Смартгодинник
Samsung Galaxy Fit3
Фото 15 | від 242 до 407 zł Тип: смартгодинник; Інтерфейс підключення: Bluetooth v 5.3; повідомлення про виклики; SMS; вібрація; пульсометр; альтиметр; барометр; Сенсорний екран; Форма: прямокутний; Тип: кольоровий; Тип матриці: AMOLED; Дисплей ("): 1.6; Оперативна пам'ять: 16 МБ; датчик освітлення; акселерометр в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartwatch Samsung Galaxy Fit 3 R390 40mm Negro SM-R390NZAAEUE | 407 zł |
SAMSUNG Smartband SAMSUNG Galaxy Fit3 Różowy SM-R390Bateria działająca do 13 dni Aż do 13 dni pracy po pełnym naładowaniu, co pozwala ograniczyć konieczność zdejmowani... щеa z ręki w celu uzupełnienia energii. Wygodne ładowanie gwarantuje magnetyczna ładowarka. Stylowy, design i lekka, aluminiowa obudowa Bardzo smukły (raptem 9,9mm), lekki korpus (36,8g) zapewnia wygodę podczas treningu, na co dzień i w podczas snu. Dostępny w 3 kolorach, zatem można go dopasować do każdego stylu. Odczepiany, wymienny pasek. Wodoszczelność 5Atm oraz Ip68. Duży, kolorowy wyświetlacz Amoled Duży, lekko zakrzywiony wyświetlacz 1,6" dopełnia gustownego wyglądu i pozwala w wygodny sposób śledzić powiadomienia. Szeroka gama wymiennych tarcz (dostępne ponad 100 wariantów) w wyrazistych i żywych kolorach zaspokoi każdy gust. Automatyczne wykrywanie aktywności oraz wykrywanie upadku Automatyczne rozpoznawanie i śledzenie jednej z sześciu aktywności (chodzenie, bieganie, orbitrek, wioślarz, pływanie, trening dynamiczny). Dodatkowo możliwość wybrania ręcznie spośród pozostałych 95 ćwiczeń. Podgląd na nadgarstku parametrów podczas prowadzenia aktywności oraz analiza danych zarówno w Fit3 jak i w aplikacji S Health na telefonie. Automatyczne rozpoznanie upadku i wysyłanie alertu na numery alarmowe. Osobisty doradca zdrowotny Zaawansowane monitorowanie czterech faz snu, w tym ciągły pomiar saturacji krwi podczas snu oraz usprawniony algorytm analizy snu (dodatkowo wykrywanie chrapania za pomocą mikrofonu sparowanego z zegarkiem telefonu). 4-tygodniowy program treningowy pozwalający wyrobić zdrowe nawyki podnoszace efektywność snu. Monitorowanie poziomu stresu - w przypadku podniesionego pulsu - opaska zasugeruje ćwiczenia relaksacyjne. HR Alert - wykrywanie zbyt niskiego lub zbyt wysokiego pulsu w stosunku do standardowego. Powiadomienia ze smartfona i szybkie odpowiedzi Delikatne wibracje informują o przychodzących połączeniach, wiadomościach i alarmach. Odpowiedź z poziomu nadgarstka za pomocą predefiniowanyc MediaMarkt.plПоскаржитись | 249 zł |
Samsung Galaxy Fit3 - GreyInteligentna opaska z pasek, wy?wietlacz 1.6, 256 MB, Bluetooth, 36.8 g, szary Proshop.plПоскаржитись | 282 zł |
