Ceny na Elica Hidden 2.0 IX/A/60 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 | od 2 299 do 3 699 zł Inteligentny, całkowicie wpuszczany okap o średniej mocy z odsysaniem obwodowym i zdalnym sterowaniem przez połączenie Wi-Fi. Regulować moc ssania i sterować podświetleniem można za pomocą przycisków na powierzchni roboczej lub ze smartfona z zainstalowaną aplikacją Elica Connect. Ponadto aplikacja i asystent głosowy pozwalają na regulację intensywności i temperatury barwowej światła paska LED: od surowego zimnego światła białego (6500 K) do bardziej ciepłego domowego (2700 K). Wyjątkowo płaski profil okapu Elica Hidden 2.0 IX/A/ 60 umożliwia pełną integrację z wiszącymi meblami, tworząc całkowicie zagłębione kształty, zgodnie z najbardziej zaawansowanymi trendami projektowymi. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do stosowania w nowoczesnych systemach klas...y „smart home”. Szerokość tego modelu to 60 cm, co jest optymalne do pracy z najpopularniejszymi rozmiarami płyt kuchennych. Obudowa urządzenia wykonana jest z hartowanego szkła oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą z łatwością można wyczyścić z zabrudzeń przy pomocy chemii gospodarczej. Do obsługi jednego lub dwóch aktywnych palników wystarczy minimalna i najmniej hałaśliwa pierwsza prędkość (51 dB), która nie będzie przeszkadzać w rozmowie lub oglądaniu telewizji. Maksymalna produktywność w trybie intensywnym (600 m³/h przy 67 dB) pomoże Ci szybko przewietrzyć kuchnię. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica HIDDEN 2.0 IX/A/52 | 2 299 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 @ IX/A/60 stal nierdz | 3 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 @ IX | 3 699 zł |
Okap ELICA HIDDEN 2.0 IX/A/60 Stal nierdzewna PRF0092333A - Użyj kodu EL10 | 2 299 zł |
Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/52 | 3 699 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 IX/A/60 stal nierdzew | 2 299 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA HIDDEN 2.0 IX/A | 2 299 zł |
Okap ELICA Hidden 2.0 @ IX/A/60 PRF0164340 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! G | 3 699 zł |
Okap ELICA Hidden 2.0 @ IX/A/60 PRF0164340 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! G | 3 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!