Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik hAP ax Router WiFi6 4xGbE 1x25GbE Dual C53UiG+5HPaxD2HPaxD Mikrotik hAP ax³ Router WiFi6 4xGbE 1x2.5GbE Dual
Amazon.pl
Поскаржитись
566 zł
MikroTik hAP ax³ AX Home Access Point 2.5 Gigabit Ethernet PoE WPA3 - Wire Router bezprzewodowy, prze??cznik 5-portowy, 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 6, Dwuzakresowy
Proshop.pl
Поскаржитись
578 zł
Mikrotik Punkt dostępu Router hAP ax3 C53UiG+5HPaxD2HPaxD KMMKKRXWA00006A hAP ax3 to nasze najpotężniejsze urządzenie AX z najlepszym jak dotąd zasięgiem sieci bezprzewodowej. Posiada now... ще oczesny czterordzeniowy procesor ARM pracujący z częstotliwością 1,8 GHz i wystarczającą ilość pamięci (1 GB RAM + 128 MB NAND) do większości zadań. Złożone reguły zapory sieciowej, szyfrowanie sprzętowe IPsec, Wireguard, BGP, zaawansowany routing lub wiele tuneli VPN do pracy zdalnej nie przeszkodzi Twojej rodzinie w wygodnym przeglądaniu, przesyłaniu ... (zobacz więcej)
Zadowolenie.pl
Поскаржитись
588 zł
MIKROTIK MikroTik hAP ax3 | Router WiFi | C53UiG+5HPaxD2HPaxD, Dual Band, SpecyfikacjaCzę stotliwość Wi-FiDual-band (2.4 GHz/5 GHz)Gniazdko wyjścia DCTakIlość anten2Ilość portów Ethernet LAN... ще (RJ-45)4Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A1Kolor produktuCzarnyK onstrukcja antenyZewnętrzn yLampka kontrolnaTakLic zba rdzeni procesora4Obsłu ga PoETakPodstawow y standard Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)Pojem ność pamięci wewnętrznej1024 Port USBTakPoziom wzmocnienia anteny (max)5,5Prędkoś ć transferu danych przez Ethernet LAN10,100,1000P rocesor wbudowanyTakPro ducent procesoraQualco mmPrzewodowa sieć LANTakRodzaj zasilaniaDC, PoEStandardy Wi- Fi802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)Takto wanie procesora1800Ty p interfejsu Ethernet LANGigabit EthernetTyp produktuRouter biurkowyWielkoś ć pamięci flash128WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo)1200WLAN wskaźnik przesyłu danych (max)1200WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo)574Zakres temperatur (eksploatacja)- 40 - 70
Akces-markt.pl
Поскаржитись
681 zł
Mikrotik Punkt dostępu Router hAP ax3 C53UiG+5HPaxD2HPaxD 121799 hAP ax3 to nasze najpotężniejsze urządzenie AX z najlepszym jak dotąd zasięgiem sieci bezprzewodowej. Posiada now... ще oczesny czterordzeniowy procesor ARM pracujący z częstotliwością 1,8 GHz i wystarczającą ilość pamięci (1 GB RAM + 128 MB NAND) do większości zadań. Złożone reguły zapory sieciowej, szyfrowanie sprzętowe IPsec, Wireguard, BGP, zaawansowany routing lub wiele tuneli VPN do pracy zdalnej nie przeszkodzi Twojej rodzinie w wygodnym przeglądaniu, przesyłaniu ... (zobacz więcej)
Kakto.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
588 zł
Mikrotik hAP ax³ router bezprzewodowy Gigabit C53UIG+5HPAXD2HPAXD mikrotik (C53UIG+5HPAXD2HPAXD) Mikrotik hAP ax³ router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Czarny...
Senetic.pl
Поскаржитись
589 zł
Router MikroTik hAP ax³ (C53UIG+5HPAXD2HPAXD) 538 zł
Router Mikrotik Dual-band C53UIG+5HPAXD2HPAXD Mikrotik hAP ax³. Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax), WL... ще AN wskaźnik przesyłu danych (max): 1200 Mb...
Empik
Поскаржитись
601 zł
MikroTik hAP ax C53UiG+5HPaxD2HPaxD 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet 673 zł
Router MikroTik hAP ax3 C53UIG+5HPAXD2HPAXD 655 zł
MikroTik Punkt dostępu Router hAP ax3 C53UiG+5HPaxD2HPaxD 559 zł
MikroTik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD) wisp.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
542 zł
MikroTik hAP ax C53UiG+5HPaxD2HPaxD 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet 629 zł
Mikrotik Hap Ax3 Router Wifi6 4xgbe 1x2.5gbe Dual Wireless Access Point Pr Marka: mikrotik.Model: c53uig+5hpaxd2h paxd.Sprzęt.-cp u: cztery rdzenie ipq-6010 1,8 ghz.-cpu: architektura archie 6... ще 4-bitowa.-rozmi ar pamięci ram: 1 gb.-pamięć: 128 mb, nand.-liczba portów ethernet 1g: 4.-liczba portów ethernet 2,5g: 1 (umożliwia wejście/wyjście poe).-usb: 1 usb 3 typu a.-model układu przełącznika: ipq-6010.-model interfejsu bezprzewodowego : qcn-5022 (2,4 ghz), qcn-5052 (5 ghz).-bezprzewo dowy: 2,4 ghz 802.11b/g/n/ax podwójny kanał, 5 ghz 802.11a/n/ac/ax podwójny kanał.-maksymal ny zysk anteny bezprzewodowej: 2,4 ghz (3,3 dbi), 5 ghz (5,5 dbi).-wymiary: 251 x 130 x 39 mm.-system operacyjny: routeros, poziom 6.-temperatura pracy: -40 °c do +70
tradeinn.com Доставка: по Польщі
Поскаржитись
645 zł
MikroTik MikroTik hAP ax C53UiG+5HPaxD2HPaxD 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)EAN: 4752224007940Gn iazdko wyjścia DC: TakGwarancja: 24 miesięcy gwar... ще ancji fabrycznejIlość anten: 2Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1Kod Producenta: C53UiG+5HPaxD2H PaxDkolor produktu: CzarnyKonstrukc ja anteny: ZewnętrznyLampk a kontrolna: TakLiczba rdzeni procesora: 4Obsługa PoE: TakPodstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)Pojem ność pamięci wewnętrznej: 1 GBPort USB: TakPoziom wzmocnienia anteny (max): 5,5 dBiPrędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000Procesor wbudowany: TakProducent procesora: QualcommPrzewod owa sieć lan: TakRodzaj zasilania: DC, PoEStandardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11bTaktowan ie procesora: 1800 MHzTyp interfejsu Ethernet LAN: Gigabit EthernetTyp produktu: Router biurkowyWielkoś ć pamięci flash: 128 MBWLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 1200 Mbit/sWLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1200 Mbit/sWLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/sZakres temperatur (eksploatacja): -40 - 70 °C
Akces-markt.pl
Поскаржитись
654 zł
Empik
Поскаржитись
574 zł
Mikrotik hAP ax³ router bezprzewodowy Gigabit C53UIG+5HPAXD2HPAXD Senetic Доставка: по Польщі
Поскаржитись
592 zł
MikroTik RBC53UIG-5HAXD2HAXD 574 zł
Router MikroTik hAP ax³ C53UIG+5HPAXD2HPAXD 544 zł
MIKROTIK HAP AX3 C53UIG+5HPAXD2HPAXD 864 - 1800 MHZ, 1GB RAM, 5x 10/100/10 611 zł