Ціни на ліхтарик Nitecore TIKI (6-1385)
Фото 4 | від 81 до 167 zł Ліхтарик-брелок марки Nitecore представляє рішення середнього цінового сегмента. Модель примітна компактними розмірами (довжина 5.5 см) та легкою вагою (12 грам), що робить її чудовим вибором для повсякденного носіння на зв'язці ключів або в будь-якій кишені одягу. Розташована в хвостовій частині петля розширює можливості застосування, дозволяючи, наприклад, підвісити прилад і застосовувати його як кемпінговий світильник. Ліхтарик Nitecore TIKI передбачає відразу кілька джерел світла, причому серед них крім звичайних діодів є ультрафіолетовий (UV). У відповідному додатковому режимі ультрафіолет допоможе перевіряти грошові банкноти (виявити так звані «невидимі» чорнила), виявити протікання труб тощо. В основному сценарії використання запропоновані 4 рівні яскравості з максимальним світл...овим потоком 300 люмен. Дальність освітлення може досягати 71 метра, а автономність – 40 годин. Також є ще один додатковий режим – світильник. Живиться модель від акумулятора ємністю 130 мАгод, який доповнений індикацією заряду та підтримує живлення через порт USB. Ще однією фішкою виступає ударостійкість корпусу та захист від вологи (відповідність стандарту IP66). в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nitecore Tiki lampa czołowa czarna rozmiar uniwersalny D181021Nitecore TIKI latarka
Głowica lampy: 1 biała dioda LED z 4 poziomami jasności (1 - 15 - 60 - 300 lumenów) / zasięg... ще: 71 metrów
Korpus lampy: 1 x 500 mW UV LED, 1 x 22 lm białe LED światło pomocnicze
Waga: 12 g. Amazon.plПоскаржитись | 125 zł |
Nitecore TIKI LE 300lm ELE-LAT-NTCR-014Latarka Nitecore TIKI LE 300lm Latarka Nitecore TIKI LE została wyposażona w 3 rodzaje światła: białe, czerwone i n... щеiebieskie. Sprawdzi się w różnych sytuacjach i posłuży jako światło ostrzegawcze. Jest lekka i kompaktowa, a jej maksymalny udźwig wynosi 30 kg. Współczynnik oddawania barw wynosi CRI90, dzięki czemu generuje jasne i przyjemne dla oczu światło. Pozwala regulować jasność na 4 poziomach i pracuje do 40 h na jednym naładowaniu. Dodatkowo w zestawie znajdziesz uchwyt, za pomocą którego przyczepisz latarkę do kluczy. Dzięki temu możesz ją mieć zawsze przy sobie. 3 źródła światła Nitecore TIKI LE generuje przyjemne dla oczu białe światło o jasności max. 300 lm. Znajdzie swoje zastosowanie podczas kempingu lub czytania. Oprócz tego zapewnia czerwone i niebieskie światło, które pozwoli wezwać pomoc, wskaże innym Twoim lokalizację i sprawdzi się jako światło ostrzegawcze. Możesz też regulować jasność latarki na 4 poziomach: Ultralow, Low, Mid oraz High. Kompaktowa i wytrzymała Latarka Nitecore wyróżnia się lekką konstrukcją – jej waga to około 10.5 g. Co więcej, jest kompaktowa, więc nie zajmie wiele miejsca, z powodzeniem przypniesz ją do kluczy za pomocą dołączonego do zestawu zapięcia. Co więcej, wykonanie ze stopu aluminium i odpornego na ogień PC gwarantuje trwałość. Dodatkowo TIKI LE jest odporna na wodę na poziomie IP66 i upadki do 1 m. Do 40 h pracy Latarka została wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 130 mAh, który zapewnia do 40 h pracy na jednym naładowaniu (przy najniższym poziomie jasności). Co więcej, port micro USB ułatwia ładowanie (brak kabla w zestawie), a niebieski wskaźnik LED poinformuje Cię o procesie ładowania. System APC pozwala TIKI LE pozostać w trybie czuwania przez nawet 365 dni, a zabezpieczenie przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i zwarciem gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Komputronik.plПоскаржитись | 85 zł |
