Ціни на Elbrus Carrylight II 1000 (M000167310)
Фото 6 | від 225 до 281 zł Призначення: трекінговий; Тип: мішок-кокон; Призначення: універсальний; Сезонність: весна/осінь; літо; Вага (кг): 1; t° комфорту (для жінок): 13; t° комфорту (для чоловіків) (°C): 9; t° екстриму (°C): -2; Утеплювач: синтетика; Оснащення: капюшон; можливість з'єднання; внутрішня кишеня |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elbrus Śpiwór turystyczny Carrylight II 1000 220x80 cm | 238 zł |
CARRYLIGHT II 1000 | 263 zł |
Śpiwór Elbrus Carrylight II 1000 (kolor Czarny) | 267 zł |
Elbrus Carrylight Ii 1000 Sleeping Bag Czarny Regular / Right Zipper | 281 zł |
Elbrus Carrylight II 1000 Black Flame Scarlet | 225 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!