Ceny na aparat fotograficzny Sigma fp body
Wideo 24Zdjęcia 10 | od 219 do 2 990 zł Wielkość matrycy: full frame; Efektywna liczba Mpx: 25; Ręczne ustawianie ostrości; Stabilizacja obrazu: elektroniczna; Pomiar balansu bieli; Autobracketing; Wizjer: brak; Zdjęcia seryjne (kl./s): 12; Wyświetlacz ("): 3.2; Dotykowy ekran; Rodzaje kart pamięci: SD, SDHC, SDXC, MMC; Wi-Fi: Wi-Fi |
bodykit |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIGMA Hand Grip HG-11 do aparatu SIGMA fp | 329 zł |
SIGMA Large Hand Grip HG-21 do aparatu SIGMA fp | 529 zł |
SIGMA Płytka BPL-11 do aparatu SIGMA fp | 419 zł |
SIGMA Wężyk spustowy CR-41 do aparatu SIGMA fp | 219 zł |
SIGMA Zasilacz SAC-7P EU do aparatu SIGMA fp | 329 zł |
SIGMA Elektroniczny wizjer EVF-11 do aparatu SIGMA fp L | 2 990 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!