Latarka NITECORE Tiki UVO wielkości breloczka miniaturowa latarka Nitecore Tiki UV ma maksymalną moc wyjściową 1000mW (365nm) światła ultra... щеfioletowego i jest zasilana przez wbudowaną baterię litowo-jonową. Oprócz podstawowego światła UV, TIKI UV posiada również dodatkową białą diodę LED ze światłem białym o wysokim CRI. Electro.plПоскаржитись | 129 zł |
Latarka NITECORE Tiki UVO wielkości breloczka miniaturowa latarka Nitecore Tiki UV ma maksymalną moc wyjściową 1000mW (365nm) światła ultra... щеfioletowego i jest zasilana przez wbudowaną baterię litowo-jonową. Oprócz podstawowego światła UV, TIKI UV posiada również dodatkową białą diodę LED ze światłem białym o wysokim CRI.... Avans.plПоскаржитись | 129 zł |
Latarka Nitecore Tiki 300 Lumenów (LAT/NITECORE TIKI)Latarka Nitecore Tiki 300 Lumenów
Latarka Nitecore Tiki o maksymalnej mocy 300 lumenów, potrafi wygen... щеerować wiązkę światła siegającą do 70 metrów. Waży zaledwie 11.9 g, dzięki czemu spokojnie może służyć jako brelok do kluczy. Obudowa została wykonana z wytrzymałego materiału PC, obudowę głowicy wykonano ze stopu stali nierdzewnej, dodatkowo Tiki posiada certyfikat IP66 co powoduje że latarka sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.
Nitecore Tiki posiada trzy specjalne tryby: Wysokie CRI, Lekkie UV, Błyskowe CRI. Światło UV idealnie nadaje się min. do sprawdzania autentyczności dokumentów oraz innych czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy ochrony. Wysokie światło CRI przydaje się przy czytaniu oraz w czasie biwakowania.
Tiki zasilana jest przez wbudowaną baterię Li-ion, dzięki której latarka potrafi działać nawet do 40 godzin przy pełnym naładowaniu. Model posiada również 4 poziomy jasności.
Dane techniczne:
- Źródło światła / Dioda LED OSRAM P8
- Maksymalna poziom jasności / 300 lumenów
- Maksymalny zasięg wiazki światła / 70.4 m
- Maksymalna intensywność światła / 1260 cd
- Certyfikat / IP66
- Ochrona przed upadkiem / 1m
- Wymiary / 5.48 cm x 1.44 cm x 1.44 cm
- Waga / 11.9 g Broń.plПоскаржитись | 81 zł |
Nitecore Latarka Nitecore TIKI UV, 365nm, USBLatarka Nitecore TIKI UV
Wykrywa to, co jest niezauważalne dla oczu. Wyposażona w światło UV może być wykorzystyw... щеana przez kryminologów, do sprawdzania oryginalności dokumentów, itp. Generuje również światło białe, które jest przyjemne dla oczu i posiada wysoki współczynnik oddawania barw. Dzięki dostępnym trybom pracy możesz dostosować jej działanie do własnych potrzeb. Jej lekka i niewielka konstrukcja zapewnia wygodne przechowywanie, a dzięki dołączonemu uchwytowi może służyć jako brelok do kluczy. Została wyposażona w kilka zabezpieczeń dla bezpiecznego ładowania. Jej energię odnowisz za pośrednictwem kabla USB (brak w zestawie).
Praktyczna
Latarka wykorzystuje światło UV o maksymalnej mocy 1000mW. Sprawdzi się w różnych sytuacjach. Za jej pomocą sprawdzisz oryginalność dokumentów lub banknotów, obecność niektórych chorób skóry u zwierząt i ludzi, insektów, itp. Zabierzesz ją również na camping lub wykorzystasz do czytania.
Regulacja jasności i kilka trybów pracy
TIKI UV wyposażono w kilka trybów pracy: światło UV, światło białe oraz białe światło ostrzegawcze. Istnieje również możliwość regulacji jasności, dzięki czemu dostosujesz jej działanie do własnych potrzeb.
Lekka i kompaktowa
Latarka została wykonana z przeźroczystego PC, który jest odporny na ogień, natomiast przednią część TIKI UV wykończono aluminium. Ergonomiczny i przemyślany design zapewnia wygodę użytkowania i dobre odprowadzanie ciepła. Waga produktu to zaledwie 10.5g, a jej wymiary - 55 x 14.7 mm. Umieszczony na końcu uchwyt umożliwia wygodne doczepienie kluczy. Maksymalny udźwig wynosi 30 kg.
