Ціни на wi-fi адаптер Mercusys MR50G
Відео 11Фото 9 | від 147 до 211 zł Продуктивний і недорогий двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор (роутер) класу АС1900 з повною підтримкою Wi-Fi 5, технологією Beamforming і шістьма зовнішніми антенами для створення якісного покриття значній площі. Виробником позиціонується як доступний продукт середній ціновій категорії, призначений для побудови швидкодіючої мережі Wi-Fi в умовах одно, двох або трикімнатної квартири, невеликого будинку або малого офісу (до двох стаціонарних ПК). Швидкісний WAN-порт стандарту Gigabit Ethernet допоможе реалізувати потенціал гігабітного підключення до кабельної мережі провайдера. Крім функцій бездротового маршрутизатора, роутер Mercusys MR50G здатний грати роль точки доступу, Ethernet-комутатора (WAN + 2xLAN) і DHCP-сервера. Завдяки актуальною апаратній платформі на базі двухьядерного пр...оцесора Mediatek TP1900BN і підтримки многопоточной технології передачі даних MIMO 3x3 заявлена висока теоретична швидкість з'єднань. В діапазоні 2,4 ГГц вона досягає 600 Мбіт/с, при 5 ГГц — до 1300 Мбіт/с. Роутер коректно підтримує обробку VPN-трафіку і виконує маршрутизацію потоків IPTV-трансляцій. Функція Smart Connect розводить пристрою з оптимальним діапазонів для максимально ефективної роботи мережі. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Mercusys MR50G Router Ethernet Wi-Fi Dual Band AC1900 Wireless GigPrędkość dwuzakresowa AC1900: ciesz się rozrywką domowej bez żadnych opóźnień, osiągając prędkość do 1900 Mb/s (130... ще0 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz)
Szeroki zasięg: 6 wzmocnienia anteny z Beamforming wzmacnia stabilne połączenia w całym domu, zapewniając potężne sygnały Wi-Fi w każdym rogu
Kompletne porty Gigabit: Wykorzystaj dostęp do Internetu i przesyłaj dane z oszałamiającymi prędkościami, aby uzyskać doskonałą wydajność
Doskonała wydajność sieci: technologia MU-MIMO pozwala MR50G komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie, zwiększając ogólną przepustowość sieci
Smart Connect: inteligentnie wybiera świetne pasmo dostępne dla każdego urządzenia Amazon.plПоскаржитись | 211 zł |
TP-LINK Router MR50G AC1900 1xWAN 2xLAN-1Gb KMTPLRXWAMSY003- Dwuzakresowe prędkości AC1900 - ciesz się rozrywką domową bez żadnych opóźnień, osiągając prędkości do 1900 Mb/... щеs (1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb /s w paśmie 2,4 GHz)
- Daleko sięgający zasięg - 6-krotne anteny o dużym wzmocnieniu z funkcją Beamforming zwiększają stabilne połączenia w całym domu, zapewniając silny sygnał WiFi w każdym rogu
- Pełne porty gigabitowe - w pełni wykorzystaj dostęp do Internetu i przesyłaj dane z zawrotną prędkością, aby uzyskać najwyższą wydajność ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 159 zł |
Router Mercusys MR50G dwupasmowyRouter TP-Link Mercusys MR50G dwupasmowy 6 anten Dwupasmowy router bezprzewodowy w standardzie AC1900, wyposażony w... ще6 anten o dużym zasięgu. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Dwupa Maxelektro.plПоскаржитись | 173 zł |
Mercusys MR50G NET-WLRD-MRSS-011Mercusys MR50G - Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1900 Przyspiesz. Podłącz więcej. Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie... щеAC1900 – Korzystaj z domowej sieci WiFi bez opóźnień, osiągając prędkości do 1900Mb/s (do 1300Mb/s w paśmie 5GHz i 600Mb/s w paśmie 2,4GHz). Duży zasięg – 6 anten o dużym zysku i technologia Beamforming zapewniają stabilne połączenia w Twoim domu. Gigabitowe porty – Wykorzystaj w pełni swoje łącze internetowe osiągając oszałamiające prędkości. Większa wydajność sieci – Technologia MU-MIMO pozwala routerowi MR50G na komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie, zwiększając całkowitą przepustowość sieci. Inteligentna łączność – Funkcja Smart Connect automatycznie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia. Wysoka prędkość dla wszystkich urządzeń Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi również wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem 802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Twoje komputery, smartfony, telewizory i inne urządzenia będą mogły pracować tak szybko jak to możliwe. Korzystaj z ciągłej rozrywki i strumieniowania 4K bez żadnych opóźnień. Pozostań połączony w każdym miejscu 6 anten o dużym zysku energetycznym zapewnia mocny sygnał w Twoim domu. Technologia kształtowania wiązki wykrywa podłączone urządzenia i kieruje sygnał bezprzewodowy w ich kierunku, zwiększając stabilność połączenia. Korzystaj z szybkiego WiFi gdziekolwiek go potrzebujesz. Więcej urządzeń połączonych jednocześnie Zwykły router musi kolejkować urządzenia jeżeli ma wiele jednoczesnych połączeń w sieci, powodując w ten sposób spadki wydajności. Dzięki technologii MU-MIMO, MR50G może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie, redukując czas oczekiwania i czyniąc Twoją sieć bardziej wydajną. Inteligentna łączność Smart Connect łączy pasma 2.4 GHz i 5 GHz w sieć WiFi pod jedną nazwą i pomaga Twoim urządzeniom wybrać najlepsze dostępne pasmo w celu uzyskania mocniejszego sygnału i wyższych prędkości. Pozwala to zachować optymalne połączenie urządzenia kiedy chodzisz z nim po domu. Bardzo szybkie połączenia przewodowe Router jest wyposażony w gigabitowe porty, które są 10 razy szybsze od portów Fast Ethernetowych. MR50G przesyła dane w oszałamiających prędkościach dla maksymalnej wydajności. Połącz swoje komputery, telewizory, konsole z routerem MR50G by uzyskać wysoką stabilność połączenia. Komputronik.plПоскаржитись | 160 zł |
