Ціни на Royal Canin Hypoallergenic Dog 7 кг
від 196 до 318 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 7; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 7 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejs... щеzenia ryzyka nietolerancji pokarmowej. Electro.plПоскаржитись | 280 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 7 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejs... щеzenia ryzyka nietolerancji pokarmowej.... Avans.plПоскаржитись | 280 zł |
ROYAL CANIN Hypoallergenic - sucha karma dla psa - 7kgSpecyfikacja Bez konserwantów Nie Bezglutenowe Tak Typ produktu Sucha karma Efekty zdrowotne... щеLeczenie alergii Rodzaj zwierzęcia Pies Bez soi Nie Typ opakowania Plastikowa torba Wiek zwierzęcia Dorosły Brak sztucznych barwników Brak danych Ilość 1 Włókna surowe 1% Popiół surowy 8,4% Zawartość tłuszczu 19% Białko 21% Szerokość 370mm Długość 100mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 318 zł |
Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów 7kg RCV387Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów - produkt od Ro... щеyal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Hypallergenic jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z alergia pokarmową. Karma wspomaga organizm podczas nietolerancji oraz alergii związanej ze spożywanym pokarmem. Z tego względu ma specjalnie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 270 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic - 7 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli Twój pies jest wrażliwy na pewne składniki pokarmu, możesz go wesprzeć specjalnie dostosowaną dietą. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic to wysokiej jakości sucha dieta opracowana dla psów z nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami. Dietetyczna karma dla psów dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi hydrolizowane białka jako wybrane źródło białka, co oznacza, że ma niski potencjał alergizujący. Nietolerancje lub alergie pokarmowe mogą wiązać się z problemami dermatologiczny Zooplus.plПоскаржитись | 233 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Hypoallergenic 7 kgW ramach diagnostyki alergii jako dieta eliminacyjna oraz podczas leczenia atopowego zapalenia skóry psów, przy prz... щеewlekłej biegunce i niewydolności zewnątrzwydziel Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 196 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 7 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejs... щеzenia ryzyka nietolerancji pokarmowej.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 220 zł |
Royal Canin Dog hypoallergenic 7 kg | 269 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic sucha karma dla dorosłych psów zRoyal Canin Veterinary Dog Hypoallergenic to kompletna karma dietetyczna dla psów z alergią / nietolerancją pokarmo... щеwą z objawami dermatologiczny Fera.plПоскаржитись | 237 zł |
ROYAL CANIN Hypoallergenic DR21 7kgROYAL CANIN Hypoallergenic DR21 To specjalistyczna karma stosowana przy niepożądanych reakcjach alergicznych na pok... щеarm u psów Wskazania: -Dieta eliminacyjna ... EmpikПоскаржитись | 237 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Hypoallergenic DR21 7kg + niespodzianka dla psa GR | 241 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!