Wysoki współczynnik oddawania barw
TIKI UV cechuje się wysokim współczynnikiem CRI, dzięki czemu doskonale odzwierciedla naturalne barwy, nie zniekształcając ich. Współczynnik CRI latarki wynosi ≥90, więc kolory pozostają żywe, a generowane przez TIKI UV światło białe nie powoduje dyskomfortu oczu.
Ładowanie za pomocą kabla USB
Latarka posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 130 mAh, którego wydajność można porównać z baterią AAA. Zapewnia około 2 godziny pracy dla światła UV. Dodatkowo natężenie w trybie czuwania wynosi 1μA, dzięki czemu może pracować w tym trybie do 365 dni. Energię latarki odnowisz za pomocą kabla USB (brak w zestawie). O procesie ładowania poinformuje Cię niebieski wskaźnik. Z TIKI UV możesz również korzystać podczas ładowania.
Bezpieczeństwo
TIKI UV została wyposażona w szereg zabezpieczeń, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas ładowania. Latarka jest chroniona przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem oraz spięciem. Ponadto ładowanie zostanie zatrzymane, kiedy poziom akumulatora osiągnie 100%.
Prosta w obsłudze
Latarka posiada jeden przycisk, za pomocą którego możesz ją włączyć/wyłączy ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 167 zł |
Latarka NITECORE Tiki UVO wielkości breloczka miniaturowa latarka Nitecore Tiki UV ma maksymalną moc wyjściową 1000mW (365nm) światła ultra... щеfioletowego i jest zasilana przez wbudowaną baterię litowo-jonową. Oprócz podstawowego światła UV, TIKI UV posiada również dodatkową białą diodę LED ze światłem białym o wysokim CRI.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 129 zł |
NITECORE Latarka Nitecore TIKI GITDAkumulatorek: TakBryzgoszczel Akces-markt.plПоскаржитись | 119 zł |
Latarka Nitecore Latarka Nitecore TIKI LE | 85 zł |
Latarka Nitecore Tiki 300 Lumenów (LAT/NITECORE TIKI) KAL.140946Hobby4men.com Поскаржитись | 100 zł |
Latarka Nitecore Tiki 300 LumenówLatarka Nitecore Tiki 300 Lumenów Latarka Nitecore Tiki o maksymalnej mocy 300 lumenów, potrafi wygenerować wiązkę... щеświatła siegającą do 70 metrów. Waży zaled... Empik.plПоскаржитись | 112 zł |
Latarka Nitecore TIKI LE 300lm | 99 zł |
Nitecore Latarka TIKI LE | 100 zł |
Latarka Nitecore TIKI LE | 90 zł |
Nitecore D181031 Latarka Czołowa Czarny Rozmiar uniwersalnyWygodna i praktyczna latarka czołowa do różnych zastosowań
Czarna kolorystyka nadaje jej elegancki wygląd
Uniwers... щеalny design sprawia, że pasuje do każdej głowy Amazon.plПоскаржитись | 83 zł |
NITECORE Tiki Ładowalna Latarka w Breloczku - 300 Lumenów Kieszonkowa Mini✪ WPROWADZENIE! Nitecore TIKI jest jedną z najlżejszych i najjaśniejszych latarek ledowych. Tylko 10g i malutki roz... щеmiar (55mm), plus 300 lumenów maksymalnej mocy i 3 źródła światła, otrzymasz niezwykle jasne światło jak na tak mały pakiet
✪ SUPER JASNA LATARKA KIESZONKOWA! Ilość światła, którą ta mała latarka pakuje sprawi, że dosłownie zrezygnujesz z wszystkich innych swoich malutkich latarek!!! Nasza Nitecore TIKI posiada 3 źródła światła, możesz używać białego światła CRI do czytania, światła UV jako testera do rachunków za stan licznika lub białego światła, jeśli po prostu potrzebujesz poszukać czegoś lub wyjść na spacer z psem. 300 lumenów oświetli cały pokój
✪ NIESAMOWITA Mała latarka! Wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 130mAh jest porównywalna z baterią AAA, osiągając do 40 godzin czasu pracy! Ponieważ Nitecore TIKI posiada jeden przycisk dostępu do 4 poziomów jasności, jest łatwa w użyciu i niezawodna, dodatkowo możesz jej używać nawet podczas ładowania
