Ціни на ліхтарик Fenix E03R
Відео 26Фото 5 | від 100 до 169 zł Ліхтар-брелок торгової марки Fenix – це компактний аксесуар, який призначається для носіння на зв'язці ключів. Модель можна віднести до середнього цінового сегменту та розглядати як рішення для повсякденного носіння (EDC). Повністю металевий корпус приладу характеризується легкою вагою (всього 22 грами без урахування акумулятора) та мініатюрними розмірами (довжина менше 5 см), тому він без проблем поміститься у будь-яку кишеню і не завдасть незручностей користувачу. Ліхтарик Fenix E03R повинен витримати падіння з метрової висоти, а також має волого- та пилозахисту за стандартом IP66 (впорається зі зливами та спрямованими струменями води). Як джерела світла запропоновано два світлодіоди — білий Match CA18 та червоний Everlight 2835. Перший використовується в основних режимах (з 4 різним...и рівнями яскравості від 5 до 260 лм), а другий — у додаткових — мерехтіння та червоне світло. Дальність освітлення варіюється від 7 до 42 метрів, а період автономності в еко-режимі досягає 18 годин (а в максимальному підживленні потрібна буде вже через 45 хвилин). Живиться модель від інтегрованого акумулятора ємністю 200 мАгод, який доповнений індикацією рівня заряду. Заряджати його пропонується через USB Type-C. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fenix E03R lampa breloczkowa LED | 169 zł |
Fenix E03R v20 brelok do kluczy 500 lumenów jasnoszary E03R v2 Grey | 160 zł |
Fenix E03R v20 Brelok do kluczy 500 lumenów jasnoniebieski E03R v2 Blue | 100 zł |
Fenix E03R V20 LED brelok do kluczy edycja limitowana Nebula Fenix E03R V2 | 129 zł |
Fenix E03R V20 LED brelok do kluczy edycja limitowana różowo-czerwona Feni | 129 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!