Samsung Samsung Galaxy Fit3 SM-R390NZAAEUE | 249 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Fit3 srebrny (R390) ZEG-SMW-SAM-213SAMSUNG GALAXY FIT 3 Duży 1,6-calowy ekran AMOLED Do 13 dni po pełnym naładowaniu Monitorowanie snu i ponad 100 ćwi... щеczeń Powiadomienia i sterowanie multimediami 13 dni na jednym ładowaniu Masz moc, która starczy nawet na 13 dni po pełnym naładowaniu¹. Możesz ją szybko uzupełnić, doładowując do 65% w zaledwie 30 minut². Nie myśl o żywotności baterii, by w pełni skupić się na codziennych wyzwaniach. Duży wyświetlacz dla wielkich czynów Wyświetlacz o przekątnej 1,6 cala³ zapewnia mnóstwo miejsca na wyświetlanie najważniejszych informacji i ułatwia obsługę zegarka. Supertrwały Smukła aluminiowa obudowa, ważąca zaledwie 18,5 g⁴, nie będzie Cię obciążać ani przeszkadzać podczas treningów. Ponadto stopień ochrony 5ATM i stopień ochrony IP68 oznaczają, że jest on wodoszczelny oraz odporny na kurz⁵. Dla lepszego samopoczucia Każdego dnia śledź swój stan zdrowia za pomocą Galaxy Fit3. Kontroluj swoje treningi oraz poziom tlenu we krwi⁶. Korzystaj ze wsparcia w monitorowaniu zdrowia i miej jeszcze więcej motywacji do podejmowania zdrowszych wyborów. Pomiar saturacji Sprawdź poziom tlenu we krwi podczas snu lub o dowolnej porze dnia. Kroki Wyznacz swoje codzienne cele, by każdy krok prowadził Cię w kierunku zdrowszego stylu życia. Podsumowanie aktywności Śledź codzienne czynności: w tym kroki, czas aktywności, spalone kalorie i nie tylko. Pomiar tętna Zmierz swoje tętno i otrzymuj powiadomienia, gdy będzie za wysokie lub za niskie⁷. Stres Monitoruj godzinny poziom stresu i naucz się osiągać większy spokój ducha⁸. * Rzeczywisty UX/UI może być inny. Monitoruje ponad 100 ćwiczeń Dwukrotnie naciśnij przycisk Home i odkryj ponad 100 różnych ćwiczeń, które możesz monitorować. Zapomniałeś nacisnąć Start? Nie martw się. Twój Galaxy Fit3 automatycznie rozpoznaje i śledzi wybrane treningi, w tym bieganie, ćwiczenia na maszynie eliptycznej, wiosłowanie, a teraz nawet pływanie w basenie⁹. Monitoruj sen i chrapanie Smukły i lekki Galaxy Fit3 wygodnie leży na nadgarstku także w nocy, dyskretnie monitorując Twój sen. Odkryj szczegółowe informacje na temat faz snu, chrapania i poziomu tlenu we krwi¹⁰. Sprawdź jakość snu, uzyskaj dostęp do trenera snu i naucz się wypoczywać jeszcze lepiej. Wykrywa upadki, wzywa pomoc Za pomocą wbudowanych czujników Galaxy Fit3 może wykryć upadek i automatycznie wysłać Twoją lokalizację do ustalonych wcześniej kontaktów. W sytuacjach awaryjnych możesz także samodzielnie 5-krotnie nacisnąć przycisk Home, aby powiadomić kontakt alarmowy¹¹ i wyświetlić na ekranie najważniejsze informacje medyczne. Doskonała współpraca ze smartfonem Galaxy Uzyskaj kompleksowy wgląd w wyniki swoich treningów, wzorce snu i nie tylko, dzięki aplikacji Samsung Health na swoim smartfonie Galaxy. Na większym wyświetlaczu z łatwością sprawdzisz wszystkie zgromadzone za pomocą Galaxy Fit3 dane dotyczące zdrowia. Komputronik.plПоскаржитись | 249 zł |
Smartband SAMSUNG Fit 3 Różowo-złotySmartband o wyjątkowym wyglądzie, wyjątkowych funkcjach dzięki któremu zadbasz o zdrowie. Trening już nigdy nie będ... щеzie łatwiejszy, wodoodporność pozwoli na zachlapanie urządzenia. Samsung Fit 3 prostota i wydajność. Electro.plПоскаржитись | 249 zł |
Smartband SAMSUNG Fit 3 Różowo-złotySmartband o wyjątkowym wyglądzie, wyjątkowych funkcjach dzięki któremu zadbasz o zdrowie. Trening już nigdy nie będ... щеzie łatwiejszy, wodoodporność pozwoli na zachlapanie urządzenia. Samsung Fit 3 prostota i wydajność.... Avans.plПоскаржитись | 249 zł |
