Ціни на корм для собак Josera JosiDog Economy
від 94 до 184 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 15; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JosiDog Economy Sucha Karma dla Dorosłych Psów 15 kg 50005693 | 111 zł |
Sucha karma dla psów JOSERA JosiDog Economy 15 kg (4032254745532)JosiDog Economy to chrupiące, smaczne granulki dla psów o niskim zapotrzebowaniu energetycznym.K Rozetka.plПоскаржитись | 105 zł |
JosiDog Economy 15kgJosiDog Economy to podstawowa karma dla psów o normalnej aktywności. Офіційний партнер Josera Josera.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 110 zł |
JOSERA JosiDog Adult Economy 15kg SMACZNA I ZDROWA, Z NATURALNYMI SKŁADNIAKMI ! JosiDog Economy 15kg JOSERA JosiDog Adult Economy 15kg 71%-... щеźródło białka pochodzenia zwierzęcego 29%- źródło białka pochodzenia roślinnego CHRUPIĄCE KROKIETY DLA PSÓW O NORMALNEJ AKRYWNOŚCI Optymalne żywienie dorosłych psów o niskiej aktywności Wysoka zawartość cennych antyoksydantów zapobiega tworzeniu się wolnych rodników Tauryna pozytywnie wpływa na pracę serca, wzrok oraz płodność Prebiotyczna inulina stymuluje rozwój Wyjątkowa receptura oparta na naturalnych składnikach najwyższej jakości ZBOŻE - jest dostawcą łatwo dostępnej energii MIĘSO - najlepszej jakości białko stanowiący istotny składnik wysokowartościo Erli.plПоскаржитись | 97 zł |
JosiDog Economy - 15 kgJeśli Twój pies prowadzi stosunkowo mało aktywny tryb życia, sensowne jest podawanie mu karmy, która została opraco... щеwana specjalnie dla mniej aktywnych psów i zaspokaja ich potrzeby. Sucha karma dla psów JosiDog Economy to kompletne pożywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wszystkich ras i rozmiarów. Chrupiące krokieciki będą smakować Twojemu podopiecznemu i zapewnią mu odpowiednią dawkę energii każdego dnia. Białko zawarte w karmie pochodzi w 71% ze źródeł zwierzęcych. Dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych, a także energii z naturalnych olejów i jest wolna od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. JosiDog Economy jest produkowana z najlepszych składników i przy zachowaniu wysokich standardów jakości w niemieckim Odenwaldzie. JosiDog Economy w skrócie: Pyszna sucha karma dla dorosłych, mniej aktywnych psów. Zbilansowana i kompletna: odpowiednia jako codzienna karma pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 96 zł |
Josera Josera Josidog economy karma sucha dla psów 15 kgJosera JosiDog Economy 15kg JosiDog Economy to chrupiące krokiety dla psów o normalnej aktywności. Wyjątkowa recept... щеura oparta na naturalnych składnikach najwyższej jakości Zboże - Jest dostawcą łatwo dostępnej energii Mięso - Najlepszej jakości białko stanowiące istotny składnik wysokowartościo Bee.plПоскаржитись | 113 zł |
Josera JosiDog Economy 15 kg - karma dla psa 15kg | 101 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Economy Mięsny 15 kg Economy 15 kgZyskaj 600 zł na kolejne zakupy! Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów JOSIDOG Economy stanowi optymalne żywienie... щеdorosłych psów o niskiej aktywności. 71% źródła białka jest pochodzenia zwierzęcego, pozostałe 29% jest pochodzenia roślinnego. Mediaexpert.plПоскаржитись | 94 zł |
JOSERA Josera JosiDog Economy - sucha karma dla psa - 15 kgEAN: 4032254745532Ef Akces-markt.plПоскаржитись | 114 zł |
JOSERA JosiDog Economy 15 kgSucha, pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów o normalnej aktywności.Dany poziom białka i tłuszczu w mieszance dba... щеo kondycję mięśni jak i całego organizmu. Minerały wzmacniają układ odpornościowy. To dobry wybór za rozsądną cenę.
