Ціни на action камеру DJI Osmo Action 4 (CP.OS.00000269.01)
Відео 35Фото 7 | від 1 532 до 1 899 zł Водонепроникна action-камера класу PRO для зйомки неймовірно плавного та якісного відео у найскладніших умовах. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, є одним із основних конкурентів камер GoPro 11-го та 12-го покоління. Підійде любителям активного способу життя та екстремальних видів спорту. Від попередньої моделі відрізняється більш досконалою і великою світлочутливою фотоматрицею, яка забезпечує кращу якість зображення в умовах слабкішого освітлення. Надширокий кут огляду 155° забезпечує попадання кадр максимальної частини оточення. Режим кольору 10-біт D-Log M дозволяє фіксувати більше одного мільярда кольорів і широкий динамічний діапазон (HDR). Action-камера DJI Osmo Action 4 підтримує запис відеоматеріалів у форматах 4K і 2,7K зі швидкістю до 120 к/с, а ролики 1080p-д...озвіл пише зі швидкістю до 240 к/с. Гранична роздільна здатність фотографій становить 10 Мп (3648x2736). Підтримується фірмова технологія утримання обрію HorizonSteady та інтелектуальний алгоритм стабілізації RockSteady (зображення залишиться стабільними навіть якщо камеру перевернути на 360°). Водонепроникний корпус дозволяє знімати під водою без спеціального аква-боксу (до 18 м). Комплект поставки також включає: знімний акумулятор, швидкознімне кріплення, рамку, вигнуту клейку базу, гвинт кріплення, захист об'єктиву і кабель зарядки з роз'ємом USB-C. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 535 zł |
DJI Osmo Action 4 Standard Combo KMW-DJI-079 | 1 599 zł |
DJI Action 4 Standard Combo - Dostawa GRATIS! | 1 599 zł |
Kamera DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 657 zł |
Kamera sportowa DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 629 zł |
DJI Osmo Action 4 Surfing Combo - zestaw | 1 728 zł |
Zewnętrzna kamera DJI Osmo Action 4 Standard Combo Szary | 1 532 zł |
Kamera sportowa DJI Osmo Action 4 Standard Combo 4K | 1 549 zł |
DJI Osmo Action 4 Skiing Combo - zestaw | 1 828 zł |
DJI Osmo Action 4 Fishing Combo - zestaw | 1 818 zł |
DJI Osmo Action 4 Diving Combo - zestaw | 1 899 zł |
Kamera sportowa DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 599 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!