Ціни на самокат Madd Gear Origin Shredder
Відео 1Фото 24 | від 564 до 869 zł Тип: трюковий самокат; Макс. навантаження (кг): 60; Вік, від (років): 8; Рекомендований зріст (см): 135 – 155; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: Y-подібний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: алюміній; Хомут: 2 болти; Компресія: IHC; Жорсткість коліс: 88A; Колеса: поліуретанові |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Madd Gear Unisex hulajnoga wyczynowa Mgp Origin Shredder średnia rozmiar u | 564 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dzieci MGP MGO Shredder Psychedelic | 695 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Shredder midnight | 679 zł |
MGP Origin Shredder hulajnoga wyczynowa Blue | 589 zł |
MADD MGO Shredder Psychodelic Scooter Iris Black | 574 zł |
Madd Gear Madd MADD 208-444 MGP Gear Stunt Scooter VX Original Shredder Fr | 644 zł |
Hulajnoga wyczynowa MGP MGO Shredder Psychedelic | 869 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Shredder niebieska | 599 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Shredder szara | 649 zł |
MGP Origin Shredder Psychedelic hulajnoga wyczynowa Gibraltar Sea | 599 zł |
MGP Origin Shredder Psychedelic hulajnoga wyczynowa Iris Black | 749 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!