Ціни на самокат Milly Mally Little Star
Фото 7 | від 160 до 219 zł Яскравий, зручний у використанні та надійний кікборд, який може послужити гарним вибором для найменших райдерів, які тільки відкривають для себе світ самокатів. Технічні та експлуатаційні характеристики цієї моделі роблять її максимально безпечним та зручним засобом пересування для найменших користувачів, для яких у комплектації передбачено сидіння та батьківська ручка. Максимальне навантаження до 50 кг забезпечує міцність та надійність кікборду, що дозволяє дітям почуватися впевнено та комфортно під час катання. Триколісна конструкція з діаметрами передніх та заднього колеса 12 см та 10 см відповідно забезпечує стабільність та стійкість навіть на нерівних поверхнях. Це особливо важливо для дітей, які лише починають освоювати керування подібним видом транспорту. Класичне кермо дозволяє діт...ям легко освоювати елементарні навички управління. Дека виготовлена із пластику, що робить кікборд Milly Mally Little Star легким, а значить, їм легше маневрувати та переносити. Коліса, що світяться, роблять катання яскравим і захоплюючим. А наявність батьківської ручки дозволяє дорослим контролювати рух кікборду та забезпечує додаткову підтримку та безпеку під час катання. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga trójkołowa jeździk 3w1 Scooter Little Star Orange Milly Mally 59 | 194 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Yellow 3w1 Milly Mally | 219 zł |
Hulajnoga Milly Mally Little Star Różowa (1597) | 187 zł |
Milly mally, scooter little star, hulajnoga, niebieska | 161 zł |
Milly Mally, hulajnoga 3-kołowa Scooter Little Star, niebiesko-różowa | 178 zł |
Hulajnoga dla dzieci MILLY MALLY Little Star 3w1 Niebieski | Bezpłatny tra | 173 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Green 3w1 Milly Mally | 219 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Red 3w1 Milly Mally | 219 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Pink 3w1 Milly Mally | 219 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Blue 3w1 Milly Mally | 219 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Pink Blue 3w1 Milly Mally | 219 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Orange pomarańczowa 3w1 2347 Mil | 219 zł |
Milly Mally Hulajnoga Scooter Little Star Pink Blue 3w1 Milly Mally | 204 zł |
Milly Mally, hulajnoga trójkołowa Scooter Little Star | 180 zł |
Milly Mally, hulajnoga Scooter little star | 187 zł |
Milly Mally, scooter little star | 182 zł |
Hulajnoga dla dzieci MILLY MALLY Little Star 3w1 Różowy | Bezpłatny transp | 199 zł |
Hulajnoga dla dzieci MILLY MALLY Little Star 3w1 Czarno-pomarańczowy | Bez | 210 zł |
Hulajnoga dla dzieci MILLY MALLY Little Star 3w1 Zielony | Bezpłatny trans | 173 zł |
ще 17 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!