Ціни на Elica Hidden 2.0 IX/A/60 нержавіюча сталь
Фото 7 | від 2 299 до 3 699 zł Інтелектуальна повністю вбудована кухонна витяжка середньої потужності з периметральним всмоктуванням і можливістю віддаленого управління через Wi-Fi-з'єднання. Регулювати продуктивність всмоктування і керувати підсвічуванням можна за допомогою кнопок на робочій поверхні чи зі смартфона з установленим додатком Elica Connect. Також додаток і голосовий помічник дають змогу регулювати інтенсивність і колірну температуру стрічкового світлодіодного підсвічування: від суворого холодного білого світла (6500 К) до більш домашнього теплого (2700 К). Надплоский профіль витяжки Elica Hidden 2.0 IX/A/60 допускає повне вбудовування в підвісні меблі, створюючи повністю утоплені форми, що відповідає передовим тенденціям дизайну. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для ви...користання у високотехнологічних системах класу «розумний будинок». Ширина цієї моделі становить 60 см, що оптимально для роботи з найпопулярнішими розмірами кухонних варильних поверхонь. Корпус пристрою виготовлений із загартованого скла і якісної нержавіючої сталі, яка легко очищається від забруднень за допомогою засобів побутової хімії. Для обслуговування однієї-двох активних конфорок достатньо мінімальної і найменш шумної першої швидкості (51 дБ), яка не завадить бесіді чи перегляду телевізора. Максимальна продуктивність в інтенсивному режимі (600 м³/год за 67 дБ) допоможе оперативно провітрити кухню. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Elica HIDDEN 2.0 IX/A/52 | 2 299 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 @ IX/A/60 stal nierdz | 3 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 @ IX | 3 699 zł |
Okap ELICA HIDDEN 2.0 IX/A/60 Stal nierdzewna PRF0092333A - Użyj kodu EL10 | 2 299 zł |
Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/52 | 3 699 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 IX/A/60 stal nierdzew | 2 299 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 IX/A | 2 299 zł |
Okap ELICA Hidden 2.0 @ IX/A/60 PRF0164340 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! G | 3 699 zł |
Okap ELICA Hidden 2.0 @ IX/A/60 PRF0164340 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! G | 3 699 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!