Ціни на Salewa Micro II 800 Quattro (00-0000002817)
від 345 до 431 zł
Призначення: трекінговий; Тип: мішок-кокон; Призначення: універсальний; Сезонність: весна/осінь; Вага (кг): 0.91; t° комфорту (для жінок): 11; t° комфорту (для чоловіків) (°C): 7; t° екстриму (°C): -7; Утеплювач: синтетика; Оснащення: капюшон; застібка на ногах; можливість з'єднання
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Micro Ii 800 00-0000002817 Kieszeń wewnętrzna na wartościowe przedmioty
Zamek błyskawiczny z klapą zapobiegającą przywieraniu
Otwórz jako ko... ще c
Temperatura komfortowa: 11°C
Użyj strun do ciągnięcia jedną ręką
DWR – trwała obróbka hydrofobowa
Amazon.pl
Поскаржитись
431 zł
Śpiwór Salewa Micro II 800 blue danube | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT Śpiwór Salewa Micro II 800 1080 | Rozmiar: Left | Kolor: Niebieski | Taniej o 29% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies... ще . Sportano, profesjonalny sklep sportowy.
Sportano.pl
Поскаржитись
410 zł
Salewa Micro Ii 800 Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper Cechy:- Wewnętrzna kieszeń na wartości- Suwak z klapką zapobiegającą zaplątaniu się- Otwarcie jako kołdra- Możliwoś... ще ć prania i łatwej pielęgnacji- Zoptymalizowany kształt- Użycie sznurków jednym rękawem.- Funkcjonalnie wycięty kaptur- Sekcja stopy z zamkiem błyskawicznym- Torba kompresyjna- Bez PFC- Łączenie produktów- DWR – trwała impregnacja hydrofobowa- Działania: Trekking, Alpinizm, KempingSpecyfik acje:- Konstrukcja komory: Konstrukcja warstwowa- Długość zamka: Całkowita dwukierunkowa YKK-Zipper- Rozmiar ciała: 185 cm- Rozmiar opakowania: ø17x28cm- Wysokość: 210 cm- Szerokość ramion: 75 cm- Szerokość kolan: 56 cm- Szerokość stopy: 32 cm- Typ wypełnienia śpiwora: Syntetyczny- Na zewnątrz: poli ripstop ECO DWR- Wewnątrz: Poliester Micro Ripstop soft touch ECO DWR- Wypełnienie: Powerloft – mikrofibra o wysokiej izolacji- Waga: 910 gTemperatura komfortu: 11 °CTemperatura ekstremalna: -7 °CTemperatura graniczna: 7 °C
Trekkinn Доставка: по Польщі
Поскаржитись
347 zł
Salewa Śpiwór unisex Micro II 800 Blue Danube Right 00-0000002817 Obsługa jedną ręką sznurków
Wewnętrzna kieszeń na wartościowe przedmioty
Można używać jako koc
Amazon.pl
Поскаржитись
345 zł
SALEWA MICRO II 800 śpiwór dla dorosłych niebieski głębi prawy - 00-000000 386 zł
SALEWA MICRO II 800 śpiwór dla dorosłych niebieski głębokość lewy - 00-000 417 zł
Salewa Micro Ii 800 Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper Cechy:- Wewnętrzna kieszeń na wartości- Suwak z klapką zapobiegającą zaplątaniu się- Otwarcie jako kołdra- Możliwoś... ще ć prania i łatwej pielęgnacji- Zoptymalizowany kształt- Użycie sznurków jednym rękawem.- Funkcjonalnie wycięty kaptur- Sekcja stopy z zamkiem błyskawicznym- Torba kompresyjna- Bez PFC- Łączenie produktów- DWR – trwała impregnacja hydrofobowa- Działania: Trekking, Alpinizm, KempingSpecyfik acje:- Konstrukcja komory: Konstrukcja warstwowa- Długość zamka: Całkowita dwukierunkowa YKK-Zipper- Rozmiar ciała: 185 cm- Rozmiar opakowania: ø17x28cm- Wysokość: 210 cm- Szerokość ramion: 75 cm- Szerokość kolan: 56 cm- Szerokość stopy: 32 cm- Typ wypełnienia śpiwora: Syntetyczny- Na zewnątrz: poli ripstop ECO DWR- Wewnątrz: Poliester Micro Ripstop soft touch ECO DWR- Wypełnienie: Powerloft – mikrofibra o wysokiej izolacji- Waga: 910 gTemperatura komfortu: 11 °CTemperatura ekstremalna: -7 °CTemperatura graniczna: 7 °C
Trekkinn Доставка: по Польщі
Поскаржитись
377 zł
Як оформити замовлення? Як додати магазин? Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!