Ціни на Globber Go Up Deluxe Lights 5 in 1
Фото 42 | від 419 до 603 zł Дитячий транспорт-трансформер, розрахований на дітей віком від 1 року і покликаний навчити їх управляти своїм тілом, зберігати баланс, тримати рівновагу і координувати свої рухи. Причому модель буде рости з вашою дитиною. Для самих маленьких трансформер збирається в каталку з батьківською ручкою, зручним сидінням і знімний підставкою для ніг. Далі він перетворюється в біговел, який прослужить до 3-річного віку (максимальне навантаження становить 20 кг). Через час можна зняти сидіння і перетворити біговел в самокат — до речі, він витримує вже до 50 кг.Globber Go Up Deluxe Lights 5 in 1 оснащений регульованими по висоті сидінням і Т-подібним кермом, тому буде зручний як малюкам, так і підрослим дітям, а також трьома м'якими поліуретановими колесами з функцією блокування передніх коліс дл...я більш безпечної їзди. А щоб прогулянки були більш цікавими і веселими, колеса мають LED-підсвічування. Завдяки складаний конструкції самокат можна скласти для зручного транспортування і зберігання. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Globber Uniseks - Dzieci Globber 3 644-101 Hulajnoga Niebieski/Czarny od 1 | 419 zł |
Hulajnoga Globber GO-UP Deluxe Lights Zielony (4100301-0342) | 479 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights 646-106 | 554 zł |
Wielofunkcyjna hulajnoga z siedziskiem GLOBBER Go Up Deluxe Lights 3 w 1 m | 499 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights 646-200 | 480 zł |
Globber Hulajnoga z 3 kółkami model Go Up Deluxe składana dla młodzieży un | 446 zł |
Hulajnoga Globber GO-UP Deluxe Lights Różowy | 551 zł |
Hulajnoga Globber GO-UP Deluxe Fantasy Lights Jasnoniebieski (H0935) | 449 zł |
Hulajnoga Globber GO-UP Deluxe Lights Miętowy | 513 zł |
Hulajnoga Jeździk Rowerek Globber Go-Up Deluxe Lights 646-110 | 538 zł |
Hulajnoga Jeździk Rowerek Globber Go-Up Deluxe Lights 646-210 | 538 zł |
SMJ, Hulajnoga/jeździk/rowerek, Globber GO-UP Deluxe Lights 646-101, niebi | 603 zł |
Hulajnoga Jeździk Rowerek Globber Go-Up Deluxe Lights 646-110 | 603 zł |
Hulajnoga Jeździk Rowerek Globber Go-Up Deluxe Lights 646-210 | 603 zł |
Wielofunkcyjna hulajnoga z siedziskiem GLOBBER Go Up Deluxe Lights 3 w 1 g | 499 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights 646-101 | 480 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights 646-106 | 480 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Smj Globber GO-UP Deluxe Lights 646-101 (kolor N | 542 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights (kolor Czarny. Zielo | 542 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights (kolor Czarny. Różow | 542 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!