Samsung Opaska sportowa Samsung Galaxy Fit 3 (R390) GoldAkcelerometr: TakBarometr: TakCzas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 336 hEAN: 8806095362151Ek Akces-markt.plПоскаржитись | 280 zł |
Smartband SAMSUNG Fit 3 Różowo-złoty SM-R390NIDAEUESmartband o wyjątkowym wyglądzie, wyjątkowych funkcjach dzięki któremu zadbasz o zdrowie. Trening już nigdy nie będ... щеzie łatwiejszy, wodoodporność pozwoli na zachlapanie urządzenia. Samsung Fit 3 prostota i wydajność.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 249 zł |
Samsung Galaxy Fit3 (srebrny)Akcelerometr:ta OleOle.plПоскаржитись | 249 zł |
Smartband Samsung Galaxy Fit 3 Gray UniwersalnyGalaxy Fit 3 pozwala na pomiar takich parametrów jak, poziom tlenu we krwi, pomiar tętna oraz stresu. Oferuje ponad... ще100 trybów sportowych i pozwala śledzić codzienną aktywność. Duży, lekko zakrzywiony wyświetlacz AMOLED 1,6". Wodoszczelność 5ATM oraz IP68 Program treningowy, monitorowanie snu, poziomu stresu, pulsu - hr alert 12 zainstalowanych aplikacji (np. stoper, alarm, pogoda, kalkulator, kalendarz) Smukły (raptem 9,9mm) i lekki korpus (36,1g) Bateria działająca do 13 dni Decathlon.plПоскаржитись | 280 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Fit3, srebrnyrozwiń opis i zobacz więcej Duży 1,6-calowy ekran AMOLED Do 13 dni po pełnym naładowaniu Monitorowanie snu i ponad... ще100 ćwiczeń Powiadomienia i sterowanie mul... EmpikПоскаржитись | 255 zł |
Samsung Galaxy Fit3 (srebrny)Akcelerometr:ta RTV Euro AGDПоскаржитись | 249 zł |
Smartband Samsung Galaxy Fit 3 Gray | 280 zł |
Fitness bransoletka Samsung Galaxy Fit3 (SM-R390NZAAEUE) Szary | 384 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Fit 3 R390 Różowe złoto | Faktura VAT 23, oficja | 245 zł |
Opaska Samsung Galaxy Fit3 SM-R390 Różowe złotoOpaska Samsung Galaxy Fit3 SM-R390 różowe złoto 13 dni na jednym ładowaniu Z opaską Samsung Galaxy Fit3 SM-R390 mas... щеz moc, która starczy nawet na 13 dni po pełnym naładowaniu. Możesz ją szybko uzupełnić, doładowując baterię opaski do 65% w zaledwie 30 minut. Nie myśl o żywotności baterii, by w pełni skupić się na codziennych wyzwaniach. Duży wyświetlacz dla wielkich czynów. Smukła aluminiowa obudowa Wyświetlacz o przekątnej 1,6 cala zapewnia mnóstwo miejsca na wyświetlanie najważniejszych informacji i ułatwia obsługę opaski Samsung Galaxy Fit3 SM-R390. Smukła aluminiowa obudowa, ważąca zaledwie 18,5 g, nie będzie Cię obciążać ani przeszkadzać podczas treningów. Ponadto stopień ochrony 5ATM i stopień ochrony IP68 oznaczają, że opaska jest wodoszczelna oraz odporna na kurz. Dla lepszego samopoczucia Każdego dnia śledź swój stan zdrowia za pomocą opaski Samsung Galaxy Fit3 SM-R390. Kontroluj swoje treningi oraz poziom tlenu we krwi. Korzystaj ze wsparcia w monitorowaniu zdrowia i miej jeszcze więcej motywacji do podejmowania zdrowszych wyborów. Sprawdź poziom tlenu we krwi podczas snu lub o dowolnej porze dnia. Wyznacz swoje codzienne cele, by