Планшет
Lenovo Tab P12 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 19 | від 1 504 до 2 289 zł ОС: Android 13; дисплей ("): 12.7; роздільна здатність (пікс): 2944x1840; частота розгортки (Гц): 60; Вбудована пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Bluetooth: v 5.1; GPS-модуль; ГЛОНАСС; Galileo; Основна: Камера (тилова) (МП): 8; автофокус; спалах в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo P12 Tablet MediaTek Dimensity 7050 128GB RAM 8GB SDD Zintegrowana APołączenie najnowszych technologii z nowoczesnym wyglądem
Wykonanie z dbałością o najmniejszy detal
Produkt przyg... щеotowany z myślą o poprawie wydajności pracy użytkownika Amazon.plПоскаржитись | 1 646 zł |
LENOVO Tablet LENOVO Tab P12 12.7 WiFi 8GB 128GB Szary (Storm Grey) + rysiTablet Lenovo Tab P12 z ekranem 3K (2944 x 1840) o przekątnej 12.7" to Twój klucz do doskonałej rozrywki, pełnej re... щеlaksu. Wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 7050 i 128 GB pamięci wewnętrznej pozwoli na płynną i bezproblemową pracę, a dołączony rysik Lenovo® Tab Pen Plus pozwoli Ci uwolnić swoją kreatywność. To stylowy partner biznesowy i osobista oaza w eleganckiej metalowej obudowie typu unibody.Graj na 8-rdzeniowym procesorze, który zapewnia szybką i responsywną rozgrywkę. Zaspokój swoją potrzebę szybkości i lepszej łączności dzięki Wi-Fi 6, które zapewnia szybsze połączenia, mniejsze opóźnienia i większą pojemność.Ciesz się kinowym dźwiękiem i obrazem z dowolnego miejsca dzięki oglądaniu treści w jakości 1080p i czterem głośnikom JBL z technologią Dolby Atmos®. Zrelaksuj się w pełni dzięki zaawansowanej regulacji oświetlenia, która dopasowuje się do Twojej przyjemności oglądania oraz dostosowującej się do jasności otoczenia. Możesz usiąść, oglądać i odprężyć się na ekranie 3K o przekątnej 12.7 cala, stworzonym dla Twojej rozrywki, niezależnie czy jesteś pomiędzy zajęciami czy uczysz się do testu.Masz dość bycia przywiązanym do gniazdka? Zapomnij o ładowaniu tabletu i skup się na regeneracji. Dzięki pojemności baterii 10200 mAh możesz przejść od oglądania, poprzez granie, aż to czytania, bez przerw na podłączenie tabletu do gniazdka. Oznacza to więcej rozrywki i mniej przerw, dzięki czemu możesz wygospodarować czas dla siebie, niezależnie od harmonogramu.Od MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 999 zł |
Lenovo Tab P12 128GB - Storm Grey12.7 3K (2944x1840) LTPS 400nits, Mediatek Dimensity 7050 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Storage, Front 13.0Mpixel / Rea... щеr 8.0Mpixel, microSD, USB-C, Quad JBL speakers 1w x4 with Dolby Atmos, 10200mAh, 615 gram. Proshop.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Lenovo TAB P12 (TB370FU) 8/128GB WiFi (ZACH0134PL) szary + rysik TB-AND-LEEkran Wielki ekran o przekątnej 12,7" z rozdzielczością 2944 x 1840 (3K). Idealny do rozrywki. Rysik Rysik Lenovo T... щеab Pen Plus w zestawie - do tworzenia notatek, szkiców i rysunków. Wydajność Wydajny procesor Mediatek Dimensity 7050 oraz aż 8 GB RAM zapewniają płynne działanie tabletu. Głośniki Cztery głośniki stereo stworzone przy współpracy z JBL oraz optymalizowane przy użyciu Dolby Atmos®. Bateria Ogromna bateria 10200 mAh zapewniająca długi czas pracy urządzenia. Czytnik linii papilarnych Wbudowany czytnik linii papilarnych zapewniający bezpieczeństwo danych. Rozrywka w kinowej jakości Lenovo TAB P12 pozwoli Ci odkryć kaskadę kolorów dzięki 12,7‑calowemu wyświetlaczowi LTPS LCD w rozdzielczości 3K (2944x1840px). Jest wystarczająco jasny (do 400 nitów), aby oglądać filmy na zewnątrz, i wystarczająco bezpieczny, aby oglądać je godzinami na wyświetlaczu z certyfikatem TÜV o niskiej emisji światła niebieskiego. Kinowy dźwięk dookoła Ciebie Pełny dźwięk przestrzenny w Lenovo Tab 12 jest teraz możliwy dzięki systemowi czterech głośników JBL®. Doświadcz kinowego dźwięku, który płynie nad Tobą i wokół Ciebie dzięki Dolby Atmos®. Wydajność, na której można polegać Doświadcz ultrapłynnej akcji, przewijania i łączności dzięki wydajnemu ośmiordzeniowem Komputronik.plПоскаржитись | 1 999 zł |
