Планшет
Samsung Galaxy Tab Active 3 64 ГБ (SM-T575)
Відео 10Фото 16 | від 1 649 до 2 899 zł Досить просунутий 8-дюймовий планшет від Samsung, ключова особливість якого-всебічний захист корпусу від різного роду «негараздів». Подібний пристрій може послужити відмінним вибором для використання при частих поїздках або під час роботи в екстремальних умовах. Так, виробником передбачений захист від пилу і вологи за стандартом IP68, повна відповідність військовому стандарту MIL-STD-810, а також захист від ударів, падінь, вібрацій, впливу низьких температур і ПР.а вбудована платформа безпеки Knox забезпечує апаратно-програмний захист розміщених на пристрої даних. Планшет Samsung Galaxy Tab Active 3 оснащений 8-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920x1200. При цьому виробником передбачена можливість роботи в рукавичках, а в комплектації є також фірмовий стилус. Ще одна важлива переваг...а моделі-розширений набір підтримуваних засобів комунікації. Так, на борту є модулі GSM, 4G (LTE), Wi-Fi 6, Bluetooth v 5.0 і навіть чип NFC. Що ж стосується продуктивності, то вона скоріше на середньому рівні, але і подібний пристрій зазвичай купується не для ігор. Усередині є 8-ядерний процесор Exynos 9810, 4 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної пам'яті з можливістю її розширення на 1024 ГБ за допомогою зовнішніх карт пам'яті. Вбудований акумулятор на 5050 мАгод забезпечує пристрою до 10 год безперервної роботи в режимі веб-серфінгу, але при цьому виробником також передбачена можливість роботи безпосередньо від мережі електроживлення, а не від батареї (захист від здуття при високих температурах). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tablet Galaxy Tab ACTIVE3 64GB WiFi Ekran 8" Android 10 4GB RAM S Pen Ente | 1 785 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB 4G - Enterprise Edition | 2 549 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab Active3 T575 4/64GB EE LTE Czarny 8" | 2 603 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active3 Enterprise Edition 8" 64 GB 4G LTE Czarn | 1 773 zł |
Tablet Galaxy Sm-T575 8&Quot; 64Gb/Lte Black Sm-T575 Samsung | 1 745 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active3 T575 8.0 LTE 64GB - Black | 2 899 zł |
SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE 3 SM-T575 LTE 4/64GB 8" BLACK | 1 798 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active3 LTE (SM-T575NZKAEEE) | 2 468 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Tablet Samsung Galaxy Tab T575 Active 3 (2020) 80 LTE | 2 146 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 3 4gb/64gb 8´´ Tablet Czarny SM-T575NZKAEEB | 1 850 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB - Enterprise Edition | 1 723 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 3 T575 8.0 ' 4Gb 64Gb 4G Wi-Fi Czarny | 2 051 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 3 T575 8.0 ' 4Gb 64Gb 4G Wi-Fi Czarny | 1 752 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 3 8' T575 64GB Lte Enterprise Edition - c | 1 972 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 3 T575 LTE Czarny | 1 649 zł |
Samsung Galaxy Tab T575 Active 3 (2020) 8.0 LTE 64GB Black | 2 494 zł |
Samsung Galaxy Tab Active3 LTE Enterprise Edition 4/64 GB, Black | 2 406 zł |
Samsung Galaxy Tab Active3 4g 4gb/64gb 8´´ Tablet Czarny TABSA1TZA0111 | 1 766 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!