Планшет
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ
Відео 5Фото 9 | від 685 до 1 757 zł ОС: Android 12; дисплей ("): 10.61; роздільна здатність (пікс): 2000х1200; частота розгортки (Гц): 60; Вбудована пам'ять (ГБ): 64; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.0; GPS-модуль; ГЛОНАСС; Основна: Камера (тилова) (МП): 8; автофокус; Зйомка Full HD (1080P): 1920х1080 пікс 30 к/с |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
M10 Plus 3 Generation 2023 Tb128fu 4/64 GB 0196804525174 | 882 zł |
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) | 1 375 zł |
Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 TB125FU 4/64GB WiF szary ZAAJ0145PL tablet | 800 zł |
Lenovo Tablet M10 Plus LTE 4 GB RAM Szary 0196379800164 | 1 153 zł |
LENOVO TAB M10 PLUS 3RD GEN 64 GB 269 cm 106" QUALCOMM SNAPDRAGON 4 GB WI- | 1 031 zł |
Lenovo M10 Plus 0196378893266 Tablet Szary 106 HGR2LDBE | 685 zł |
Lenovo M10 Plus 3rd Gen 106" Wifi - Tablet 64GB 4GB RAM Grey ZAAJ0198SE | 1 757 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!