Ceny na sokowirówkę Gorenje JC900E
Wideo 1Zdjęcia 4 | od 329 do 415 zł Solidna wyciskarka odśrodkowa o średniej mocy do szybkiego wyciskania soku. Wyposażony jest w niezawodny i kompaktowy mechanizm stożkowy, dzięki czemu urządzenie ma stosunkowo niewielkie gabaryty. Filtr oddzielający ciecz od miazgi wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej chromowo-niklowej, która pozostaje pasywna nawet w silnie kwaśnych środowiskach powstających podczas przygotowywania soku z jabłek, pomarańczy, cytryn, grejpfrutów, śliwek, ananasów lub pomidory. Wyciskarka Gorenje JC900E posiada proste i niezawodne sterowanie mechaniczne z systemem półautomatycznego wysuwania wyciśniętego fusów. Szeroki wlot do podawania owoców pozwala załadować całe owoce, oszczędzając czas. Wydajny silnik elektryczny chłodzony powietrzem o mocy 900 W zapewnia wysokie prędkości przetwarzania i...bez problemu poradzi sobie z dużymi ilościami warzyw lub owoców. Korpus sokowirówki jest umieszczony na stabilnych gumowych nóżkach próżniowych, które redukują ogólny hałas i zapobiegają poślizgowi. Konstrukcja urządzenia jest łatwo demontowana i montowana oraz łatwo czyszczona po pracy. Pojemnik na miąższ o pojemności 1,5 litra pozwala nie odwracać uwagi od procesu gotowania. Istnieje system automatycznego wyłączania silników elektrycznych w przypadku przeciążenia oraz ochrona przed nieautoryzowanym uruchomieniem. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje Sokowirówka JC900E 900W HKGORSOJC900E00 | 345 zł |
GORENJE JC 900 E 3838942074837 | 329 zł |
Sokowirówka Gorenje JC900E srebrny AGDM-SOK-GOR-008 | 399 zł |
Gorenje Sokowirówka JC900E 900W 122833 | 360 zł |
Gorenje Sokowirówka JC900E 900W 122833 | 345 zł |
Sokowirówka Gorenje Sokowirówka JC900E 900W | 375 zł |
Sokowirówka Gorenje JC900E INOX | 331 zł |
Sokowirówka GORENJE JC 900 E INOX (1l /900W /Srebrno-czarny ) | 397 zł |
Gorenje JC900E | 415 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!