Ceny na hulajnogę Razor A5 Air
Wideo 26Zdjęcia 5 | od 521 do 699 zł Klasyczna dwukołowa hulajnoga mechaniczna od znanego producenta rolek, deskorolek, mono-kół i innych podobnych środków transportu miejskiego – firmy Razor. Jest to dość duży model z dużymi i szerokimi pompowanymi kołami o średnicy 20 cm, dzięki czemu produkt czuje się pewnie na niemal każdej powierzchni drogi. Polecany dla użytkowników powyżej 8 roku życia i wadze do 100 kg. Ponieważ hulajnoga wykonana jest z aluminium lotniczego, ma stosunkowo niską wagę 5 kg, ale jednocześnie wyróżnia się dobrą zwrotnością i wytrzymałością. Inną charakterystyczną cechą hulajnogi mechanicznej Razor A5 Air są uważane za opony terenowe, które bez problemu poradzą sobie z jazdą w terenie, piasku i żwiru, tak wysoka zdolność przełajowa wśród hulajnóg jest bardzo rzadką cechą. Łożysko ABEC 5 przedłuża żywotnoś...ć produktu, szybko się podnosi i dobrze utrzymuje prędkość. Hulajnoga wyposażona jest w prosty, ale niezawodny system składania, dzięki któremu urządzenie można złożyć w zaledwie kilka sekund i przechowywać kompaktowo nawet w najmniejszych mieszkaniach. Do parkowania modelu w pozycji pionowej przewidziany jest specjalny stojak. Produkt można dostosować do każdego użytkownika, dostosowując wysokość kierownicy do wzrostu rowerzysty. W ten sposób kilku członków rodziny może korzystać z jednego hulajnogi. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga miejska dla dorosłych Razor A5 Air | 699 zł |
Razor Hulajnoga, A5 'Air', srebrna | 599 zł |
RAZOR HULAJNOGA KOŁA POMPOWANE A5 "AIR" - SREBRNA - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 521 zł |
Hulajnoga Razor A5 Air 13073090 (kolor srebrny) | 583 zł |
Hulajnoga miejska dla dorosłych i młodzieży Razor A5 Air pompowane koła | 699 zł |
Razor Hulajnoga, A5 'Air', czarna | 659 zł |
RAZOR HULAJNOGA-POMPOWANE KOŁA A5 "AIR" CZARNA - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 521 zł |
Hulajnoga Razor A5 Air 13073005 (kolor czarny) | 583 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!