Ціни на Gembird WM-80F-01
Відео 1Фото 3 | від 65 до 101 zł Тип: настінне кріплення; Мін. діагональ ("): 37; Макс. діагональ ("): 80; Макс. навантаження (кг): 70; Мінімальна відстань від стіни (мм): 29; Максимальна відстань від стіни (мм): 29; Регулювання: Кріплення VESA: 200x200 мм; 200х300 мм; 200x400 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 300x400 мм; 400x200 мм |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora Stały 37"-80" 70 kg Marka WM-80F-01 | 69 zł |
Uchwyt na ścianę 37-80” Gembird WM-80F-01 | 69 zł |
Gembird 37”-80” (70 kg) stały UCH-SCI-GEM-036 | 65 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 37-80 cali WM-80F-01 Czarny | 69 zł |
Uchwyt do TV GEMBIRD WM-80F-01 | 101 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 37-80 cali WM-80F-01 Czarny | 69 zł |
Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 37-80"/WM-80F-01 GEMBIRD | 65 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 70KG | 77 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!