Ціни на самокат Razor A5 Air
Відео 26Фото 5 | від 521 до 699 zł Класичний двоколісний механічний самокат від відомого виробника роликів, скейтбордів, моноколес та іншого подібного міського транспорту — компанії Razor. Це досить велика модель з великими і широкими надувними колесами діаметром 20 см, завдяки яким виріб впевнено себе почуває практично на будь-якому дорожньому покритті. Рекомендована для використання користувачам у віці від 8 років і вагою до 100 кг. Оскільки самокат виготовлений з авіаційного алюмінію, він має порівняно невелику вагу 5 кг, але при цьому відрізняється хорошою маневреністю і міцністю. Ще однією відмінною рисою механічного самоката Razor A5 Air вважають шини позашляховика, які без проблем справляються з їздою по бездоріжжю, піску і гравію, подібна висока прохідність серед самокатів — дуже рідкісна риса. Підшипник типу ABEC 5...подовжує термін служби виробу, швидко набирає і непогано тримає швидкість. Самокат оснащений простий, але надійною системою складання, завдяки якій можна скласти прилад всього за кілька секунд і компактно зберігати навіть у найменших квартирах. Для паркування моделі у вертикальному положенні передбачена спеціальна підставка. Виріб можна адаптувати під кожного користувача, налаштувавши висоту керма відповідно із зростанням райдера. Таким чином, одним самокатом можуть користуватися кілька членів сім'ї. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga miejska dla dorosłych Razor A5 Air | 699 zł |
Razor Hulajnoga, A5 'Air', srebrna | 599 zł |
RAZOR HULAJNOGA KOŁA POMPOWANE A5 "AIR" - SREBRNA - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 521 zł |
Hulajnoga Razor A5 Air 13073090 (kolor srebrny) | 583 zł |
Hulajnoga miejska dla dorosłych i młodzieży Razor A5 Air pompowane koła | 699 zł |
Razor Hulajnoga, A5 'Air', czarna | 659 zł |
RAZOR HULAJNOGA-POMPOWANE KOŁA A5 "AIR" CZARNA - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 521 zł |
Hulajnoga Razor A5 Air 13073005 (kolor czarny) | 583 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!