Ціни на самокат Globber Elite Deluxe
Фото 25 | від 253 до 437 zł Яскравий і надійний дитячий прогулянковий самокат з 3-колісною конструкцією, яка забезпечує пристрою максимальну стійкість, що особливо важливо для ще недосвідчених райдерів. Модель призначена для дітей від 3 років і старше, максимальне вагове навантаження на кікборд становить 50 кг.шасі має пару коліс діаметром 12 см спереду, а також ще одне колесо на 8 см ззаду. Самі колеса представлені безкамерними поліуретановими роликами. Самокат Globber Elite Deluxe володіє складною конструкцією. Рама моделі є пластиковою, висоту керма можна регулювати під зріст райдера. Колісна база з 3-ма точками опори дозволяє тримати баланс без зайвих зусиль. Самокати цього типу дозволяють адаптуватися до колісного транспорту практично без попередньої підготовки, при цьому при необхідності можна зовсім заблокуват...и можливість повороту передніх коліс. Це зручний і безпечний самокат, що дає можливість організовувати захоплюючі заїзди. Кікборд легко маневрує по поверхні рівних майданчиків. З таким самокатом прогулянки з дитиною стануть більш цікавими і навіть корисними. Колісний транспорт дозволить малюкові тренувати м'язову силу, розвивати почуття рівноваги і спритність. У самокаті передбачений задній гальмо ножного типу. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Globber Uniseks-Dzieci Elite Deluxe Lights 3096065122 Hulajnoga Różowy od | 292 zł |
Hulajnoga Globber Elite Deluxe Lights Zielony (444-406) | 253 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe / Sky Blue 444-201 | 306 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe 444-202 New Red | 305 zł |
Globber Elite Deluxe ze światłami 444-401 błękitny | 287 zł |
GLOBBER Elite Deluxe Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka zielona 44 | 253 zł |
GLOBBER Elite Deluxe hulajnoga trójkołowa zielona 444-206 | 365 zł |
GLOBBER Elite Deluxe Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka czerwona 4 | 437 zł |
GLOBBER Elite Deluxe Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka granatowa | 303 zł |
Hulajnoga Globber Elite Deluxe Czerwona (444-202) | 333 zł |
Hulajnoga Globber Elite Deluxe Lights Różowy (444-410) | 308 zł |
Globber, Hulajnoga 3-Kołowa, Elite Deluxe 444-202 Hs-Tnk-000013807 | 373 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe / Sky Blue 444-201 | 318 zł |
Globber, Hulajnoga 3-Kołowa, Elite Deluxe 444-202 Hs-Tnk-000013807 | 364 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe 444-201 (kolor Niebieski) | 291 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!