duży lepszy model niż zwykła wersj... щеa SJ5000X. Kamera SJCAM SJ5000x Elite to p... EmpikПоскаржитись | 556 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Srebrny | Bezpłatny transport | 522 zł |
SJCAM SJ5000X Elite Niebieski KMW-SJC-032Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite to zmodernizowana wersja modelu poprzedniej generacji. Działa na docenionym i s... щеolidnym chipsecie Novatek 96660, który użyty był również w wersjach SJ4000Plus i SJ10Plus. Model potrafi zarejestrować obraz o rozdzielczości 4K(2880 x 2160) przy 24fps oraz 2K(2560 x 1440) przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Obraz w jakości Full HD (1920 x 1080) nagramy z prędkością 60 klatek na sekundę. Model SJ5000X Elite zapisuje video w formacie mp4. Zalety kamery sportowej SJCAM SJ5000X-Elite: Wodoodporna obudowa – możliwość używania kamery pod wodą oraz na śniegu. Nawet na głębokości 30 metrów pod wodą. Czujnik ruchu. Przy użyciu tej funkcji kamera uruchomi się sama, gdy odnotuje ruch w obszarze, na który została skierowana. Kąt widzenia aż 170 stopni. Nagrywanie w FullHD 4K Wymienny akumulator 900mAh Car Mode. Pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie się kamery w samochodzie, a także nadpisuje nagrywany materiał. Zatem kamery SJ5000X możesz z powodzeniem używać także jako wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 579 zł |
SJCAM SJ5000X Elite Srebrny KMW-SJC-034Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite to zmodernizowana wersja modelu poprzedniej generacji. Działa na docenionym i s... щеolidnym chipsecie Novatek 96660, który użyty był również w wersjach SJ4000Plus i SJ10Plus. Model potrafi zarejestrować obraz o rozdzielczości 4K(2880 x 2160) przy 24fps oraz 2K(2560 x 1440) przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Obraz w jakości Full HD (1920 x 1080) nagramy z prędkością 60 klatek na sekundę. Model SJ5000X Elite zapisuje video w formacie mp4. Zalety kamery sportowej SJCAM SJ5000X-Elite: Wodoodporna obudowa – możliwość używania kamery pod wodą oraz na śniegu. Nawet na głębokości 30 metrów pod wodą. Czujnik ruchu. Przy użyciu tej funkcji kamera uruchomi się sama, gdy odnotuje ruch w obszarze, na który została skierowana. Kąt widzenia aż 170 stopni. Nagrywanie w FullHD 4K Wymienny akumulator 900mAh Car Mode. Pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie się kamery w samochodzie, a także nadpisuje nagrywany materiał. Zatem kamery SJ5000X możesz z powodzeniem używać także jako wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 549 zł |
SJCAM SJ5000X Elite Czerwony KMW-SJC-035Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite to zmodernizowana wersja modelu poprzedniej generacji. Działa na docenionym i s... щеolidnym chipsecie Novatek 96660, który użyty był również w wersjach SJ4000Plus i SJ10Plus. Model potrafi zarejestrować obraz o rozdzielczości 4K(2880 x 2160) przy 24fps oraz 2K(2560 x 1440) przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Obraz w jakości Full HD (1920 x 1080) nagramy z prędkością 60 klatek na sekundę. Model SJ5000X Elite zapisuje video w formacie mp4. Zalety kamery sportowej SJCAM SJ5000X-Elite: Wodoodporna obudowa – możliwość używania kamery pod wodą oraz na śniegu. Nawet na głębokości 30 metrów pod wodą. Czujnik ruchu. Przy użyciu tej funkcji kamera uruchomi się sama, gdy odnotuje ruch w obszarze, na który została skierowana. Kąt widzenia aż 170 stopni. Nagrywanie w FullHD 4K Wymienny akumulator 900mAh Car Mode. Pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie się kamery w samochodzie, a także nadpisuje nagrywany materiał. Zatem kamery SJ5000X możesz z powodzeniem używać także jako wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 579 zł |
SJCAM SJ5000X Elite Czarna KMW-SJC-012Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite to zmodernizowana wersja modelu poprzedniej generacji. Działa na docenionym i s... щеolidnym chipsecie Novatek 96660, który użyty był również w wersjach SJ4000Plus i SJ10Plus. Model potrafi zarejestrować obraz o rozdzielczości 4K(2880 x 2160) przy 24fps oraz 2K(2560 x 1440) przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Obraz w jakości Full HD (1920 x 1080) nagramy z prędkością 60 klatek na sekundę. Model SJ5000X Elite zapisuje video w formacie mp4. Zalety kamery sportowej SJCAM SJ5000X-Elite: Wodoodporna obudowa – możliwość używania kamery pod wodą oraz na śniegu. Nawet na głębokości 30 metrów pod wodą. Czujnik ruchu. Przy użyciu tej funkcji kamera uruchomi się sama, gdy odnotuje ruch w obszarze, na który została skierowana. Kąt widzenia aż 170 stopni. Nagrywanie w FullHD 4K Wymienny akumulator 900mAh Car Mode. Pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie się kamery w samochodzie, a także nadpisuje nagrywany materiał. Zatem kamery SJ5000X możesz z powodzeniem używać także jako wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X ZŁOTA WIFIKamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Złota Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: 2880 x 2160 Liczba klatek na... щеsekundę: 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullH... EmpikПоскаржитись | 499 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Czarny | Bezpłatny transport | 499 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Czerwony | Bezpłatny transport | 522 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Złoty | Bezpłatny transport | 499 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Żółty | Bezpłatny transport | 522 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Biały | Bezpłatny transport | 495 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Czarny | Bezpłatny transport | 499 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Czerwony | Bezpłatny transport | 522 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Złoty | Bezpłatny transport | 499 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Żółty | Bezpłatny transport | 579 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite Biały | Bezpłatny transport | 579 zł |
ще 7 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!