Ціни на Royal Canin Mini Starter 8.5 кг
Відео 2Фото 11 | від 189 до 392 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 8.5; Вік: Вік: від 1 місяця; цуценята; молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; вагітним; годуючим; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN SHN Mini Starter Mother & Babydog Dry Dog Food Dultry 8 kg 100ROYAL CANIN SHN Mini Starter Mother & Babydog Dry Dog Food Dultry 8 kg
ROYAL CANIN SHN Mini Starter Mother & Babyd... щеog Dry Dog Food Dultry
Produkty wysokiej jakości
Kompletna i zrównoważona sucha kar
8 kg Amazon.plПоскаржитись | 210 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog 8Kg Karma Sucha Dla Suk W CiążyROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog karma sucha dla suk w ciąży i okresie laktacji oraz szczeniąt, od 4 do 8... щеtygodnia, ras małych Zalety produktu Wspom... EmpikПоскаржитись | 224 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog - 8 kgSuki i ich karmiące szczenięta, które w fazie wzrostu przechodzą na pokarm stały, potrzebują karmy dostosowanej do... щеich indywidualnych potrzeb. Royal Canin Mini Starter Mother Babydog został opracowany właśnie w tym celu. Formuła ta jest odpowiednia dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg oraz karmiących szczeniąt w wieku od 3 do 8 tygodni. Royal Canin Mini Starter Mother Babydog zawiera sprawdzony kompleks witamin C i E, które wspierają optymalny rozwój układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 199 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog karma sucha dla suk w ciąży i okSucha karma dla szczeniąt ras małych oraz suk w trakcie ciąży i karmienia szczeniąt. Karma ROYAL CANIN® Mini Start... щеer Mother & Babydog pokrywa potrzeby suk w ciąży i okresie laktacji ras małych (do 10 kg) oraz szczeniąt ras małych,w okresie odsadzenia, do 2 miesiąca życia. Zastosowany w karmie "Start Complex", to unikalny kompleks składników pokarmowych naturalnie występujących w mleku matki, wzbogacony o substancje chroniące wrażliwy układ pokarmowy szczeniąt. Karma pokrywa wysokie zapotrzebowanie energetyczne suk na ostatnim etapie ciąży oraz w okresie laktacji. Tekstura krokietów dostosowana jest do potrzeb szczeniąt w okresie przechodzenia z pokarmu płynnego (mleko matki) na stały, a także pobudza apetyt suk. Krokiety o wysokiej smakowitości, łatwo ulegające namoczeniu do konsystencji delikatnej papki. Zalety karmy ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog: Unikalny kompleks składników wspierających rozwój szczeniąt „START COMPLEX”: Ochrona układu pokarmowego i rozwój naturalnej odporności Wsparcie w okresie ciąży i laktacji Łatwe do namoczenia krokiety Miskakarmy.plПоскаржитись | 314 zł |
Royal Canin SHN Mini Starter M&B 8 kg | 266 zł |
ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog 8 kg karma sucha dla suk w cZalety produktu• Wspomaganie organizmu suki i szczeniąt. Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych suk ras małych or... щеaz ich szczeniąt osesków.• Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, sprzyjających zdrowemu rozwojowi układu odpornościowego Fera.plПоскаржитись | 189 zł |
Dwupak Royal Canin Mini - Starter Mother & Babydog, 2 x 8 kgUzębienie małych psów jest ciaśniejsze niż psów dużych. Resztki pokarmu oraz bakterie mogą gromadzić się w przestrz... щеeniach między zębami, co przyczynia się do powstawania na powierzchni zębów osadu, a w rezultacie – kamienia nazębnego. W przypadku paradontozy może dojść do uszkodzenia kości dolnej szczęki. Częsta zmiana karmy może wpływać na wrażliwość układu trawiennego psów, przez co zwierzęta cierpią na biegunkę, wzdęcia czy zatwardzenie. Aby temu zapobiec, należy podawać zwierzęciu wyłącznie karmy lekkostrawne, zawierające wybrane składniki i błonnik. Małe psy mogą mieć wrażliwą skórę i sierść. To może być przyczyną wystąpienia uczulenia na alergeny i pyłki z otoczenia. Funkcje ochronne skóry powinny należy wzmacniać poprzez odpowiednie odżywianie. Karma o optymalnym składzie surowcowym może korzystnie oddziaływać na skórę i sierść. 30 do 40% wszystkich małych psów cierpi na nadwagę. Nadwaga szkodzi zdrowiu i może nawet skrócić przewidywaną długość życia. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 285115. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Royal Canin Mini Zooplus.plПоскаржитись | 392 zł |
Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog - 2 x 8 kgSuki i ich karmiące szczenięta, które w fazie wzrostu przechodzą na pokarm stały, potrzebują karmy dostosowanej do... щеich indywidualnych potrzeb. Royal Canin Mini Starter Mother Babydog został opracowany właśnie w tym celu. Formuła ta jest odpowiednia dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg oraz karmiących szczeniąt w wieku od 3 do 8 tygodni. Royal Canin Mini Starter Mother Babydog zawiera sprawdzony kompleks witamin C i E, które wspierają optymalny rozwój układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 392 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!