✪ PRAKTYCZNE ŁADOWALNE ŚWIATŁO! Nitecore TIKI posiada niebieski wskaźnik ładowania i ładuje się w około 1h i 20min. Do ładowania można użyć dowolnego kabla do ładowania wszelkich urządzeń android (kabel usb NIE JEST ZAWARTY w zestawie). Nie ma potrzeby kupowania baterii lub noszenia ładowarki przy sobie
✪ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! Nitecore TIKI posiada głowicę ze stali nierdzewnej do rozpraszania ciepła i wyjątkową odporność na wodę i kurz, ocenianą na IP66. Gumowa osłona portu ładowania zapobiega gromadzeniu się wilgoci i kurzu w środku, dzięki czemu możesz używać latarki Nitecore TIKI w każdych warunkach wilgotnościowyc Amazon.plПоскаржитись | 112 zł |
Nitecore Mixed Tikigitdb Latarka fosforyzująca niebieska Lg 55mm - Dia-HeaZasilanie: Dołączony akumulator litowo-jonowy
Maks. żywotność baterii: 40h
Wymiary (mm): Lg : 55mm - Główka : 14,... ще7mm
Uszczelnienie : IP66
Maks. lumen: 300
Zasięg : 71m
Odporność na wstrząsy : 1,5 metra
Typ LED : Primary OSRAM P8 LED Amazon.plПоскаржитись | 161 zł |
Nitecore Tiki GITD Ładowalna Latarka UV w Breloczku - Świeci W Ciemności -✪ ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI z najlepszą ładowalną latarką UV! Nitecore TIKI GITD jest kolejną wersją Nitecore TIKI. To co... щеją różni, to fosforyzująca powłoka, która świeci w ciemności po naładowaniu jej światłem UV przez jedną sekundę lub światłem słonecznym. Przy wadze zaledwie 10g i rozmiarze paluszka (55mm), maksymalnej mocy 300 lumenów i 3 źródłach światła: białym, UV i Wysokim CRI, otrzymasz niezwykle jasne i wyjątkowe światło jak na tak mały zestaw
✪ SUPER JASNA LATARKA KIESZONKOWA! Ilość światła, którą ta mała latarka pakuje sprawi, że dosłownie zrezygnujesz z innych małych latarek! Nasza Nitecore TIKI GITD posiada 3 źródła światła, możesz używać światła Wysokie CRI do czytania, ponieważ jest ono przyjazne dla oczu, światła UV jako testera do rachunków za prąd, lub białego światła, jeśli jesteś na biwaku, jeśli po prostu potrzebujesz poszukać czegoś lub wyjść na spacer z psem. 300 lumenów oświetli cały pokój
✪ Niezawodna mała latarka! Wbudowana bateria litowo-jonowa 130mAh jest porównywalna z baterią AAA, osiągając do 40 godzin czasu pracy! Ponieważ Nitecore TIKI GITD posiada jeden przycisk dostępu do 4 poziomów jasności i 3 źródeł światła, jest łatwa w użyciu i niezawodna, dodatkowo możesz jej używać nawet podczas ładowania
✪ PRAKTYCZNE ŁADOWALNE ŚWIATŁO! Nitecore TIKI GITD posiada niebieski wskaźnik ładowania i ładuje się w około 1h i 20min. Możesz użyć dowolnego androidowego kabla micro USB do ładowania (kabel USB NIE JEST ZAWARTY w zestawie). Nie ma potrzeby kupowania zapasowych baterii
✪ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! Nitecore TIKI GITD posiada głowicę ze stali nierdzewnej do rozpraszania ciepła i wyjątkową odporność na wodę i kurz, ocenianą na IP66. Gumowa osłona portu ładowania zapobiega gromadzeniu się wilgoci i kurzu wewnątrz, dzięki czemu możesz używać latarki Nitecore TIKI mini w każdych warunkach wilgotności Amazon.plПоскаржитись | 138 zł |
Latarka Nitecore TIKI GITD 300 lumenów (LAT/NITECORE TIKI GITD)Latarka Nitecore TIKI GITD 300 lumenów
Latarka Nitecore Tiki o maksymalnej mocy 300 lumenów, potrafi wyg... щеenerować wiązkę światła sięgającą do 70 metrów. Waży zaledwie 11.9 g, dzięki czemu spokojnie może służyć jako brelok do kluczy. Obudowa została wykonana z wytrzymałego materiału PC, obudowę głowicy wykonano ze stopu stali nierdzewnej, dodatkowo Tiki posiada certyfikat IP66 co powoduje że latarka sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.
