Tablet
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 128 GB (SM-X900NZAA)
Wideo 23Zdjęcia 13 | od 3 754 do 6 859 zł OS: Android 12; wyświetlacz ("): 14.6; rozdzielczość (px): 2960x1848; częstotliwość odświeżania (Hz): 120; Pamięć wbudowana (GB): 128; Slot na karty pamięci; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax); Bluetooth: v 5.2; aGPS; Moduł GPS; GLONASS; Aparat główny: Liczba obiektywów: 2 moduły; Aparat (tylny) (Mpx): 13 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 128GB - Graphite | 6 699 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 WiFi 128GB Szary | 4 138 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 128 GB Szare (SM-X900NZAAEUE) | 3 754 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900NZAAEUE, 14.6', 128 GB, Wi-Fi, s | 3 890 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra X900 14,6 8GB RAM 128GB - Grey | 5 999 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 128 GB Szare | 3 886 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 8gb/128gb 14.6´´ Tablet Czarny SM-X900NZAAEUB | 6 859 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 WiFi 128GB Szary | 4 101 zł |
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, 8GB/128GB, Graphite | 6 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!