Router MERCUSYS MR50GWraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi również wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem... ще802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Electro.plПоскаржитись | 155 zł |
TP-LINK Router MR50G AC1900 1xWAN 2xLAN-1Gb 55593- Dwuzakresowe prędkości AC1900 - ciesz się rozrywką domową bez żadnych opóźnień, osiągając prędkości do 1900 Mb/... щеs (1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb /s w paśmie 2,4 GHz)
- Daleko sięgający zasięg - 6-krotne anteny o dużym wzmocnieniu z funkcją Beamforming zwiększają stabilne połączenia w całym domu, zapewniając silny sygnał WiFi w każdym rogu
- Pełne porty gigabitowe - w pełni wykorzystaj dostęp do Internetu i przesyłaj dane z zawrotną prędkością, aby uzyskać najwyższą wydajność ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 159 zł |
Router MERCUSYS MR50GWraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi również wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem... ще802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz).... Avans.plПоскаржитись | 155 zł |
MERCUSYS Router Mercusys MR50G3G: Nie4G: NieCzęstotliwoś Akces-markt.plПоскаржитись | 173 zł |
Router MR50G AC1900 1xWAN 2xLAN-1GbRouter obsługujący sieć bezprzewodową. Urządzenie posiada 6 zewnętrznych anten. Częstotliwość pracy: 2.4 GHz oraz 5 GHz. ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 199 zł |
TP-LINK Router MR50G AC1900 1xWAN 2xLAN-1Gb 55593- Dwuzakresowe prędkości AC1900 - ciesz się rozrywką domową bez żadnych opóźnień, osiągając prędkości do 1900 Mb/... щеs (1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb /s w paśmie 2,4 GHz)
- Daleko sięgający zasięg - 6-krotne anteny o dużym wzmocnieniu z funkcją Beamforming zwiększają stabilne połączenia w całym domu, zapewniając silny sygnał WiFi w każdym rogu
- Pełne porty gigabitowe - w pełni wykorzystaj dostęp do Internetu i przesyłaj dane z zawrotną prędkością, aby uzyskać najwyższą wydajność ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 159 zł |
Router MERCUSYS MR50GWraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi również wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem... ще802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz).... Mediaexpert.plПоскаржитись | 155 zł |
Router Mercusys MR50G | 155 zł |
Mocny Router Mercusys MR50G AC1900 Lan Gigabit | 147 zł |
Mercusys MR50G AC1900 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 160 zł |
Mercusys MR50G AC1900 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 170 zł |
Mercusys Dual-Band Router MR50G 802.11ac, 600+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbi | 185 zł |
Router Mercusys MR50G (MR50G) Czarny | 175 zł |
Mercusys MR50G | 150 zł |
Router Mercusys MR50G | 185 zł |
Router Mercusys MR50G CzarnyRouter Mercusys MR50G Czarny Wysoka prędkość dla wszystkich urządzeń Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój route... щеr WiFi również wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem 802.11ac pozwala routerowi Mercusys MR50G w kolorze czarnym osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Twoje komputery, smartfony, telewizory i inne urządzenia będą mogły pracować tak szybko jak to możliwe. Korzystaj z ciągłej rozrywki i strumieniowania 4K bez żadnych opóźnień. Pozostań połączony w każdym miejscu Router Mercusys MR50G czarny posiada 6 anten o dużym zysku energetycznym zapewnia mocny sygnał w Twoim domu. Technologia kształtowania wiązki wykrywa podłączone urządzenia i kieruje sygnał bezprzewodowy w ich kierunku, zwiększając stabilność połączenia. Korzystaj z szybkiego WiFi gdziekolwiek go potrzebujesz. Więcej urządzeń połączonych jednocześnie Zwykły router musi kolejkować urządzenia jeżeli ma wiele jednoczesnych połączeń w sieci, powodując w ten sposób spadki wydajności. Dzięki technologii MU-MIMO, czarny router Mercusys MR50G może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie, redukując czas oczekiwania i czyniąc Twoją sieć bardziej wydajną. Inteligentna łączność Router Mercusys MR50G czarny posiada Smart Connect, który łączy pasma 2.4 GHz i 5 GHz w sieć WiFi pod jedną nazwą i pomaga Twoim urządzeniom wybrać najlepsze dostępne pasmo w celu uzyskania mocniejszego sygnału i wyższych prędkości. Pozwala to zachować optymalne połączenie urządzenia kiedy chodzisz z nim po domu. Vobis.plПоскаржитись | 162 zł |
ще 5 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!