Ціни на фотоапарат Sigma fp body
Відео 24Фото 10 | від 219 до 2 990 zł Розмір матриці: full frame; Ефективне число МП: 25; Ручне фокусування; Стабілізація зображення: електронне; Замір балансу білого; Автобрекетинг; Видошукач: немає; Серійна зйомка (к/с): 12; Дисплей ("): 3.2; Сенсорний екран; Типи карт пам'яті: SD, SDHC, SDXC, MMC; Wi-Fi: Wi-Fi; Підключення зовнішнього спалаху |
bodykit |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SIGMA Hand Grip HG-11 do aparatu SIGMA fp | 329 zł |
SIGMA Large Hand Grip HG-21 do aparatu SIGMA fp | 529 zł |
SIGMA Płytka BPL-11 do aparatu SIGMA fp | 419 zł |
SIGMA Wężyk spustowy CR-41 do aparatu SIGMA fp | 219 zł |
SIGMA Zasilacz SAC-7P EU do aparatu SIGMA fp | 329 zł |
SIGMA Elektroniczny wizjer EVF-11 do aparatu SIGMA fp L | 2 990 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!