Планшет
Oukitel RT7 Titan 5G 256 ГБ
Відео 2Фото 8 | від 1 652 до 2 226 zł ОС: Android 13; дисплей ("): 10.1; роздільна здатність (пікс): 1920x1200; частота розгортки (Гц): 60; Вбудована пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті; GSM-модуль; Тип SIM-карти: nano-SIM; Кількість SIM-карток: 2; 3G; LTE; 5G; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.1; aGPS в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256GB LTE Wi-Fi Czarno-niebieskiDzięki baterii o pojemności 32 000 mAh RT7 Titan zapewnia zdumiewający czas czuwania wynoszący 180 dni. Oprócz impo... щеnującej żywotności baterii, RT7 Titan ucieleśnia styl życia polegający na nieprzerwanej łączności, oferując czas rozmów 220 godzin i nawigację 34 godziny. Nie martw się o brak prądu w terenie, możesz wygodnie RT7 Titan wykorzystać go jako źródło zasilania rezerwowego. Funkcja ładowania zwrotnego jest kompatybilna z szeroką gamą powszechnie używanych urządzeń elektronicznych Electro.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256GB LTE Wi-Fi Czarno-niebieskiDzięki baterii o pojemności 32 000 mAh RT7 Titan zapewnia zdumiewający czas czuwania wynoszący 180 dni. Oprócz impo... щеnującej żywotności baterii, RT7 Titan ucieleśnia styl życia polegający na nieprzerwanej łączności, oferując czas rozmów 220 godzin i nawigację 34 godziny. Nie martw się o brak prądu w terenie, możesz wygodnie RT7 Titan wykorzystać go jako źródło zasilania rezerwowego. Funkcja ładowania zwrotnego jest kompatybilna z szeroką gamą powszechnie używanych urządzeń elektronicznych Avans.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256GB LTE Wi-Fi Czarno-niebieski RT7-BEDzięki baterii o pojemności 32 000 mAh RT7 Titan zapewnia zdumiewający czas czuwania wynoszący 180 dni. Oprócz impo... щеnującej żywotności baterii, RT7 Titan ucieleśnia styl życia polegający na nieprzerwanej łączności, oferując czas rozmów 220 godzin i nawigację 34 godziny. Nie martw się o brak prądu w terenie, możesz wygodnie RT7 Titan wykorzystać go jako źródło zasilania rezerwowego. Funkcja ładowania zwrotnego jest kompatybilna z szeroką gamą powszechnie używanych urządzeń elektronicznych Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Niebieski GK521Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Niebieski Geekbuying.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 652 zł |
Pancerny tablet Oukitel RT7 10,1' 12/256GB 5G - Niebieski, Wzmocniony, 320Pancerny Tablet Oukitel RT7 12/256GB Główne cechy Ogromna bateria 32 000 mAh - aż do 180 dni pracy urządzenia w try... щеbie czuwania Ultrawydajny ośmiordzeniowy p... EmpikПоскаржитись | 2 065 zł |
Tablet Oukitel RT7 5G 12/256GB Niebieski | 1 959 zł |
Oukitel Rt7 Titan 5g 12gb/256gb 10´´ Tablet Czarny 69653Oukitel RT7 Titan to tablet z 10.1-calowym ekranem o rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Wyposażony w procesor MediaT... щеek Dimensity 720 i działający na systemie Android 13, to urządzenie oferuje odpowiednią wydajność i przyjazny interfejs. Posiada system tylnych kamer, główna to 48 MP, kamera Night Vision 20 MP i kamera makro 2 MP, przednia to 32 MP. Z drugiej strony bateria 32000 mAh oraz certyfikaty IP68, IP69K i MIL-STD-810H sprawiają, że RT7 Titan jest urządzeniem o wysokiej odporności.Dług tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 226 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256 GB LTE Wi-Fi CzarnyOukitel RT7 to tablet, który imponuje potężną baterią o pojemności 32000mAh, umożliwiającą długi czas pracy bez ład... щеowania. Z 180-dniowym trybem czuwania, 24 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia płynne działanie i dużo miejsca na dane. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 720 5G, tablet oferuje szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, zgodność z normami MIL-STD-810H, IP68 i IP69K sprawia, że jest odporny na trudne warunki. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 400 nitów zapewnia wyraziste i czytelne obrazy. Oukitel RT7 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wydajnego, wytrzymałego tabletu do różnorodnych zastosowań. Electro.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256 GB LTE Wi-Fi CzarnyOukitel RT7 to tablet, który imponuje potężną baterią o pojemności 32000mAh, umożliwiającą długi czas pracy bez ład... щеowania. Z 180-dniowym trybem czuwania, 24 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia płynne działanie i dużo miejsca na dane. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 720 5G, tablet oferuje szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, zgodność z normami MIL-STD-810H, IP68 i IP69K sprawia, że jest odporny na trudne warunki. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 400 nitów zapewnia wyraziste i czytelne obrazy. Oukitel RT7 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wydajnego, wytrzymałego tabletu do różnorodnych zastosowań.... Avans.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256 GB LTE Wi-Fi Czarny RT7-BKOukitel RT7 to tablet, który imponuje potężną baterią o pojemności 32000mAh, umożliwiającą długi czas pracy bez ład... щеowania. Z 180-dniowym trybem czuwania, 24 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia płynne działanie i dużo miejsca na dane. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 720 5G, tablet oferuje szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, zgodność z normami MIL-STD-810H, IP68 i IP69K sprawia, że jest odporny na trudne warunki. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 400 nitów zapewnia wyraziste i czytelne obrazy. Oukitel RT7 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wydajnego, wytrzymałego tabletu do różnorodnych zastosowań.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Czarny GK521988Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Czarny Geekbuying.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 652 zł |
Tablet Oukitel RT7 12/256GB Orange Rugged 32000 mAh | 2 054 zł |
OUKITEL RT7 5G 12/256GB 32000mAh Black Rugged - darmowy odbiór w 22 miasta | 1 899 zł |
OUKITEL RT7 5G 12/256GB 32000mAh Blue Rugged - darmowy odbiór w 22 miastac | 1 899 zł |
Oukitel Rt7 Titan 5g 12gb/256gb 10´´ Tablet Czarny 69444## Tłumaczenie z angielskiego na polski:**Oukite tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 226 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!