Планшет
Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gen 256 ГБ
Відео 4Фото 14 | від 1 799 до 2 575 zł ОС: Android 12; дисплей ("): 11.2; роздільна здатність (пікс): 2560x1536; частота розгортки (Гц): 120; Вбудована пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Bluetooth: v 5.1; NFC-чип; GPS-модуль; ГЛОНАСС; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; автофокус; спалах в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo TAB/MT1300T/112/25K/Pen/8/256/Andr12 ZAB60038SE | 2 315 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) ZAB5 - tablet - Android 12 or later - 256 GBTablet, Android 12 lub nowsza wersja, 256 GB UFS card, 11.2 OLED (2560 x 1536), host USB, slot micro SD, gradowo-szary Proshop.plПоскаржитись | 1 938 zł |
Lenovo TAB P11 Pro 2nd Gen (TB132FU) 8/256GB WiFi (ZAB50400PL) szary + PreEkran Duży ekran OLED o przekątnej 11,2", z rozdzielczoscią 2560 x 1536 i odświeżaniem 120Hz. Idealny do oglądania... щеfilmów i seriali oraz grania. Rysik Rysik Precision Pen 3 w zestawie. Wydajność Wydajny procesor Mediatek Kompanio 1300T oraz 8 GB RAM. Głośniki Cztery głośniki stereo JBL, optymalizowane przy użyciu Dolby Atmos®. Bateria Duża bateria 8200 mAh, zapewniająca nawet 14 godzin pracy. Tryb produktywności Uruchamianie aplikacji w oknach (zmiana interfejsu na OS komputerowy). Poczuj wyrazistość kinowej technologii OLED. Odkryj niezwykle żywe kolory swoich ulubionych filmów i programów telewizyjnych na 11,2‑calowym wyświetlaczu 2,5K tabletu Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 dzięki Dolby Vision™ i HDR10+. Oglądaj wszystkie ulubione serie w rozdzielczości do 1080p, z częstotliwoscią odświeżania 120 Hz, jednocześnie chroniąc oczy dzięki wyświetlaczowi z certyfikatem TÜV o niskiej emisji światła niebieskiego. Zwiększ produktywność. Zmień swój tablet Tab P11 Pro w profesjonalny notatnik lub szkicownik. Dzięki rysikowi Lenovo Precision Pen 3 o 4096 poziomach nacisku zwiększysz swoją kreatywność. Użyj aplikacji Lenovo Instant Memo lub Nebo®, aby szybko zapisywać notatki i zwiększyć swoją produktywność. A dzięki magnetycznej nasadce i bezprzewodowemu ładowaniu nigdy nie martw się o zgubienie pióra oraz jego ponowne ładowanie. Kinowy dźwięk dookoła ciebie. Zanurz się w bogatych dźwiękach ulubionego programu lub listy odtwarzania dzięki systemowi głośników Quad JBL, w który wyposażyliśmy nasz tablet Lenovo Tab P11 Pro. Przenieś się do wciągających 4‑kanałowych pejzaży dźwiękowych w przesyłanych strumieniowo filmach, wzbogaconych przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos®. Podziel widok. Podwój wydajność. Android 12L umożliwia wielozadaniową pracę, dzięki czemu możesz zrobić więcej. Pracuj na dwóch aplikacjach jednocześnie w trybie podzielonego ekranu. Pracuj dłużej bez ładowania. Pracuj nawet do 14 godzin bez konieczności podłączenia do gniazdka elektrycznego, gdy jesteś w podróży, dzięki wytrzymałej baterii 8200 mAh. Co więcej, dzięki możliwości szybkiego ładowania, możesz szybciej przywrócić urządzenie do pełnego naładowania baterii. Moc, na której możesz polegać Doświadcz ultrapłynnej akcji, przewijania i łączności dzięki wydajnemu ośmiordzeniowem Komputronik.plПоскаржитись | 1 999 zł |
