Ціни на самокат Madd Gear Carve Kruzer 200
Відео 3Фото 15 | від 221 до 446 zł Тип: самокат; Макс. навантаження (кг): 100; Вік, від (років): 8; Рекомендований зріст (см): 127 – 187; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: алюміній; Хомут: 2 болти; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; складаний; регулювання висоти керма; підставка; Декххх (см): 33х11.4 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Madd Gear Skuter Carve Kruzer 200 rd/bk 23444 | 446 zł |
Hulajnoga Madd Gear Carve Kruzer 200 Niebieski (23445) | 221 zł |
Hulajnoga Madd Gear Carve Kruzer 200 Czerwony (23444) | 221 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!