- Źródło światła / Dioda LED OSRAM P8
- Maksymalna poziom jasności / 300 lumenów
- Maksymalny zasięg wiązki światła / 71 m
- Maksymalna intensywność światła / 1260 cd
- Certyfikat / IP66
- Ochrona przed upadkiem / 1m
- Wymiary / 5.5 cm x 1.44 cm x 1.44 cm
- Waga / 12 g Broń.plПоскаржитись | 106 zł |
Nitecore Latarka Nitecore TIKI LE 300lmLatarka Nitecore TIKI LE 300lm
Latarka Nitecore TIKI LE została wyposażona w 3 rodzaje światła: białe, czerwone i... щеniebieskie. Sprawdzi się w różnych sytuacjach i posłuży jako światło ostrzegawcze. Jest lekka i kompaktowa, a jej maksymalny udźwig wynosi 30 kg. Współczynnik oddawania barw wynosi CRI90, dzięki czemu generuje jasne i przyjemne dla oczu światło. Pozwala regulować jasność na 4 poziomach i pracuje do 40 h na jednym naładowaniu. Dodatkowo w zestawie znajdziesz uchwyt, za pomocą którego przyczepisz latarkę do kluczy. Dzięki temu możesz ją mieć zawsze przy sobie.
3 źródła światła
Nitecore TIKI LE generuje przyjemne dla oczu białe światło o jasności max. 300 lm. Znajdzie swoje zastosowanie podczas kempingu lub czytania. Oprócz tego zapewnia czerwone i niebieskie światło, które pozwoli wezwać pomoc, wskaże innym Twoim lokalizację i sprawdzi się jako światło ostrzegawcze. Możesz też regulować jasność latarki na 4 poziomach: Ultralow, Low, Mid oraz High.
Kompaktowa i wytrzymała
Latarka Nitecore wyróżnia się lekką konstrukcją - jej waga to około 10.5 g. Co więcej, jest kompaktowa, więc nie zajmie wiele miejsca, z powodzeniem przypniesz ją do kluczy za pomocą dołączonego do zestawu zapięcia. Co więcej, wykonanie ze stopu aluminium i odpornego na ogień PC gwarantuje trwałość. Dodatkowo TIKI LE jest odporna na wodę na poziomie IP66 i upadki do 1 m.
Do 40 h pracy
Latarka została wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 130 mAh, który zapewnia do 40 h pracy na jednym naładowaniu (przy najniższym poziomie jasności). Co więcej, port micro USB ułatwia ładowanie (brak kabla w zestawie), a niebieski wskaźnik LED poinformuje Cię o procesie ładowania. System APC pozwala TIKI LE pozostać w trybie czuwania przez nawet 365 dni, a zabezpieczenie przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i zwarciem gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
Prosta obsługa
Użytkowanie latarki nie sprawi Ci problemu. Została ona wyposażona w jeden przycisk, za pomocą którego dostosujesz jasność oraz wybierzesz tryb pracy. Naciśnij przycisk 2 razy, aby uruchomić TIKI LE - takie rozwiązanie pozwoli zapobiec przypadkowemu włączeniu latarki, na przykład podczas przechowywania.
W zestawie
latarka zapięcie do kluczy instrukcja obsługi
Producent Nitecore Model TIKI LE Jasność 300 lm Dioda LED OSRAM P8 Zasilanie akumulator litowo-jonowy 130 mAh Czas pracy ok. 40 h Port ładowania micro USB Materiał stop aluminium, PC V0 Wodoodporność IP66 Odporność na upadki do 1 m Waga ok. 10.5 g Wymiary 55 x 14.7 mm Współczynnik oddawania barw CRI90 Zasięg do 71 m Maksymalny udźwig do 30 kg ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 133 zł |
ще 13 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!