Ціни на корм для собак Josera Kids 15 кг
від 155 до 390 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 15; Вік: цуценята; молоді; Розмір собаки: середні; великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt z drobiem JOSERA KIDS 15kg GRATIS 4032254211501 | 218 zł |
Sucha karma dla szczeniąt JOSERA Kids 15 kg (4032254211501)JOSERA Kids to specjalna karma dla dorastających psów średnich i dużych ras - dla naszych młodych bohaterów, którzy... щеtylko pędzą do przodu. Formuła o obniżonej kaloryczności z proporcjonalną zawartością białka i tłuszczu wspiera umiarkowane tempo wzrostu, mocne kości i zdrowe stawy. Wyprodukowano w Niemczech i dokładnie przetestowano w naszym własnym akredytowanym laboratorium. Karma zawiera wysokiej jakości, zdrowe i naturalne składniki, które nie są modyfikowane genetycznie. BEZ dodatku konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Sucha karma Josera nie jest testowana na zwierzętach. BEZ dodatku pszenicy, soi, cukru ani produktów mlecznych. Kompletna sucha karma dla szczeniąt i juniorów. Umiarkowana zawartość energii Ta receptura ma umiarkowaną zawartość tłuszczu, więc nasza karma jest odpowiednia dla psów o normalnej aktywności. Zdrowe kości Zrównoważony stosunek wapnia, fosforu, witaminy C, a także manganu i miedzi w łatwo przyswajalnej formie zapewnia siłę kośćca i z... Rozetka.plПоскаржитись | 190 zł |
Karma dla psa JOSERA Kids Drób 15 kgKarma JOSERA Kids 15 kg, dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras. Receptura karmy o zmniejszonej wart... щеości energetycznej z odpowiednio dobranym poziomem białka i tłuszczu wpływa na rozwój kości i stawów. Electro.plПоскаржитись | 190 zł |
Karma dla psa JOSERA Kids Drób 15 kgKarma JOSERA Kids 15 kg, dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras. Receptura karmy o zmniejszonej wart... щеości energetycznej z odpowiednio dobranym poziomem białka i tłuszczu wpływa na rozwój kości i stawów.... Avans.plПоскаржитись | 190 zł |
Josera Josera Emotion kids junior karma sucha dla psów 15 kgJosera Emotion Kids Junior 15kg JOSERA Kids karma dla szczeniąt Dla średnich i dużych ras. JOSERA Kids jest to spec... щеjalna karma dla odchowu psów, ras średnich i dużych. Starannie dobrana receptura sprawia, że karma jest lekkostrawna. Wpływa na zrównoważony wzrost oraz na mocne kości i stawy. Obecne... Bee.plПоскаржитись | 211 zł |
Josera Kids 12,5 kgFür unsere jungen Helden, die hoch hinaus wollen: Das spezielle Aufzuchtfutter für mittlere und große Rassen. Die e... щеnergiereduziert Офіційний партнер Josera Josera.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 170 zł |
JOSERA karma sucha dla psów DRÓB SZCZENIĘTA 12,5kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASH | 164 zł |
JOSERA Kids 15kg - sucha karma dla szczeniątSpecyfikacja Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy... щеZawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina B12 Waga produktu 15 kg Smak karmy Łosoś Smak karmy Ryż Smak karmy Drób Smak karmy Kukurydza Smak karmy Jagnięcina Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Wielkość psa Gigant (> 45 kg) Specyficzne potrzeby zwierzęcia Serce Płeć zwierzęcia Każda płeć Wiek zwierzęcia Szczenięta Fosfor 0,9% Metaboliczna energia (ME) 15,3 MJ/kg Metaboliczna energia (ME) 3668 kcal/kg Zawartość selenu 0,3 mg/kg Zawartość manganu 16 mg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 50 mg/kg Zawartość jodu 2 mg/kg Zawartość witaminy D3 1800 IU/kg Zawartość tauryny 1000 mg/kg Zawartość niacyny (witaminy B3) 90 mg/kg Wapń 1,2% Zawartość witaminy B12 100 μg/kg Popiół surowy 6,5% Zawartość witaminy A 18000 IU/kg Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 20 mg/kg Sód 0,4% Zawartość magnezu 0,1% Zawartość witaminy C 200 mg/kg Zawartość cynku 160 mg/kg Zawartość żelaza 200 mg/kg Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 5 mg/kg Białko 25% Zawartość witaminy E 220 mg/kg Zawartość miedzi 20 mg/kg Włókna surowe 2,5% Zawartość biotyny 1000 μg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 15 mg/kg Zawartość L-karnityny 0,25 mg/kg Zawartość witaminy B6 20 mg/kg Zawartość tłuszczu 12% Szerokość 380mm Długość 150mm Wysokość 580mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 237 zł |
Karma dla psa JOSERA Kids Drób 15 kgKarma JOSERA Kids 15 kg, dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras. Receptura karmy o zmniejszonej wart... щеości energetycznej z odpowiednio dobranym poziomem białka i tłuszczu wpływa na rozwój kości i stawów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 190 zł |
