Ceny na hulajnogę Globber Elite Deluxe
Zdjęcia 25 | od 253 do 437 zł Jasna i niezawodna hulajnoga turystyczna dla dzieci z 3-kołową konstrukcją, która zapewnia urządzeniu maksymalną stabilność, co jest szczególnie ważne dla niedoświadczonych rowerzystów. Model przeznaczony dla dzieci w wieku 3 lat i starszych, maksymalne obciążenie na kickboard to 50 kg. Podwozie posiada z przodu parę kół o średnicy 12 cm, a z tyłu jeszcze jedno koło o średnicy 8 cm. Same koła to bezdętkowe rolki poliuretanowe. Hulajnoga Globber Elite Deluxe ma składaną konstrukcję. Rama modelu jest plastikowa, wysokość kierownicy można dostosować do wzrostu jeźdźca. Rozstaw osi z 3 punktami podparcia pozwala zachować równowagę bez dodatkowego wysiłku. Hulajnogi tego typu pozwalają przystosować się do transportu kołowego przy niewielkim lub żadnym wcześniejszym przygotowaniu, a w razie potr...zeby można całkowicie zablokować możliwość skręcania przednich kół. To wygodna i bezpieczna hulajnoga, która umożliwia organizowanie emocjonujących wyścigów. Kickboard łatwo manewruje na powierzchni płaskich powierzchni. Z taką hulajnogą spacery z dzieckiem staną się ciekawsze, a nawet użyteczne. Transport kołowy pozwoli maluszkowi ćwiczyć siłę mięśni, rozwijać poczucie równowagi i zręczności. Hulajnoga jest wyposażona w tylny hamulec nożny. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Globber Uniseks-Dzieci Elite Deluxe Lights 3096065122 Hulajnoga Różowy od | 292 zł |
Hulajnoga Globber Elite Deluxe Lights Zielony (444-406) | 253 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe / Sky Blue 444-201 | 306 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe 444-202 New Red | 305 zł |
Globber Elite Deluxe ze światłami 444-401 błękitny | 287 zł |
GLOBBER Elite Deluxe Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka zielona 44 | 253 zł |
GLOBBER Elite Deluxe hulajnoga trójkołowa zielona 444-206 | 365 zł |
GLOBBER Elite Deluxe Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka czerwona 4 | 437 zł |
GLOBBER Elite Deluxe Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka granatowa | 286 zł |
Hulajnoga Globber Elite Deluxe Lights Różowy (444-410) | 308 zł |
Globber, Hulajnoga 3-Kołowa, Elite Deluxe 444-202 Hs-Tnk-000013807 | 373 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe / Sky Blue 444-201 | 318 zł |
Globber, Hulajnoga 3-Kołowa, Elite Deluxe 444-202 Hs-Tnk-000013807 | 364 zł |
Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe 444-201 (kolor Niebieski) | 291 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!