Ціни на соковитискач Gorenje JC900E
Відео 1Фото 4 | від 329 до 415 zł Добротна відцентрова соковитискач середньої потужності для швидкого приготування соку. Обладнана надійним і компактним конічним механізмом, завдяки якому апарат має порівняно невеликі габаритні розміри. Фільтр, на якому відбувається відділення рідини від м'якоті, виготовлений з високоякісної нержавіючої хромонікелевої сталі, яка зберігає пасивність навіть у дуже кислих середовищах, які виникають під час приготування соку з яблук, апельсинів, лимонів, грейпфрутів, слив, ананасів, або томатів. Соковитискач Gorenje JC900E має просте і надійне механічне управління з системою напівавтоматичного викиду віджатої макухи. Широкий завантажувальний отвір для подачі фруктів дозволяє завантажувати їх повністю, що дає можливість заощадити час. Продуктивний електродвигун, потужністю 900 Вт, з системо...ю повітряного охолодження забезпечує високу швидкість переробки і без проблем справляється зі значним об'ємом овочів, або фруктів. Корпус соковитискача розташований на стійких вакуумних гумових ніжках, які знижують загальний рівень шуму і запобігають прослизанню. Конструкція пристрою легко розбирається-збирається і легко очищається після роботи. Контейнер для м'якоті, об'ємом 1.5 л, дозволяє не відволікатися від процесу приготування. Є система автоматичного відключення електродвигуни при перевантаженні і захист від несанкціонованого запуску. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gorenje Sokowirówka JC900E 900W HKGORSOJC900E00 | 345 zł |
GORENJE JC 900 E 3838942074837 | 329 zł |
Sokowirówka Gorenje JC900E srebrny AGDM-SOK-GOR-008 | 399 zł |
Gorenje Sokowirówka JC900E 900W 122833 | 360 zł |
Gorenje Sokowirówka JC900E 900W 122833 | 345 zł |
Sokowirówka Gorenje Sokowirówka JC900E 900W | 375 zł |
Sokowirówka Gorenje JC900E INOX | 331 zł |
Sokowirówka GORENJE JC 900 E INOX (1l /900W /Srebrno-czarny ) | 397 zł |
Gorenje JC900E | 415 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!