Ціни на Gembird WM-55ST-01
Фото 7 | від 77 до 166 zł Тип: настінне кріплення; Мін. діагональ ("): 32; Макс. діагональ ("): 55; Макс. навантаження (кг): 32; Мінімальна відстань від стіни (мм): 55; Максимальна відстань від стіни (мм): 499; Регулювання: нахил; поворот; регулювання глибини; відхилення; Кріплення VESA: 100x100 мм; 100x200 мм |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Premium Wall Stand for Full Motion TV 32-55 32 kg Marka WM-55ST-01 | 116 zł |
Gembird WM-55ST-01 mounting kit - full-motion - for flat panel - premium u | 166 zł |
Gembird 32' - 55', 32kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-067 | 110 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55ST-01 Czarny | 120 zł |
Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 32-55"/WM-55ST-01 GEMBIRD | 77 zł |
GEMIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 32"-55" VESA MAX 400 X 400MM, DO 32KG | 100 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!