Ціни на Elica Fold S IX/A/52 нержавіюча сталь
від 947 до 1 281 zł Тип і монтаж: вбудована (шафа); Оформлення: повновбудована; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 250; Продуктивність (інтенсивний режим) (м³/год): 710; Мін. рівень шуму (дБ): 53; Макс. рівень шуму (дБ): 66; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elica FOLD S IX/A/52 Intégré Acier inoxydable B PRF0181962 | 1 281 zł |
Okap Elica FOLD S IX/A/52 | 999 zł |
Okap wkład Elica Fold S IX/A/52 | 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA FOLD S IX/A/52 stal nierdzewna ( | 999 zł |
ELICA Okap FOLD S IX/A/52 stal PRF0181962 * - Z KODem EL10 - RABAT 10 - Pł | 999 zł |
Elica Fold S IX/A/52 PRF0181962 | 947 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!