Najważnie Fera.plПоскаржитись | 101 zł |
JosiDog Economy - 15 kgJeśli Twój pies prowadzi stosunkowo mało aktywny tryb życia, sensowne jest podawanie mu karmy, która została opraco... щеwana specjalnie dla mniej aktywnych psów i zaspokaja ich potrzeby. Sucha karma dla psów JosiDog Economy to kompletne pożywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wszystkich ras i rozmiarów. Chrupiące krokieciki będą smakować Twojemu podopiecznemu i zapewnią mu odpowiednią dawkę energii każdego dnia. Białko zawarte w karmie pochodzi w 71% ze źródeł zwierzęcych. Dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych, a także energii z naturalnych olejów i jest wolna od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. JosiDog Economy jest produkowana z Bitiba.plПоскаржитись | 96 zł |
Josera JosiDog Economy 15kg | 112 zł |
JOSERA JosiDog Economy 15kg | 103 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Economy Mięsny 15 kg | 94 zł |
Josera JosiDog Economy 15kg | 100 zł |
JosiDog Economy 15kg JosiDog Economy podstawowa karma w formie chrupiących krokietów dla psów o normalnej i niskiej aktywności. Skł... щеad: Zboża, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały. Składniki analityczne: Białko surowe 22%, Zawartość tłuszczu 8%, Włókno surowe 2,7 %, Popiół surowy 10%, Wapń 2,8%, Fosfor 1,6%, Sód 0,45%. Składniki analityczne: Białko surowe 22%, Zawartość tłuszczu 8%, Włókno surowe 2,7%, Popiół surowy 10%, Wapń 2,8%, Fosfor 1,6%, Sód 0,45%. Energia metaboliczna: MJ/kg 13,9 / kcal/kg 3358 Dodatki dietetyczne na 1 kg: Witamina A I.E./kg 12000, Witamina D3 I.E./kg 1200, Witamina E mg/kg 80, Witamina B1 mg/kg 10, Witamina B2 mg/kg 15, Witamina B6 mg/kg 15, Witamina B12 mcg/kg 70, Kwas pantotenowy mg/kg 30, Niacyna mg/kg 60, Kwas foliowy mg/kg 3, Biotyna mcg/kg 230, Żelazo (siarczan żelaza II, jednowodny) mg/kg 140, Cynk (uwodniony chelat glicyny Zn) mg/kg 120, Mangan (tlenek manganu II) mg/kg 12, Miedź (uwodniony chelat glicyny Cu) mg/kg 15, Jod (jodek wapnia) mg/kg 1,6, Selen (selenin sodu) mg/kg 0,20. Opakowanie: Worek 15kg Erli.plПоскаржитись | 95 zł |
JOSERA JOSI DOG Karma dla psa 15kg JOSERA - JOSI DOG Karma dla psa 15kg Karma pełnowartościow Erli.plПоскаржитись | 97 zł |
JosiDog Economy - 2 x 15 kgJeśli Twój pies prowadzi stosunkowo mało aktywny tryb życia, sensowne jest podawanie mu karmy, która została opraco... щеwana specjalnie dla mniej aktywnych psów i zaspokaja ich potrzeby. Sucha karma dla psów JosiDog Economy to kompletne pożywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wszystkich ras i rozmiarów. Chrupiące krokieciki będą smakować Twojemu podopiecznemu i zapewnią mu odpowiednią dawkę energii każdego dnia. Białko zawarte w karmie pochodzi w 71% ze źródeł zwierzęcych. Dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych, a także energii z naturalnych olejów i jest wolna od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. JosiDog Economy jest produkowana z najlepszych składników i przy zachowaniu wysokich standardów jakości w niemieckim Odenwaldzie. JosiDog Economy w skrócie: Pyszna sucha karma dla dorosłych, mniej aktywnych psów. Zbilansowana i kompletna: odpowiednia jako codzienna karma pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 184 zł |
JOSERA JosiDog Economy 15kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 103 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Economy Mięsny 15 kg | Bezpłatny transport | 104 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!