Tablet LENOVO Tab P11 Pro 2 gen. TB132FU 11.2" 8/256 GB Wi-Fi Szary + RysiJeden z najsmuklejszych i najwydajniejszy Electro.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Tablet LENOVO Tab P11 Pro 2 gen. TB132FU 11.2" 8/256 GB Wi-Fi Szary + RysiJeden z najsmuklejszych i najwydajniejszy Avans.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) Kompanio 1300T 11.2" 2.5K OLED 600nits 120HzSpecyfikacja Typ procesora Mediatek Taktowanie procesora 2 GHz Model procesora 1300T Liczba... щеrdzeni procesora 8 Producent procesora MediaTek Karta graficzna Mali-G77 MC9 Rodzina adaptera graficznego ARM Maksymalna pojemność pamięci 8 GB Typ pamięci RAM LPDDR4x-SDRAM Pamięć RAM 8 GB Kolor produktu Szary Układ Ciemnopopielaty Rodzaj urządzenia Tablet przenośny Nazwa koloru Storm Grey Prąd wyjściowy adaptera AC 2 A Napięcie wyjściowe adaptera AC 10 V Waga produktu 480 g Szerokość produktu 263,7 mm Głębokość produktu 166,7 mm Wysokość produktu 6,8 mm Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3048 m Zakres wilgotności względnej 0 - 95% Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C Bluetooth Tak Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Wersja Bluetooth 5.1 Żyroskop Tak Akcelerometr Tak Czujnik zbliżeniowy Tak GLONASS Tak GPS Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Czujnik Halla Tak Lokalizacja pozycji Tak Zasilacz sieciowy Tak Klawiatura w zestawie Nie Rysik Tak Rozdzielczość 2560 x 1536 px Przekątna ekranu 28,4 cm (11.2") Technologia wyświetlacza OLED Jasność 420 cd/m² System dźwięku Dolby Atmos Ilość wbudowanych głośników 4 Moc głośnika 1 W Zainstalowany system operacyjny Android 12 Platforma Android Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Zintegrowany czytnik kart Tak Nośniki Flash Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć wbudowana 256 GB Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1 Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak Pojemność baterii 8000 mAh Czas ładowania 2,25 h Rodzaj baterii Litowo-polimero ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 094 zł |
Tablet LENOVO Tab P11 Pro 2 gen. TB132FU 11.2" 8/256 GB Wi-Fi Szary + RysiJeden z najsmuklejszych i najwydajniejszy Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) Kompanio 1300T 11.2" 2.5K OLED 600nits 120HzAkces-markt.pl Поскаржитись | 2 022 zł |
Tablet Lenovo Tab P11 Pro G2 11.2" 256 GB Szare (ZAB50400PL) | 1 978 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) TB132FU 11,2" 8/256GB Wi-Fi Storm Grey + RysiKamera przednia :tak;Aparat tylny:tak;Bluet OleOle.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Tablet Lenovo Tab P11 Pro 1300T 11.2 8/256GB Storm Grey Tablet Lenovo Tab P11 Pro 1300T 11.2 8/256GB Storm Grey Tablet Lenovo Tab P11 Pro 1300T 11.2 8/256GB Storm Grey... щеTablet Lenovo Tab P11 Pro Jeden z najsmuklejszych i najwydajniejszy Erli.plПоскаржитись | 1 810 zł |
Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 11,2' 8/256GB Wi-Fi Szary (ZAB50400PL)Lenovo Tab P11 Pro Ten tablet powstał po to, by zapewnić Ci najwyższą jakość i komfort podczas rozrywki lub pracy.... щеPoznaj Lenovo Tab P11 Pro. Jego ekran to 1... EmpikПоскаржитись | 1 902 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) TB132FU 11,2" 8/256GB Wi-Fi Storm Grey + RysiAparat przedni:tak;Apa RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 979 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) Kompanio 1300T 11.2" 2.5K OLED 600ni | 1 937 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) Kompanio 1300T 11.2" 2.5K OLED 600nits 120Hz | 1 799 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) Kompanio 1300T 11.2" 2.5K OLED 600nits 120Hz | 1 919 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) Kompanio 1300T 11.2" 2.5K OLED 600nits 120Hz | 1 888 zł |
Lenovo P11 Pro ZAB50400PL Tablet 1300T 8GB RAM 256GB SSD Android 10 SzaryNajwyższa jakość wykonania
Dla wymagających użytkowników
Nietuzinkowy design produktu Amazon.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) ZAB5 - tablet - 256 GB - 11.2"Tablet, 256 GB, 11.2 OLED (2560 x 1536), host USB, slot micro SD, gradowo-szary Proshop.plПоскаржитись | 2 575 zł |
Tab P11 Pro 8/256 GB Szary | 2 173 zł |
ще 4 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!