Ціни на Rebeltec SoundTube 190
від 144 до 171 zł Портативна акустична система середньої потужності з бездротовим bluetooth-підключенням, акумуляторним живленням, вбудованим картридером, FM-приймачем, невеликим LED-дисплеєм, USB-портом для відтворення mp3-файлів з USB FLASH-накопичувачів, що відключається світлодіодним підсвічуванням . Відрізняється ефектним та практичним зовнішнім дизайном чорного циліндричного корпусу, виконаного із стійкого до утворення подряпин та ударостійкого ABS-пластику. Акустична система Rebeltec Soundtube 190 позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року. Забезпечує помірну потужність (30 Вт), якої вистачить для акустичного оформлення приміщень площею до 40 м². Підійде для організації невеликих домашніх вечірок, пікніків на природі та інших виїзних заходів (тільки за відсутності атмос...ферних опадів). Гучне та насичене звучання створює система, що складається з активного 5-дюймового низькочастотного динаміка, пари 2-дюймових широкосмугових випромінювачів, пасивного резонатора та енергоефективного цифрового підсилювача. Для бездротового підключення до джерела використовується інтерфейс Bluetooth 4.2, що стійко працює на дистанції до 10 м. Аналоговий сигнал можна подати через порт AUX IN з роз'ємом 3-pin mini-Jack 3.5mm. Вбудованого акумулятора вистачить на 6-8 годин активної автономності. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
rebeltec SoundTube 190 bezprzewodowy głośnik Bluetooth 30 W RMS MicroSD US | 171 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black UGRECB00032 | 144 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black 44488 | 151 zł |
Głośnik Rebeltec SoundTube 190 czarny (RBLGLO00032) | 144 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black 44488 | 144 zł |
Głośnik REBELTEC SoundTube 190, Bluetooth | 146 zł |
Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black | 165 zł |
Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black | 170 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!