każdy krok prowadził Cię w kierunku zdrowszego stylu życia. Śledź codzienne czynności: w tym kroki, czas aktywności, spalone kalorie i nie tylko. Zmierz swoje tętno i otrzymuj powiadomienia, gdy będzie za wysokie lub za niskie. Monitoruj godzinny poziom stresu i naucz się osiągać większy spokój ducha. Monitoruje ponad 100 ćwiczeń Dwukrotnie naciśnij przycisk Home i odkryj ponad 100 różnych ćwiczeń, które możesz monitorować. Zapomniałeś nacisnąć Start? Nie martw się. Twoja opaska Samsung Galaxy Fit3 SM-R390 automatycznie rozpoznaje i śledzi wybrane treningi, w tym bieganie, ćwiczenia na maszynie eliptycznej, wiosłowanie, a teraz nawet pływanie w basenie. Monitoruj sen i chrapanie Smukły i lekki Galaxy Fit3 wygodnie leży na nadgarstku także w nocy, dyskretnie monitorując Twój sen. Odkryj szczegółowe informacje na temat faz snu, chrapania i poziomu tlenu we krwi. Sprawdź jakość snu, uzyskaj dostęp do trenera snu i naucz się wypoczywać jeszcze lepiej przy pomocy opaski Samsung Galaxy Fit3 SM-R390. Wykrywa upadki, wzywa pomoc Za pomocą wbudowanych czujników opaska Samsung Galaxy Fit3 SM-R390 może wykryć upadek i automatycznie wysłać Twoją lokalizację do ustalonych wcześniej kontaktów. W sytuacjach awaryjnych możesz także samodzielnie 5-krotnie nacisnąć przycisk Home, aby powiadomić kontakt alarmowy i wyświetlić na ekranie najważniejsze informacje medyczne. Doskonała współpraca ze smartfonem Galaxy Uzyskaj kompleksowy wgląd w wyniki swoich treningów, wzorce snu i nie tylko, dzięki aplikacji Samsung Health na swoim smartfonie Galaxy. Na większym wyświetlaczu z łatwością sprawdzisz wszystkie zgromadzone za pomocą opaski Samsung Galaxy Fit3 SM-R390 dane dotyczące zdrowia. W prosty sposób włącz odtwarzanie muzyki, przełączaj utwory, zmieniaj głośność. Dane zostaną automatycznie zsynchronizowan Vobis.plПоскаржитись | 249 zł |
SAMSUNG Smartband SAMSUNG Samsung Galaxy Fit3 Srebrny SM-R390Bateria działająca do 13 dni Aż do 13 dni pracy po pełnym naładowaniu, co pozwala ograniczyć konieczność zdejmowani... щеa z ręki w celu uzupełnienia energii. Wygodne ładowanie gwarantuje magnetyczna ładowarka. Stylowy, design i lekka, aluminiowa obudowa Bardzo smukły (raptem 9,9mm), lekki korpus (36,8g) zapewnia wygodę podczas treningu, na co dzień i w podczas snu. Dostępny w 3 kolorach, zatem można go dopasować do każdego stylu. Odczepiany, wymienny pasek. Wodoszczelność 5Atm oraz Ip68. Duży, kolorowy wyświetlacz Amoled Duży, lekko zakrzywiony wyświetlacz 1,6" dopełnia gustownego wyglądu i pozwala w wygodny sposób śledzić powiadomienia. Szeroka gama wymiennych tarcz (dostępne ponad 100 wariantów) w wyrazistych i żywych kolorach zaspokoi każdy gust. Automatyczne wykrywanie aktywności oraz wykrywanie upadku Automatyczne rozpoznawanie i śledzenie jednej z sześciu aktywności (chodzenie, bieganie, orbitrek, wioślarz, pływanie, trening dynamiczny). Dodatkowo możliwość wybrania ręcznie spośród pozostałych 95 ćwiczeń. Podgląd na nadgarstku parametrów podczas prowadzenia aktywności oraz analiza danych zarówno w Fit3 jak i w aplikacji S Health na telefonie. Automatyczne rozpoznanie upadku i wysyłanie alertu na numery alarmowe. Osobisty doradca zdrowotny Zaawansowane monitorowanie czterech faz snu, w tym ciągły pomiar saturacji krwi podczas snu oraz usprawniony algorytm analizy snu (dodatkowo wykrywanie chrapania za pomocą mikrofonu sparowanego z zegarkiem telefonu). 