Ceny na Rebeltec SoundTube 190
od 144 do 180 zł Przenośny system głośników średniej mocy z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, zasilany bateryjnie, wbudowany czytnik kart, odbiornik FM, mały wyświetlacz LED, port USB do odtwarzania plików mp3 z pendrive'ów, przełączane oświetlenie LED i pętle do zawieszenia na dołączonym pasku . Charakteryzuje się efektownym i praktycznym wyglądem zewnętrznym z czarną cylindryczną obudową wykonaną z odpornego na zarysowania i uderzenia tworzywa ABS. System głośników Rebeltec SoundTube 190 jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy w 2022 roku. Zapewnia umiarkowaną imponującą moc (30 W), która wystarcza do zaprojektowania akustycznego pomieszczeń do 40 m². Nadaje się do organizacji małych przyjęć domowych, pikników plenerowych i innych imprez plenerowych (tylko przy braku opadów). Głoś...ny i bogaty dźwięk tworzy system składający się z 5-calowego aktywnego głośnika niskotonowego, pary 2-calowych przetworników szerokopasmowych, rezonatora pasywnego oraz energooszczędnego wzmacniacza cyfrowego. Do bezprzewodowego połączenia ze źródłem wykorzystywany jest interfejs Bluetooth 4.2, który działa stabilnie w odległości do 10 m. Sygnał analogowy można podać poprzez port AUX IN z 3-pinowym złączem mini-Jack 3,5mm. Wbudowana bateria wystarcza na 6-8 godzin aktywnej autonomii. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
rebeltec SoundTube 190 bezprzewodowy głośnik Bluetooth 30 W RMS MicroSD US | 171 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black UGRECB00032 | 144 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundTube 190 Czarny | 145 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black 44488 | 151 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundTube 190 Czarny | 145 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundTube 190 Moro SOUNDTUBE 190 BLACK | 180 zł |
Głośnik Rebeltec SoundTube 190 czarny (RBLGLO00032) | 144 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black 44488 | 144 zł |
Głośnik REBELTEC SoundTube 190, Bluetooth | 146 zł |
Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black | 165 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundTube 190 Czarny SOUNDTUBE 190 CAMO | 145 zł |
Głośnik Bluetooth SoundTube 190 black | 170 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!