Ціни на action камеру SJCAM FunCam Plus
Фото 15 | від 181 до 209 zł Недорога легка дитяча action-камера з двома екранами та знімним акумулятором. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023 року. Виконана у міцному водотривкому пластиковому корпусі, який пропонується у вигляді восьми яскравих колірних рішень. Має дуже просте керування та меню, що відображається на великому 2" екрані для зручного керування налаштуваннями і перегляду відзнятого матеріалу. захоплення відео зі звуком і реальною роздільною здатністю 1280х720 або 1920х1080 при 25 к/с (стиснення за алгоритмом Н.264). будь-якого powerbank-акумулятора Удароміцний об'єктив має кут огляду 60° і збирає достатньо світла для вечірньої зйомки.Файли зберігаються на карту пам'яті microSD/SDHC/SDXC Class 6 або вище об'ємом до 64 Гб. 1080р або 120хв в режимі 720р. Крім цього, можна р...обити фотографії з роздільною здатністю 2, 3 або 5 Мп. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SJCAM FUNCAM PLUS BUFF KMW-SJC-098 | 190 zł |
Kamera SJCAM SJCAM FUNCAM PLUS BLACK | 189 zł |
Sjcam Kamera Sportowa Aparat Dla Dzieci Funcam+ | 190 zł |
SJCAM FunCam+ biała - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 209 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS YELLOW KMW-SJC-103 | 181 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS BLUE KMW-SJC-097 | 190 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS ORANGE KMW-SJC-100 | 190 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS WHITE KMW-SJC-102 | 190 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS GREEN KMW-SJC-099 | 189 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS PINK KMW-SJC-101 | 190 zł |
SJCAM FUNCAM PLUS BLACK KMW-SJC-096 | 189 zł |
Kamera SJCAM SJCAM FUNCAM PLUS YELLOW | 181 zł |
Kamera SJCAM SJCAM FUNCAM PLUS BLUE | 190 zł |
Kamera SJCAM SJCAM FUNCAM PLUS ORANGE | 190 zł |
Sjcam Kamera Sportowa Aparat Dla Dzieci Funcam+ | 181 zł |
SJCAM FunCam+ pomarańczowa - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 209 zł |
SJCAM FunCam+ czarna - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pacz | 209 zł |
SJCAM FunCam+ żółta - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 209 zł |
SJCAM FunCam+ beżowa - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pacz | 209 zł |
SJCAM FunCam+ zielona - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 209 zł |
ще 2 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!