Ціни на Royal Canin Hypoallergenic Dog 14 кг (3910140)
від 342 до 815 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 14; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 14 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejs... щеzenia ryzyka nietolerancji pokarmowej. Zawiera wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 500 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 14 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejs... щеzenia ryzyka nietolerancji pokarmowej. Zawiera wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 500 zł |
Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów 14kg RCV3814Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów - produkt od Ro... щеyal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Hypallergenic jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z alergia pokarmową. Karma wspomaga organizm podczas nietolerancji oraz alergii związanej ze spożywanym pokarmem. Z tego względu ma specjalnie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 458 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic - 14 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli Twój pies jest wrażliwy na pewne składniki pokarmu, możesz go wesprzeć specjalnie dostosowaną dietą. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic to wysokiej jakości sucha dieta opracowana dla psów z nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami. Dietetyczna karma dla psów dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi hydrolizowane białka jako wybrane źródło białka, co oznacza, że ma niski potencjał alergizujący. Nietolerancje lub alergie pokarmowe mogą wiązać się z problemami dermatologiczny Zooplus.plПоскаржитись | 420 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Hypoallergenic 14 kgW ramach diagnostyki alergii jako dieta eliminacyjna oraz podczas leczenia atopowego zapalenia skóry psów, przy prz... щеewlekłej biegunce i niewydolności zewnątrzwydziel Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 342 zł |
ROYAL CANIN Hypoallergenic 14kg - sucha karma dla psaSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Prawidłowe trawienie Specyficzne potrzeby zwierzęcia Popra... щеwa zdrowia skóry Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Smak karmy Ryż Smak karmy Mięso Forma dawkowania Stały Bez cukru Brak danych Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej, Skóra i sierść Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rasa psa Każda rasa Bez konserwantów Brak danych Bezglutenowe Tak Bez soi Nie Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Waga produktu 14 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Bez laktozy Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Brak sztucznych barwników Brak danych Białko 21% Zawartość tłuszczu 19% Popiół surowy 6,1% Włókna surowe 1,1% Szerokość 180mm Długość 595mm Wysokość 380mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 552 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 14 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejs... щеzenia ryzyka nietolerancji pokarmowej. Zawiera wyselekcjonowan Mediaexpert.plПоскаржитись | 382 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic DR21 14kg | 426 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic sucha karma dla dorosłych psów Korzyści: Hydrolizowane białko Bariera skórna EPA/DHA Prawidłowa praca przewodu pokarmowego ROYAL CANIN... ще® Veterinary Health Nutritio n Od 1968 roku, firma Royal Canin kieruje się zasadą, że właściwa dieta odgrywa kluczową rolę we wspieraniu zdrowia i dobrego samopoczucia psów i kotów. Dlatego właśnie stworzyliśmy linię karm weterynaryjnych Erli.plПоскаржитись | 407 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic - 14 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli Twój pies jest wrażliwy na pewne składniki pokarmu, możesz go wesprzeć specjalnie dostosowaną dietą. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic to wysokiej jakości sucha dieta opracowana dla psów z nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami. Dietetyczna karma dla psów dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi hydrolizowane białka jako wybrane Bitiba.plПоскаржитись | 408 zł |
Royal canin Royal Canin Veterinary Health Nutrition Dog HYPOALLERGENIC - 1Hipoalergiczna linia dla psów jest przeznaczona dla psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm.
Specjal Petkarma.plПоскаржитись | 395 zł |
Royal Canin, karma dla psów, Veterinary Diet Canine Hypoallergenic DR21, 1Karma sucha dla psa Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic DR21 14kg Karma specjalistyczna marki Royal C... щеanin dla dorosłych psów cierpiących na nie... EmpikПоскаржитись | 418 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic - 2 x 14 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli Twój pies jest wrażliwy na pewne składniki pokarmu, możesz go wesprzeć specjalnie dostosowaną dietą. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic to wysokiej jakości sucha dieta opracowana dla psów z nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami. Dietetyczna karma dla psów dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi hydrolizowane białka jako wybrane źródło białka, co oznacza, że ma niski potencjał alergizujący. Nietolerancje lub alergie pokarmowe mogą wiązać się z problemami dermatologiczny Zooplus.plПоскаржитись | 815 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Hypoallergenic DR21 14kg (2x7kg) | 483 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!