Ціни на Royal Canin Mini Starter 4 кг
Відео 2Фото 11 | від 101 до 165 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 4; Вік: Вік: від 1 місяця; цуценята; молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; вагітним; годуючим; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN SHN Mini Starter Mother & Babydog - Dry Dog Food - 4 kg SDKKDK | 118 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog - 4 kgSuki i ich karmiące szczenięta, które w fazie wzrostu przechodzą na pokarm stały, potrzebują karmy dostosowanej do... щеich indywidualnych potrzeb. Royal Canin Mini Starter Mother Babydog został opracowany właśnie w tym celu. Formuła ta jest odpowiednia dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg oraz karmiących szczeniąt w wieku od 3 do 8 tygodni. Royal Canin Mini Starter Mother Babydog zawiera sprawdzony kompleks witamin C i E, które wspierają optymalny rozwój układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 108 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog karma sucha dla suk w ciąży i okSucha karma dla szczeniąt ras małych oraz suk w trakcie ciąży i karmienia szczeniąt. Karma ROYAL CANIN® Mini Start... щеer Mother & Babydog pokrywa potrzeby suk w ciąży i okresie laktacji ras małych (do 10 kg) oraz szczeniąt ras małych,w okresie odsadzenia, do 2 miesiąca życia. Zastosowany w karmie "Start Complex", to unikalny kompleks składników pokarmowych naturalnie występujących w mleku matki, wzbogacony o substancje chroniące wrażliwy układ pokarmowy szczeniąt. Karma pokrywa wysokie zapotrzebowanie energetyczne suk na ostatnim etapie ciąży oraz w okresie laktacji. Tekstura krokietów dostosowana jest do potrzeb szczeniąt w okresie przechodzenia z pokarmu płynnego (mleko matki) na stały, a także pobudza apetyt suk. Krokiety o wysokiej smakowitości, łatwo ulegające namoczeniu do konsystencji delikatnej papki. Zalety karmy ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog: Unikalny kompleks składników wspierających rozwój szczeniąt „START COMPLEX”: Ochrona układu pokarmowego i rozwój naturalnej odporności Wsparcie w okresie ciąży i laktacji Łatwe do namoczenia krokiety Miskakarmy.plПоскаржитись | 165 zł |
ROYAL CANIN Mini Starter 4 kgDlaczego specjalna karma dla ciężarnych suk małych ras i młodych szczeniąt? Z punktu widzenia żywienia jest niezwyk... щеle ważne, aby małe suki i ich szczenięta otrzymały pożywienie, które zostało opracowane specjalnie z myślą o ich szczególnych potrzebach żywieniowych. Dlatego ROYAL CANIN© Mini Starter Mother & Babydog oferuje wszystko, czego potrzebują szczenne suki o wadze do 10 kg oraz szczenięta w fazie odstawiania od matki do 2. miesiąca życia. ROYAL CANIN© Mini Starter Mother & Babydog wspiera zdrowie suki i szczeniąt. Jest to specjalne rozwiązanie żywieniowe dostosowane do wysokiego zapotrzebowania energetycznego suk w końcówce ciąży i w okresie karmienia, a także dla zapewnienia optymalnego wzrostu szczeniąt. Ponadto naukowo udowodniono, że dzięki kompleksowi substancji odżywczych z witaminą E i C wspierany jest rozwój układu odpornościowego szczenięcia. Karma ROYAL CANIN© Mini Starter wspiera również mikrobiom dzięki połączeniu prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek wspomagających zrównoważoną florę jelitową i zdrowy układ trawienny. Krokiety łatwo nasiąkają wodą i przybierają miękką konsystencję. Ta konsystencja jest nie tylko bardzo smaczna dla suki, ale także ułatwia szczeniętom w fazie odsadzania przejście z mleka matki na pokarm stały. Większa różnorodność dla matki i szczeniąt Aby zaspokoić indywidualne upodobania psów, ROYAL CANIN© Mother & Babydog dostępna jest jako karma mokra w postaci pysznego, wyjątkowo miękkiego mousse. Jeśli planujesz żywienie mieszane dla swojego psa, musisz przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych, aby zapewnić mu właściwą ilość karmy mokrej i karmy suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN© Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że dzięki ROYAL CANIN© Mini Starter Mother & Babydog oferujesz swojej suce i jej szczeniętom wartościowe i zbilansowane odżywianie. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 101 zł |
Royal Canin SHN Mini Starter Mother & Babydog - sucha karma dla psa - 4 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 123 zł |
ROYAL CANIN Mini Starter Mother& Babydog 4 kg karma sucha dla suk w ciZalety produktu• Wspomaganie organizmu suki i szczeniąt. Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych suk ras małych or... щеaz ich szczeniąt osesków.• Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, sprzyjających zdrowemu rozwojowi układu odpornościowego Fera.plПоскаржитись | 124 zł |
Royal canin Royal Canin Mini Starter - 4kgOparty na naukowych badaniach BIRTH PROGRAMME jest wyjątkowym pokarmem, który zaspokaja zapotrzebowania suk i ich s... щеzczeniąt w okresie pierwszych pięciu faz życiowego cyklu: poród, laktacja, odstawienie oraz rozwój aż do 2. miesiąca.
Granulki absorbują wodę i uzyskują konsystencję kaszy, który suczce i odstawionym od mleka szczeniętom ułatwia przyjmowanie pokarmu.
Petkarma.plПоскаржитись | 119 zł |
Royal Canin SHN Mini Starter Mcechyskład: suszone białko drobiowe, ryż, tłuszcze zwierzęce, gluten pszenny*, kukurydza, wysłodki buraczane, hydro... щеlizowane białka zwierzęce, minerały, olej ... EmpikПоскаржитись | 113 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog karma sucha dla szczeniąt do 2 mie | 141 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog - 4 kg | 107 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog karma sucha dla szczeniąt do 2 mie | 159 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!