Tablet LENOVO Tab P12 TB370FU 12.7" 8/128 GB Wi-Fi Szary + RysikLenovo Tab P12 oferuje funkcje pierwszej klasy — od 12.7-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 3K po cztery głośni... щеki JBL z dźwiękiem stereo stale skierowanym ku użytkownikowi dzięki technologii Dolby Atmos. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 7050 umożliwia płynne granie i przeglądanie stron internetowych oraz redukuje opóźnienia. Tablet wyróżnia się też pojemną, 8-gigabajtową pamięcią RAM LPDDR4x do bezproblemowej pracy wielozadaniowej Electro.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Tablet LENOVO Tab P12 TB370FU 12.7" 8/128 GB Wi-Fi Szary + RysikLenovo Tab P12 oferuje funkcje pierwszej klasy — od 12.7-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 3K po cztery głośni... щеki JBL z dźwiękiem stereo stale skierowanym ku użytkownikowi dzięki technologii Dolby Atmos. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 7050 umożliwia płynne granie i przeglądanie stron internetowych oraz redukuje opóźnienia. Tablet wyróżnia się też pojemną, 8-gigabajtową pamięcią RAM LPDDR4x do bezproblemowej pracy wielozadaniowej Avans.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Tab P12 8/128 GB Storm Grey (Szary) | 2 289 zł |
Lenovo Tab P12 TB370FU 12,7" 8/128GB Wi-Fi Storm Grey + Tab Pen PlusKamera przednia :tak;Aparat tylny:tak;Bluet OleOle.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Tablet LENOVO Tab P12 TB370FU 12.7" 8/128 GB Wi-Fi Szary + Rysik ZACH0134PLenovo Tab P12 oferuje funkcje pierwszej klasy — od 12.7-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 3K po cztery głośni... щеki JBL z dźwiękiem stereo stale skierowanym ku użytkownikowi dzięki technologii Dolby Atmos. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 7050 umożliwia płynne granie i przeglądanie stron internetowych oraz redukuje opóźnienia. Tablet wyróżnia się też pojemną, 8-gigabajtową pamięcią RAM LPDDR4x do bezproblemowej pracy wielozadaniowej Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Lenovo Tab P12 Dimensity 7050 12.7" 3K (2944x1840) LTPS 400nits 8/128GB ArAkces-markt.pl Поскаржитись | 2 024 zł |
Tablet Lenovo Tab P12 12.7" 128 GB Szare (ZACL0007SE) | 1 665 zł |
Tablet multimedialny Lenovo Tab P12 12,7' 8/128GB Szary (ZACH0134PL)Procesor MediaTek Dimensity 7050 (2x 2.6 GHz, A78 + 6x 2.0 GHz, A55) Układ graficzny Mali-G68 Pamięć RAM 8 GB Pamię... щеć wbudowana 128 GB Czytnik linii papilarny... EmpikПоскаржитись | 1 956 zł |
Lenovo Tab P12 TB370FU 12,7" 8/128GB Wi-Fi Storm Grey + Tab Pen PlusAparat przedni:tak;Apa RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 699 zł |
Lenovo Tab P12 Dimensity 7050 12.7" 3K (2944x1840) LTPS 400nits 8/128GB Ar | 1 795 zł |
Tablet Lenovo Tab P12 + Lenovo Tab Pen Plus (ZACH0094CZ) Szary | 2 007 zł |
Lenovo Tab P12 Dimensity 7050 12.7" 3K (2944x1840) LTPS 400nits 8/128GB Ar | 1 933 zł |
Lenovo Tab P12 Dimensity 7050 12.7" 3K (2944x1840) LTPS 400nits 8/128GB Ar | 1 799 zł |
Lenovo P12 Tablet MediaTek Dimensity 7050 128GB RAM 8GB SDD Zintegrowana ASmukła i przenośna konstrukcja, którą można wygodnie trzymać w jednej ręce lub nosić w kieszeni, aby łatwo uzyskać... щеdostęp do informacji, rozrywki i produktywności w podróży
Responsywny ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia intuicyjną obsługę i płynną nawigację przez aplikacje, strony internetowe i media
Imponujący czas pracy baterii, który umożliwia korzystanie z tabletu przez cały dzień bez konieczności ciągłego polegania na źródle zasilania
Wszechstronne możliwości zastosowania, od prostego korzystania z Internetu i komunikacji e-mailowej, przez oglądanie filmów aż po czytanie e-booków i korzystanie z aplikacji zwiększających produktywność do notatek i dokumentów
Dzięki tabletowi masz swobodę pracy, nauki lub rozrywki w dowolnym miejscu, można go łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego, zapewniając elastyczne możliwości użytkowania w różnych środowiskach Amazon.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Tablet Lenovo Lenovo tab p12 tb370fu lenovo ZACH0112SE | 1 921 zł |
Lenovo Tab P12 - Tablet 127" 3K MediaTek Dimensity 7050 8 GB pamięci RAM 1Wyświetlacz 3K: Dzięki większej gęstości pikseli do 2 razy większej gęstości ekranu HD, ekran 3K na karcie P12 zape... щеwnia więcej informacji o obrazie w tej samej przestrzeni, co przekłada się na bardziej subtelne szczegóły
Bardziej realizm: Wyświetlacz karty P12 zapewnia wysoki współczynnik kontrastu, dzięki czemu obrazy i filmy są bardziej intensywne
Idealny do gry: Dzięki ośmiordzeniowem Amazon.plПоскаржитись | 2 005 zł |
ще 10 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!