Планшет
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 128 ГБ (SM-X900NZAA)
Відео 23Фото 13 | від 3 754 до 6 859 zł ОС: Android 12; дисплей ("): 14.6; роздільна здатність (пікс): 2960x1848; частота розгортки (Гц): 120; Вбудована пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax); Bluetooth: v 5.2; aGPS; GPS-модуль; ГЛОНАСС; Основна: Кількість об'єктивів: 2 модулі; Камера (тилова) (МП): 13 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 128GB - Graphite | 6 699 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 WiFi 128GB Szary | 4 138 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 128 GB Szare (SM-X900NZAAEUE) | 3 754 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900NZAAEUE, 14.6', 128 GB, Wi-Fi, s | 3 890 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra X900 14,6 8GB RAM 128GB - Grey | 5 999 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 128 GB Szare | 3 886 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 8gb/128gb 14.6´´ Tablet Czarny SM-X900NZAAEUB | 6 859 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 WiFi 128GB Szary | 4 101 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, 8GB/128GB, Graphite | 6 299 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!