Tablet
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 GB
Wideo 5Zdjęcia 9 | od 723 do 1 153 zł OS: Android 12; wyświetlacz ("): 10.61; rozdzielczość (px): 2000х1200; częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Pamięć wbudowana (GB): 64; Slot na karty pamięci; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.0; Moduł GPS; GLONASS; Aparat główny: Aparat (tylny) (Mpx): 8; Autofokus; Nagrywanie Full HD (1080p): 1920x1080 px 30 kl./s |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo M10 Plus 0196378893266 Tablet Szary 106 HGR2LDBE | 723 zł |
M10 Plus 3 Generation 2023 Tb128fu 4/64 GB 0196804525174 | 886 zł |
Lenovo Tablet M10 Plus LTE 4 GB RAM Szary 0196379800164 | 1 153 zł |
LENOVO TAB M10 PLUS 3RD GEN 64 GB 269 cm 106" QUALCOMM SNAPDRAGON 4 GB WI- | 1 031 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!