Tablet
Oukitel RT7 Titan 5G 256 GB
Wideo 2Zdjęcia 8 | od 1 652 do 2 226 zł OS: Android 13; wyświetlacz ("): 10.1; rozdzielczość (px): 1920x1200; częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Pamięć wbudowana (GB): 256; Slot na karty pamięci; Moduł GSM; Rodzaj karty SIM: nano-SIM; Liczba kart SIM: 2; 3G; LTE; 5G; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.1; aGPS; Moduł GPS dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256GB LTE Wi-Fi Czarno-niebieskiDzięki baterii o pojemności 32 000 mAh RT7 Titan zapewnia zdumiewający czas czuwania wynoszący 180 dni. Oprócz impo... więcejnującej żywotności baterii, RT7 Titan ucieleśnia styl życia polegający na nieprzerwanej łączności, oferując czas rozmów 220 godzin i nawigację 34 godziny. Nie martw się o brak prądu w terenie, możesz wygodnie RT7 Titan wykorzystać go jako źródło zasilania rezerwowego. Funkcja ładowania zwrotnego jest kompatybilna z szeroką gamą powszechnie używanych urządzeń elektronicznych Electro.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256GB LTE Wi-Fi Czarno-niebieskiDzięki baterii o pojemności 32 000 mAh RT7 Titan zapewnia zdumiewający czas czuwania wynoszący 180 dni. Oprócz impo... więcejnującej żywotności baterii, RT7 Titan ucieleśnia styl życia polegający na nieprzerwanej łączności, oferując czas rozmów 220 godzin i nawigację 34 godziny. Nie martw się o brak prądu w terenie, możesz wygodnie RT7 Titan wykorzystać go jako źródło zasilania rezerwowego. Funkcja ładowania zwrotnego jest kompatybilna z szeroką gamą powszechnie używanych urządzeń elektronicznych Avans.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256GB LTE Wi-Fi Czarno-niebieski RT7-BEDzięki baterii o pojemności 32 000 mAh RT7 Titan zapewnia zdumiewający czas czuwania wynoszący 180 dni. Oprócz impo... więcejnującej żywotności baterii, RT7 Titan ucieleśnia styl życia polegający na nieprzerwanej łączności, oferując czas rozmów 220 godzin i nawigację 34 godziny. Nie martw się o brak prądu w terenie, możesz wygodnie RT7 Titan wykorzystać go jako źródło zasilania rezerwowego. Funkcja ładowania zwrotnego jest kompatybilna z szeroką gamą powszechnie używanych urządzeń elektronicznych Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Niebieski GK521Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Niebieski Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 652 zł |
Pancerny tablet Oukitel RT7 10,1' 12/256GB 5G - Niebieski, Wzmocniony, 320Pancerny Tablet Oukitel RT7 12/256GB Główne cechy Ogromna bateria 32 000 mAh - aż do 180 dni pracy urządzenia w try... więcejbie czuwania Ultrawydajny ośmiordzeniowy p... EmpikZłóż skargę | 2 065 zł |
Tablet Oukitel RT7 5G 12/256GB Niebieski | 1 959 zł |
Oukitel Rt7 Titan 5g 12gb/256gb 10´´ Tablet Czarny 69653Oukitel RT7 Titan to tablet z 10.1-calowym ekranem o rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Wyposażony w procesor MediaT... więcejek Dimensity 720 i działający na systemie Android 13, to urządzenie oferuje odpowiednią wydajność i przyjazny interfejs. Posiada system tylnych kamer, główna to 48 MP, kamera Night Vision 20 MP i kamera makro 2 MP, przednia to 32 MP. Z drugiej strony bateria 32000 mAh oraz certyfikaty IP68, IP69K i MIL-STD-810H sprawiają, że RT7 Titan jest urządzeniem o wysokiej odporności.Dług tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 226 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256 GB LTE Wi-Fi CzarnyOukitel RT7 to tablet, który imponuje potężną baterią o pojemności 32000mAh, umożliwiającą długi czas pracy bez ład... więcejowania. Z 180-dniowym trybem czuwania, 24 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia płynne działanie i dużo miejsca na dane. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 720 5G, tablet oferuje szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, zgodność z normami MIL-STD-810H, IP68 i IP69K sprawia, że jest odporny na trudne warunki. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 400 nitów zapewnia wyraziste i czytelne obrazy. Oukitel RT7 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wydajnego, wytrzymałego tabletu do różnorodnych zastosowań. Electro.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256 GB LTE Wi-Fi CzarnyOukitel RT7 to tablet, który imponuje potężną baterią o pojemności 32000mAh, umożliwiającą długi czas pracy bez ład... więcejowania. Z 180-dniowym trybem czuwania, 24 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia płynne działanie i dużo miejsca na dane. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 720 5G, tablet oferuje szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, zgodność z normami MIL-STD-810H, IP68 i IP69K sprawia, że jest odporny na trudne warunki. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 400 nitów zapewnia wyraziste i czytelne obrazy. Oukitel RT7 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wydajnego, wytrzymałego tabletu do różnorodnych zastosowań.... Avans.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 10.1" 12/256 GB LTE Wi-Fi Czarny RT7-BKOukitel RT7 to tablet, który imponuje potężną baterią o pojemności 32000mAh, umożliwiającą długi czas pracy bez ład... więcejowania. Z 180-dniowym trybem czuwania, 24 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia płynne działanie i dużo miejsca na dane. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 720 5G, tablet oferuje szybki dostęp do internetu. Dodatkowo, zgodność z normami MIL-STD-810H, IP68 i IP69K sprawia, że jest odporny na trudne warunki. Ekran o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 400 nitów zapewnia wyraziste i czytelne obrazy. Oukitel RT7 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wydajnego, wytrzymałego tabletu do różnorodnych zastosowań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Czarny GK521988Tablet OUKITEL RT7 5G 10,1 cala 12 GB 12 GB RAM 256 GB ROM Czarny Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 652 zł |
Tablet Oukitel RT7 12/256GB Orange Rugged 32000 mAh | 2 054 zł |
OUKITEL RT7 5G 12/256GB 32000mAh Black Rugged - darmowy odbiór w 22 miasta | 1 899 zł |
OUKITEL RT7 5G 12/256GB 32000mAh Blue Rugged - darmowy odbiór w 22 miastac | 1 899 zł |
Oukitel Rt7 Titan 5g 12gb/256gb 10´´ Tablet Czarny 69444## Tłumaczenie z angielskiego na polski:**Oukite tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 226 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!