4-tygodniowy program treningowy pozwalający wyrobić zdrowe nawyki podnoszace efektywność snu. Monitorowanie poziomu stresu - w przypadku podniesionego pulsu - opaska zasugeruje ćwiczenia relaksacyjne. HR Alert - wykrywanie zbyt niskiego lub zbyt wysokiego pulsu w stosunku do standardowego. Powiadomienia ze smartfona i szybkie odpowiedzi Delikatne wibracje informują o przychodzących połączeniach, wiadomościach i alarmach. Odpowiedź z poziomu nadgarstka za pomocą predefiniowanyc MediaMarkt.plПоскаржитись | 249 zł |
SAMSUNG Smartband SAMSUNG Galaxy Fit3 Grafitowy SM-R390Bateria działająca do 13 dni Aż do 13 dni pracy po pełnym naładowaniu, co pozwala ograniczyć konieczność zdejmowani... щеa z ręki w celu uzupełnienia energii. Wygodne ładowanie gwarantuje magnetyczna ładowarka. Stylowy, design i lekka, aluminiowa obudowa Bardzo smukły (raptem 9,9mm), lekki korpus (36,8g) zapewnia wygodę podczas treningu, na co dzień i w podczas snu. Dostępny w 3 kolorach, zatem można go dopasować do każdego stylu. Odczepiany, wymienny pasek. Wodoszczelność 5Atm oraz Ip68. Duży, kolorowy wyświetlacz Amoled Duży, lekko zakrzywiony wyświetlacz 1,6" dopełnia gustownego wyglądu i pozwala w wygodny sposób śledzić powiadomienia. Szeroka gama wymiennych tarcz (dostępne ponad 100 wariantów) w wyrazistych i żywych kolorach zaspokoi każdy gust. Automatyczne wykrywanie aktywności oraz wykrywanie upadku Automatyczne rozpoznawanie i śledzenie jednej z sześciu aktywności (chodzenie, bieganie, orbitrek, wioślarz, pływanie, trening dynamiczny). Dodatkowo możliwość wybrania ręcznie spośród pozostałych 95 ćwiczeń. Podgląd na nadgarstku parametrów podczas prowadzenia aktywności oraz analiza danych zarówno w Fit3 jak i w aplikacji S Health na telefonie. Automatyczne rozpoznanie upadku i wysyłanie alertu na numery alarmowe. Osobisty doradca zdrowotny Zaawansowane monitorowanie czterech faz snu, w tym ciągły pomiar saturacji krwi podczas snu oraz usprawniony algorytm analizy snu (dodatkowo wykrywanie chrapania za pomocą mikrofonu sparowanego z zegarkiem telefonu). 4-tygodniowy program treningowy pozwalający wyrobić zdrowe nawyki podnoszace efektywność snu. Monitorowanie poziomu stresu - w przypadku podniesionego pulsu - opaska zasugeruje ćwiczenia relaksacyjne. HR Alert - wykrywanie zbyt niskiego lub zbyt wysokiego pulsu w stosunku do standardowego. Powiadomienia ze smartfona i szybkie odpowiedzi Delikatne wibracje informują o przychodzących połączeniach, wiadomościach i alarmach. Odpowiedź z poziomu nadgarstka za pomocą predefiniowanyc MediaMarkt.plПоскаржитись | 249 zł |
Samsung Galaxy Fit3 - SilverInteligentna opaska z pasek, wy?wietlacz 1.6, 256 MB, Bluetooth, 36.8 g, srebrny Proshop.plПоскаржитись | 270 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!