JOSERA Kids 15kg JOSERA- profesjonalne żywienie psów Karma dla psa Super Premium JOSERA Kids15kg JOSERA Kids 15kg Karma dla... щеszczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras Opakowanie 15 kg posiada praktyczny błyskawiczny zamek, dzięki czemu karma dla Twojego pupila zawsze pozostaje świeża. Dla naszych młodych bohaterów, którzy mierzą wysoko. Specjalna kama dla odchowu psów ras średnich i dużych. Formuła o zmniejszonej wartości energetycznej, z odpowiednio dobranym poziomem białka i tłuszczu wspiera zrównoważony wzrost, mocne kości i zdrowe stawy Odpowiednia od 8 tygodnia życia Nadaje się dla psów o mocnej budowie ciała Wspiera funkcje serca i rozwój szkieletu Cenne kwasy tłuszczowe z oleju z łososia wspierają rozwój mózgu ( kwas DHA ) Może być stosowana do osiągniecia dojrzałości przez psa Bezglutenowa receptura Wyjątkowa receptura oparta na naturalnych składnikach najwyższej jakości DRÓB - wartościowe, niskotłuszczowe źródło białka NOWOZELANDZKIE MAŁŻE ZIELONE - wysoka zawartość glikozaminoglik Erli.plПоскаржитись | 184 zł |
JOSERA Kids - sucha karma dla szczeniąt - 15 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 207 zł |
Josera Kids - sucha karma dla szczeniąt 15kg | 221 zł |
Josera Kids - 12,5 kgSpecjalistyczna karma sucha Josera Kids wspiera młode psy dużych i średnich ras w wieku od 8. tygodnia życia w isto... щеtniej dla jego organizmu fazie wzrostu. Wartościowe składniki karmy Josera Kids zostały odpowiednio dobrane do potrzeb szczeniąt średnich i dużych ras, które cechuje masywniejsza budowa ciała. Odpowiednia proporcja wapnia i fosforu, wysoka zawartość witaminy C, manganu i miedzi oraz glikozaminoglik Zooplus.plПоскаржитись | 155 zł |
Josera JOSERA dog KIDS drób - 15kgPokarm dla średnich i dużych ras psów od 8 tygodnia życia o ciężkiej budowie kostnej, wspomaga zdrowy rozwój, rozwó... щеj szkieletu i mocne kości oraz pracę serca. Można go podawać przez cały czas aż do dorosłości. Josera Kids wspiera szczenięta od 8 tygodnia życia w ważnym okresie dojrzewania. Wysokiej jakości dodatki paszowe zostały specjalnie dostosowane do potrzeb średnich i dużych ras psów o ciężkiej budowie kostnej. Optymalna zawartość wapnia i fosforu, wystarczająca ilość witaminy C, manganu i miedzi wpływają pozytywnie na rozwój szkieletu, mocnych kości i zdrowych stawów. Niższa zawartość białek i tłuszczów wspomaga budowę masy mięśniowej, aw połączeniu z L-karnityną zapewnia, że duża ilość tłuszczu nie osadza się zbyt szybko w organizmie. Razem z tauryną L-karnityna może wspierać zdrowe funkcjonowanie serca. Ze względu na to, że ta karma premium nadaje się również dla dorosłych psów, psy mogą być nią karmione do dorosłości bez zmian. Josera Kids nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani... Petkarma.plПоскаржитись | 164 zł |
JOSERA Kids 12,5kg dla młodych psów ras średnich i dużych + 2 x Denties wiJosera Kids
Karma Super Premium dla psów
Wiek:
Wi Fera.plПоскаржитись | 155 zł |
Josera Kids - 15 kgSpecjalistyczna karma sucha Josera Kids wspiera młode psy dużych i średnich ras w wieku od 8. tygodnia życia w isto... щеtniej dla jego organizmu fazie wzrostu. Wartościowe składniki karmy Josera Kids zostały odpowiednio dobrane do potrzeb szczeniąt średnich i dużych ras, które cechuje masywniejsza budowa ciała. Odpowiednia proporcja wapnia i fosforu, wysoka zawartość witaminy C, manganu i miedzi oraz glikozaminoglik Bitiba.plПоскаржитись | 197 zł |
JOSERA KIDS - 30KG (15KGx2) | 390 zł |
JOSERA Kids 2x15kg | Darmowa dostawa | 371 zł |
Josera Kids - 2 x 15 kg Dostawa GRATIS! | 335 zł |
JOSERA Kids 1 x 125 kg Karma dla średnich i dużych ras bez pszenicy SuchaDla zdrowego rozwoju – umiarkowana zawartość tłuszczu i białka jest szczególnie odpowiednia dla dorastających psów... щеśrednich i dużych ras, aby zapobiec ich zbyt szybkiemu wzrostowi
Kontrolowane i wysokiej jakości składniki – bez dodatku pszenicy, soi i cukru oraz sztucznych barwników i aromatów
Wspomaga pracę serca – wraz z tauryną L-karnityna wspomaga pracę serca Twojego czworonoga
Bez zmiany karmy dla dorosłych – od 8 tygodnia życia może być karmiona bez zmiany pokarmu aż do dorosłości, wspiera budowę kości i zdrowe stawy
Wyprodukowano w Niemczech, bez testów na zwierzętach – produkcja przez średniej wielkości przedsiębiorstw Amazon.plПоскаржитись | 265 zł |
ще 7 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!