Навушники
Knowledge Zenith ZSN Pro X
Відео 10Фото 24 | від 106 до 172 zł Оновлена версія досить популярних дротових навушників KZ ZSN PRO. Перед нами зручні в плані носіння, а також якісні відтворення звуку навушники, що позиціонуються виробником в нижній сегмент середнього цінового діапазону, як для пристроїв цього типу. Це внутрішньоканальні навушники із завушними кріпленнями, які відмінно фіксуються у вухах, а завдяки тому, що вставляються безпосередньо у слуховий канал – додатково забезпечують непогану пасивну шумоізоляцію. Примітно, що в конструкції кожного з навушників Knowledge Zenith ZSN Pro X знаходяться відразу по два випромінювачі - 10-мм динамічна і високочастотна арматура. Виробником заявлено відтворення розширеного частотного діапазону – від 7 Гц до 40 кГц. Модель може похвалитися відмінним, як для свого цінового діапазону, звучанням, з виразним п...о глибині та насиченості басом. Підключення до джерела сигналу штатне здійснюється через класичний інтерфейс mini-Jack (3.5 мм) за допомогою 1,25-м шнура з Г-подібним штекером. При цьому сам знімний шнур, завдяки чому його можна легко замінити. У комплектації також передбачено набір змінних силіконових амбушюр, що дозволяє підігнати навушники по вуха різного розміру. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki KZ KZ ACOUSTICS SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE Z MIKROFONEM CZARNE ZSN PRO | 172 zł |
Kz Zsn Pro X Słuchawki Dokanałowe Monitory Iem Hybrydowe Z Mikrofonem | 119 zł |
KZ ZSN Pro X Metalowe słuchawki 1BA + 1DD Hybrydowa technologia HiFi Bass | 106 zł |
KZ ZSN PRO X - Hybrydowe słuchawki dokanałowe Czarny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O R | 130 zł |
KZ ZSN Pro X - bez mikrofonu - black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub z | 149 zł |
KZ ZSN Pro X słuchawki dokanałowe | 119 zł |
Słuchawki KZ ZSN Pro X | 151 zł |
Kz Zsn Pro X Słuchawki Dokanałowe Monitory Iem Hybrydowe Armaturowe Złote | 126 zł |
Kz Zsn Pro X Złote z mikrofonem Słuchawki dokanałowe Autoryzowany Dealer | 134 zł |
KZ ZSN Pro X - z mikrofonem - black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub za | 169 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!