Ціни на Donic Top Team 500
від 68 до 125 zł Тип: ракетка; Клас: топовий (4*); Стиль гри: універсальний; Форма ручки: розкльошена (конічна); Швидкість: 80; Обертання: 60; Контроль: 80; Матеріал основи: дерево; Кількість шарів основи: 5; Товщина губки (мм): 1.7; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DONIC, Rakietka do tenisa stołowego, Top Team 500 725051 | 68 zł |
Rakietka do tenisa stołowego DONIC-SCHILDKRÖT Top Team 500 | 69 zł |
Donic Schildkröt, Zestaw prezentowy Top Team 500 Rakietka do tenisa stołow | 125 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!