Ceny na głośnik przenośny Marshall Middleton
Wideo 17Zdjęcia 17 | od 1 199 do 1 443 zł Markowy mobilny system głośników o dużej mocy, który może zapewnić naprawdę wysokiej jakości dźwięk każdego gatunku muzycznego (w tym tak tradycyjnie trudnych dla przenośnych głośników jak rock i jazz). Ma stosunkowo kompaktowe wymiary 109x230x90 i wagę 1800 kg. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do wymagających użytkowników. Jest to środkowy model linii akustyki mobilnej Marshalla. Wykorzystuje uniwersalną łączność Bluetooth i zastrzeżoną technologię True Stereophonic firmy Marshall, zapewniając szeroką scenę dźwiękową. Obudowa systemu głośników przenośnych Marshall Middleton jest wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa ABS pokrytego odpornym na zużycie i przyjemnym w dotyku czarnym silikonem o szorstkiej fakturze. Producent gwarantuje wysoki poziom wod...oodporności zgodny ze standardem IP67, co pozwala na użytkowanie głośnika na terenach otwartych, plażach i basenach. Wytrzymuje nawet krótkotrwałe całkowite zanurzenie pod wodą. Za jasne brzmienie z wyraźnie zaznaczonym basem odpowiadają dwa wysokotonowe promienniki dynamiczne (2x10 W) oraz dwa mocniejsze głośniki niskotonowe (2x20 W). Imponująca moc całkowita pozwala na nagłośnienie pomieszczeń do 50 m² lub np. zorganizowanie małej imprezy plenerowej. Wbudowana bateria zapewnia do 20 godzin autonomicznego dźwięku i obsługuje technologię szybkiego ładowania (20 minut podłączenia do ładowarki daje 2 godziny autonomii). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marshall Middleton B&B 1006034 Głośnik Przenośny Czarny | 1 199 zł |
Głośniki przenośne Marshall Middleton Czarno-miedziany GL-M-MHS-052 | 1 199 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Middleton Czarno-miedziany 1006034 | 1 217 zł |
Marshall Bluetooth Middleton czarno-miedziany (w magazynie!) | 1 443 zł |
Marshall głośnik bluetooth Middleton czarno-miedziany | 1 250 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Middleton beige | 1 365 zł |
Marshall Middleton BT głośnik Bluetooth (czarno-miedziany) | 1 199 zł |
Marshall Middleton Czarno-Miedziany - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 1 199 zł |
Marshall głośnik bluetooth middleton kremowy | 1 250 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Middleton schwarz | 1 365 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!