Ceny na kamerę sportową DJI Osmo Action 4 (CP.OS.00000269.01)
Wideo 35Zdjęcia 7 | od 1 532 do 1 899 zł Wodoodporna kamera akcji klasy PRO do nagrywania niezwykle płynnego i wysokiej jakości wideo w najtrudniejszych warunkach. Pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, jest jednym z głównych konkurentów kamer GoPro 11. i 12. generacji. Odpowiedni dla miłośników aktywnego trybu życia i sportów ekstremalnych. Różni się od poprzedniego modelu bardziej zaawansowaną i większą światłoczułą fotomatrycą, która zapewnia lepszą jakość obrazu w warunkach słabszego oświetlenia. Ultraszeroki kąt widzenia wynoszący 155° gwarantuje, że w kadrze uchwyci się jak najwięcej otoczenia. 10-bitowy tryb kolorów D-Log M rejestruje ponad miliard kolorów i wysoki zakres dynamiki (HDR). Kamera akcji DJI Osmo Action 4 obsługuje nagrywanie wideo w formatach 4K i 2,7K z prędkością do 120 kl./s oraz nagrywa filmy...w rozdzielczości 1080p z prędkością do 240 kl./s. Maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 10 megapikseli (3648x2736). Obsługiwana jest autorska technologia utrzymywania horyzontu HorizonSteady i inteligentny algorytm stabilizacji RockSteady (obraz pozostanie stabilny nawet po obróceniu aparatu o 360°). Wodoodporna obudowa pozwala na fotografowanie pod wodą bez specjalnego Aqua Boxa (do 18 m). Pakiet zawiera również: wymienną baterię, szybkozłączkę, ramkę, zakrzywioną samoprzylepną podstawę, śrubę mocującą, osłonę obiektywu i kabel ładujący USB-C. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 535 zł |
DJI Osmo Action 4 Standard Combo KMW-DJI-079 | 1 599 zł |
DJI Action 4 Standard Combo - Dostawa GRATIS! | 1 599 zł |
Kamera DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 657 zł |
Kamera sportowa DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 629 zł |
DJI Osmo Action 4 Surfing Combo - zestaw | 1 728 zł |
Zewnętrzna kamera DJI Osmo Action 4 Standard Combo Szary | 1 532 zł |
Kamera sportowa DJI Osmo Action 4 Standard Combo 4K | 1 549 zł |
DJI Osmo Action 4 Skiing Combo - zestaw | 1 828 zł |
DJI Osmo Action 4 Fishing Combo - zestaw | 1 818 zł |
DJI Osmo Action 4 Diving Combo - zestaw | 1 899 zł |
Kamera sportowa DJI Osmo Action 4 Standard Combo | 1 599 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!