Ціни на портативну колонку Marshall Middleton
Відео 17Фото 17 | від 1 199 до 1 443 zł Брендова мобільна акустична система підвищеної потужності, здатна забезпечити справді якісне звучання будь-яких музичних жанрів (в т.ч. таких традиційно складних для портативних колонок, як рок та джаз). Має порівняно компактні розміри 109х230х90 та вага 1800 кг. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований вимогливих користувачів. Є середньою моделлю лінійки мобільної акустики Marshall. Використовує універсальне bluetooth-підключення та фірмову технологію Marshall True Stereophonic, що забезпечує широку звукову сцену. Корпус мобільної акустичної системи Marshall Middleton виготовлений з удароміцного ABS-пластику, покритого зносостійким та тактильно приємним чорним силіконом з шорсткою текстурою. Виробником гарантується високий рівень захисту від води за стандартом IP...67, що дозволяє використовувати колонку на відкритих майданчиках, пляжах та біля басейнів. Здатна витримати навіть короткочасне повне занурення під воду. За яскраве, з вираженим басовим відтінком звучання, відповідають два високочастотні динамічні випромінювачі (2х10 Вт) і два потужніші вуфери (2х20 Вт). Велика сумарна потужність дозволяє озвучувати приміщення площею до 50 м² або, наприклад, організувати невелику вечірку просто неба. Вбудований акумулятор забезпечує до 20 годин автономного звучання та підтримує технологію швидкої зарядки (20 хв підключення до ЗУ дають 2 години автономності). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marshall Middleton B&B 1006034 Głośnik Przenośny Czarny | 1 199 zł |
Głośniki przenośne Marshall Middleton Czarno-miedziany GL-M-MHS-052 | 1 199 zł |
Marshall Bluetooth Middleton czarno-miedziany (w magazynie!) | 1 443 zł |
Marshall głośnik bluetooth Middleton czarno-miedziany | 1 250 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Middleton schwarz | 1 365 zł |
Marshall Middleton BT głośnik Bluetooth (czarno-miedziany) | 1 199 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Middleton Czarno-miedziany | Bezpłatny transport | 1 217 zł |
Marshall Middleton Czarno-Miedziany - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 1 199 zł |
Marshall głośnik bluetooth middleton kremowy | 1 250 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!